2012 Presidio Soccer League
Team Schedules - BU9 Green South 2
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Points
Ded
Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A3 : IV Pumas Premier FC33330333333330-0362.5736.00 36  18  2 0
 A4 : Albion SC BU9 Red - Trembly30333303333331-0342.4334.00 33  23  1 0
 A7 : Riptide SC - BU09 Black33330330033303-0302.1430.00 21  24  0 0
 A2 : Aztecs Fc(Joel)33333330300003-0271.9327.00 12  32  0 0
 A5 : Matrix - Tierrasanta - B09 - Forfeited 33030300303033-0241.7124.00 10  29  2 0
 A8 : Aztecs Fc (Chavarria) - Forfeited 00300333030 31-0191.4620.46 5  36  4 1
 A6 : Nado - BU9G03000030003303-0151.0715.00 -13  47  0 0
 A1 : Atlante S.D.- R. Lopez 91800003303330000-0151.0715.00 -16  71  1 0
 A10 : Pumas Premier FC White00030000000003-060.436.00 -42  72  0 0
 A9 : Chula Vista United Rangers BU09 White - Forfeited 00000000000 00-000.000.00 -46  88  0 0

Bracket - Saturday, September 08, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61449  Tidelands Park  08:00 AM  4 A6 vs A7Nado - BU9G 1 vs.Riptide SC - BU09 Black4
 61477  Corffman MS  10:00 AM  1 A3 vs A10IV Pumas Premier FC 5 vs.Pumas Premier FC White0
 61454  Larsen Field  01:30 PM  2 A1 vs A2Atlante S.D.- R. Lopez 918 2 vs.Aztecs Fc(Joel)8
 61452  Robb Field  01:50 PM  1 A4 vs A9Albion SC BU9 Red - Trembly 9 vs.Chula Vista United Rangers BU09 White0
 61437  Farb MS  02:00 PM  2 A5 vs A8Matrix - Tierrasanta - B09 1F vs.Aztecs Fc (Chavarria)
Forfeited Game
0

Bracket - Sunday, September 09, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61428  Point Loma Community Park  09:00 AM  1 A7 vs A8Riptide SC - BU09 Black 1 vs.Aztecs Fc (Chavarria)0
 61462  Santa Venetia Park  09:15 AM  1 A10 vs A5Pumas Premier FC White 1 vs.Matrix - Tierrasanta - B096
 61448  Voyager Park  11:00 AM  2 A9 vs A6Chula Vista United Rangers BU09 White 0 vs.Nado - BU9G4
 61439  Palm Ridge Park  01:50 PM  6 A2 vs A4Aztecs Fc(Joel) 3 vs.Albion SC BU9 Red - Trembly2
 61478  Larsen Field  02:00 PM  2 A1 vs A3Atlante S.D.- R. Lopez 918 0 vs.IV Pumas Premier FC14

Bracket - Saturday, September 15, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61473  Point Loma Community Park  09:00 AM  1 A7 vs A10Riptide SC - BU09 Black 7 vs.Pumas Premier FC White2
 61444  Palm Ridge Park  11:30 AM  6 A8 vs A9Aztecs Fc (Chavarria) 7 vs.Chula Vista United Rangers BU09 White1
 61494  Robb Field  12:40 PM  1 A4 vs A1Albion SC BU9 Red - Trembly 5 vs.Atlante S.D.- R. Lopez 9180
 61440  Tidelands Park  02:15 PM  4 A6 vs A2Nado - BU9G 1 vs.Aztecs Fc(Joel)5
 61483  Farb MS  03:15 PM  2 A5 vs A3Matrix - Tierrasanta - B09 2 vs.IV Pumas Premier FC8

Bracket - Sunday, September 16, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61484  Larsen Field  12:00 PM  2 A1 vs A5Atlante S.D.- R. Lopez 918 1 vs.Matrix - Tierrasanta - B093
 61443  Palm Ridge Park  12:40 PM  6 A8 vs A2Aztecs Fc (Chavarria) 2 vs.Aztecs Fc(Joel)6
 61491  Voyager Park  01:20 PM  2 A9 vs A10Chula Vista United Rangers BU09 White 2 vs.Pumas Premier FC White3
 61468  Coronado Cays  03:30 PM  4 A6 vs A4Nado - BU9G 0 vs.Albion SC BU9 Red - Trembly7

Bracket - Saturday, September 22, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61447  Voyager Park  11:00 AM  2 A9 vs A3Chula Vista United Rangers BU09 White 0 vs.IV Pumas Premier FC9
 61482  Point Loma Community Park  11:30 AM  1 A7 vs A5Riptide SC - BU09 Black 2 vs.Matrix - Tierrasanta - B090
 61461  Palm Ridge Park  12:40 PM  6 A8 vs A4Aztecs Fc (Chavarria) 3 vs.Albion SC BU9 Red - Trembly6
 61481  Santa Venetia Park  01:00 PM  1 A10 vs A2Pumas Premier FC White 0 vs.Aztecs Fc(Joel)4
 61456  Coronado Cays  02:15 PM  4 A6 vs A1Nado - BU9G 3 vs.Atlante S.D.- R. Lopez 9185

Bracket - Sunday, September 23, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61493  Liberty Station  08:00 AM  2 A7 vs A1Riptide SC - BU09 Black 4 vs.Atlante S.D.- R. Lopez 9186
 61457  Santa Venetia Park  10:30 AM  1 A10 vs A4Pumas Premier FC White 0 vs.Albion SC BU9 Red - Trembly9
 61445  Palm Ridge Park  11:30 AM  6 A2 vs A3Aztecs Fc(Joel) 3 vs.IV Pumas Premier FC2
 61496  Palm Ridge Park  01:50 PM  6 A8 vs A6Aztecs Fc (Chavarria) 7 vs.Nado - BU9G2
 61480  Farb MS  02:30 PM  2 A5 vs A9Matrix - Tierrasanta - B09 9 vs.Chula Vista United Rangers BU09 White2

Bracket - Saturday, September 29, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61430  Corffman MS  10:00 AM  1 A3 vs A4IV Pumas Premier FC 6 vs.Albion SC BU9 Red - Trembly3
 61441  Larsen Field  12:00 PM  2 A1 vs A8Atlante S.D.- R. Lopez 918 4 vs.Aztecs Fc (Chavarria)7
 61435  Voyager Park  12:10 PM  2 A9 vs A7Chula Vista United Rangers BU09 White 0 vs.Riptide SC - BU09 Black7
 61467  Palm Ridge Park  03:00 PM  6 A2 vs A5Aztecs Fc(Joel) 3 vs.Matrix - Tierrasanta - B092
 61495  Tidelands Park  03:30 PM  4 A6 vs A10Nado - BU9G 6 vs.Pumas Premier FC White0

Bracket - Saturday, October 06, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61472  Tidelands Park  11:45 AM  4 A6 vs A3Nado - BU9G 3 vs.IV Pumas Premier FC8
 61451  Voyager Park  12:10 PM  2 A9 vs A1Chula Vista United Rangers BU09 White 0 vs.Atlante S.D.- R. Lopez 9187
 61434  Point Loma Community Park  12:30 PM  1 A7 vs A2Riptide SC - BU09 Black 5 vs.Aztecs Fc(Joel)1
 61471  Robb Field  03:00 PM  6 A4 vs A5Albion SC BU9 Red - Trembly 5 vs.Matrix - Tierrasanta - B091
 61474  Santa Venetia Park  03:30 PM  1 A10 vs A8Pumas Premier FC White 0 vs.Aztecs Fc (Chavarria)7

Bracket - Saturday, October 13, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61455  Robb Field  08:00 AM  1 A4 vs A7Albion SC BU9 Red - Trembly 4 vs.Riptide SC - BU09 Black1
 61463  Larsen Field  09:00 AM  2 A1 vs A10Atlante S.D.- R. Lopez 918 7 vs.Pumas Premier FC White1
 61433  Corffman MS  10:00 AM  1 A3 vs A8IV Pumas Premier FC 4 vs.Aztecs Fc (Chavarria)1
 61489  Voyager Park  11:00 AM  2 A9 vs A2Chula Vista United Rangers BU09 White 0 vs.Aztecs Fc(Joel)9
 61479  Farb MS  03:15 PM  2 A5 vs A6Matrix - Tierrasanta - B09 4 vs.Nado - BU9G0

Bracket - Sunday, October 14, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61427  Corffman MS  10:00 AM  1 A3 vs A7IV Pumas Premier FC 4 vs.Riptide SC - BU09 Black2

Bracket - Saturday, October 20, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61486  Palm Ridge Park  11:30 AM  6 A8 vs A5Aztecs Fc (Chavarria) 4 vs.Matrix - Tierrasanta - B093
 61450  Point Loma Community Park  12:00 PM  1 A7 vs A6Riptide SC - BU09 Black 5 vs.Nado - BU9G0
 61438  Voyager Park  12:10 PM  2 A9 vs A4Chula Vista United Rangers BU09 White 0 vs.Albion SC BU9 Red - Trembly8
 61429  Palm Ridge Park  12:40 PM  6 A2 vs A1Aztecs Fc(Joel) 2 vs.Atlante S.D.- R. Lopez 9185
 61487  Santa Venetia Park  01:00 PM  1 A10 vs A3Pumas Premier FC White 0 vs.IV Pumas Premier FC6

Bracket - Saturday, October 27, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61476  Robb Field  09:10 AM  1 A4 vs A2Albion SC BU9 Red - Trembly 3 vs.Aztecs Fc(Joel)1
 61442  Coronado Cays  10:30 AM  4 A6 vs A9Nado - BU9G 9 vs.Chula Vista United Rangers BU09 White0
 61465  Palm Ridge Park  11:30 AM  6 A8 vs A7Aztecs Fc (Chavarria) 1 vs.Riptide SC - BU09 Black4
 61459  Farb MS  01:00 PM  2 A5 vs A10Matrix - Tierrasanta - B09 4 vs.Pumas Premier FC White0

Bracket - Saturday, November 03, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61460  Corffman MS  11:00 AM  1 A3 vs A5IV Pumas Premier FC 1F vs.Matrix - Tierrasanta - B09
Forfeited Game
0
 61475  Voyager Park  11:00 AM  2 A9 vs A8Chula Vista United Rangers BU09 White   vs.Aztecs Fc (Chavarria) 
 61469  Palm Ridge Park  12:40 PM  6 A2 vs A6Aztecs Fc(Joel) 0 vs.Nado - BU9G1
 61492  Larsen Field  03:00 PM  2 A1 vs A4Atlante S.D.- R. Lopez 918 3 vs.Albion SC BU9 Red - Trembly8
 61453  Santa Venetia Park  03:30 PM  1 A10 vs A7Pumas Premier FC White 1 vs.Riptide SC - BU09 Black5

Bracket - Sunday, November 04, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61446  Corffman MS  10:00 AM  1 A3 vs A1IV Pumas Premier FC 8 vs.Atlante S.D.- R. Lopez 9181

Bracket - Saturday, November 10, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61490  Palm Ridge Park  11:30 AM  6 A2 vs A8Aztecs Fc(Joel) 0 vs.Aztecs Fc (Chavarria)6
 61470  Robb Field  03:00 PM  6 A4 vs A6Albion SC BU9 Red - Trembly 2 vs.Nado - BU9G1
 61466  Farb MS  03:15 PM  2 A5 vs A1Matrix - Tierrasanta - B09 4 vs.Atlante S.D.- R. Lopez 9182

Bracket - Saturday, November 17, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61431  Palm Ridge Park  12:40 AM  6 A2 vs A10Aztecs Fc(Joel) 4 vs.Pumas Premier FC White1
 61436  Robb Field  10:20 AM  1 A4 vs A8Albion SC BU9 Red - Trembly 4 vs.Aztecs Fc (Chavarria)4
 61488  Corffman MS  11:00 AM  1 A3 vs A9IV Pumas Premier FC 1F vs.Chula Vista United Rangers BU09 White
Forfeited Game
0
 61432  Larsen Field  01:30 PM  2 A1 vs A6Atlante S.D.- R. Lopez 918 0 vs.Nado - BU9G4
 61485  Farb MS  03:15 PM  2 A5 vs A7Matrix - Tierrasanta - B09 2 vs.Riptide SC - BU09 Black0

Bracket - Sunday, November 18, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 61464  Santa Venetia Park  10:30 AM  1 A10 vs A9Pumas Premier FC White 6 vs.Chula Vista United Rangers BU09 White0
 61458  Point Loma Community Park  11:00 AM  1 A7 vs A3Riptide SC - BU09 Black 3 vs.IV Pumas Premier FC2






Affinity Sports Copyright ￿ 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.