2017 Presidio Cup

Published Results
Follow the link below for the appropriate age group to find your team's age group roster, schedule and results. Please note all schedules are subject to change. If grayed out, the option is not available at this time. To find out the venues, please click on the "Venue Info" below.

     

Boys Girls
  Champion Finalist     Published
B2009B Flight 2   Teams   Schedule & Results FC Heat B2010 BLUE Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 Standings Cards    12/4/2017 7:50:00 AM
B2009 Flight 1   Teams   Schedule & Results Atlante SD Barcelona Elite NFFC B2009 RED Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2009 Flight 2   Teams   Schedule & Results PYSL Blast SC - Pabarcus B2009 Rangers SC - B2009 Red Standings Cards    12/4/2017 10:22:00 PM
B2008 Flight 1   Teams   Schedule & Results Poway Vaqueros Academy - B2008 Myers FC Heat B2008 BLACK Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2008 Flight 2   Teams   Schedule & Results Sporting SD - B2008 - Jose Meza LAGSD B08 White-Rowley Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2008 Flight 3   Teams   Schedule & Results Matrix B08 NP Fallbrook Villa FC - B2008 Elite Standings Cards    12/4/2017 8:38:00 AM
B2008 Flight 4   Teams   Schedule & Results San Diego SC B2008 Gold Scripps United - B2008 White Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2007 Flight 2   Teams   Schedule & Results AYSO Matrix South Bay B2007 Poway Vaqueros Academy - B2007 Carnaroli Standings Cards    12/4/2017 7:50:00 AM
B2007 Flight 3   Teams   Schedule & Results Atlante SD Barcelona Elite Sporting SD - B2007 - Jose Meza Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2007 Flight 4   Teams   Schedule & Results Olympicos - Lopez B2007 PYSL Blast SC - Bandera B2007 Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2006 Flight 1   Teams   Schedule & Results Atlante SD Barcelona Elite Riptide SC - B2006 BLACK Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2006 Flight 2   Teams   Schedule & Results Poway Vaqueros- B2006 Rossi Sporting SD - B2006 - Sergio Flores Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2006 Flight 3   Teams   Schedule & Results San Marcos Revolution - B 2006 White Scripps United - B2006 White Standings Cards    12/4/2017 1:50:00 PM
B2005 Flight 1   Teams   Schedule & Results Barcelona Cantera Escondido - B2005 Iniestra Perez Juventus SD - B2005 Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2005 Flight 2   Teams   Schedule & Results AYSO Matrix Bonita B2005 - Quintanar FC Heat B2005 WHITE Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2005 Flight 3   Teams   Schedule & Results Southwest SC B2005 Ramona Soccer League - B2005 Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2004 Flight 1   Teams   Schedule & Results AYSO Matrix Bonita B2004 - Petrosian DMCV Sharks B2004 - Andrade Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2004 Flight 2   Teams   Schedule & Results Atlante SD I Bocanegra AYSO Matrix Chula Vista B2004 - Hernandez Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2004 Flight 3   Teams   Schedule & Results Olympicos - Baltazar B2004 AYSO Matrix Bonita B2004 - Bowman Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2003 Flight 2   Teams   Schedule & Results Aztecs FC Academy B03 SD Real Madrid B2003 (Zamora) Standings Cards    12/4/2017 7:51:00 AM
B2003 Flight 3   Teams   Schedule & Results Xolos Academy FC - B2003 AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavez Standings Cards    12/4/2017 9:18:00 AM








Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.