Username: 
  Password: 
 

2010 Presidio Gaming League
Team Schedules - BU11 AAA
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Total
Points

Ylw

Red
 A1 : Aztecs Fc Premier3333333333333 39 0 1
 A3 : SD Surf Boys 99-00 White - Forfeited 0331033033333331 5 0
 A7 : Nado - BU113330300333003327 1 0
 A2 : DMCV Sharks Boys - 99 Gold0330330333010022 0 0
 A5 : Aztecs Fc (Gasca)3000330300010316 4 0
 A8 : Notts Forest FC Red00310003000 3313 1 0
 A4 : Manchester - BU11 ACADEMY003000010000307 1 0
 A6 : CSC San Diego 00 Red000001300003007 3 0

Bracket - Saturday, September 11, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7695  Palm Ridge Park  12:30 PM  6 A1 vs A2Aztecs Fc Premier 4 vs.DMCV Sharks Boys - 99 Gold2
 7713  Ashley Falls Elem  05:20 PM  3 A4 vs A7Manchester - BU11 ACADEMY 0 vs.Nado - BU111
 7704  Montgomery Waller Park  05:25 PM  #4 A5 vs A6Aztecs Fc (Gasca) 3 vs.CSC San Diego 00 Red0

Bracket - Sunday, September 12, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7693  Margerum Field  09:30 AM  4 A6 vs A7CSC San Diego 00 Red 1 vs.Nado - BU116
 7691  Palm Ridge Park  02:45 PM  6 A1 vs A3Aztecs Fc Premier 3 vs.SD Surf Boys 99-00 White0

Bracket - Saturday, September 18, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7682  Montgomery Waller Park  08:00 AM  #4 A5 vs A3Aztecs Fc (Gasca) 1 vs.SD Surf Boys 99-00 White3
 7731  Lewis MS  08:00 AM  3 A6 vs A2CSC San Diego 00 Red 0 vs.DMCV Sharks Boys - 99 Gold5
 7698  Tidelands Park  09:30 AM  2 A7 vs A8Nado - BU11 4 vs.Notts Forest FC Red3
 7733  Ashley Falls Elem  05:20 PM  3 A4 vs A1Manchester - BU11 ACADEMY 0 vs.Aztecs Fc Premier5

Bracket - Sunday, September 19, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7697  Sage Canyon Park  09:00 AM  1 A2 vs A8DMCV Sharks Boys - 99 Gold 2 vs.Notts Forest FC Red1
 7692  Coronado Cays  09:30 AM  2 A7 vs A3Nado - BU11 1 vs.SD Surf Boys 99-00 White5
 7701  Palm Ridge Park  02:05 PM  6 A5 vs A1Aztecs Fc (Gasca) 0 vs.Aztecs Fc Premier4
 7716  Margerum Field  03:30 PM  4 A6 vs A4CSC San Diego 00 Red 1 vs.Manchester - BU11 ACADEMY3

Bracket - Saturday, September 25, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7714  Coronado Cays  08:00 AM  2 A7 vs A5Nado - BU11 4 vs.Aztecs Fc (Gasca)1
 7725  Ashley Falls Elem  11:00 AM  3 A4 vs A8Manchester - BU11 ACADEMY 1 vs.Notts Forest FC Red3
 7679  Montgomery Waller Park  03:40 PM  #4 A1 vs A6Aztecs Fc Premier 3 vs.CSC San Diego 00 Red0

Bracket - Sunday, September 26, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7715  Torrey Hills Park  10:30 AM  1 A2 vs A5DMCV Sharks Boys - 99 Gold 0 vs.Aztecs Fc (Gasca)2
 7684  Coronado Cays  02:00 PM  2 A7 vs A1Nado - BU11 1 vs.Aztecs Fc Premier6
 7680  Pershing MS  03:00 PM  2 A6 vs A8CSC San Diego 00 Red 1 vs.Notts Forest FC Red1

Bracket - Saturday, October 02, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7729  Sage Canyon Park  09:30 AM  1 A2 vs A7DMCV Sharks Boys - 99 Gold 5 vs.Nado - BU111
 7689  Montgomery Waller Park  09:45 AM  #3 A1 vs A8Aztecs Fc Premier 3 vs.Notts Forest FC Red1
 7711  Ashley Falls Elem  04:45 PM  3 A4 vs A5Manchester - BU11 ACADEMY 1 vs.Aztecs Fc (Gasca)4

Bracket - Sunday, October 03, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7683  Sage Canyon Park  09:00 AM  1 A2 vs A4DMCV Sharks Boys - 99 Gold 2 vs.Manchester - BU11 ACADEMY0

Bracket - Saturday, October 09, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7724  Lewis MS  11:00 AM  3 A6 vs A5CSC San Diego 00 Red 1 vs.Aztecs Fc (Gasca)0
 7717  Sage Canyon Park  12:30 PM  1 A2 vs A1DMCV Sharks Boys - 99 Gold 1 vs.Aztecs Fc Premier4
 7712  Tidelands Park  12:30 PM  2 A7 vs A4Nado - BU11 5 vs.Manchester - BU11 ACADEMY2

Bracket - Sunday, October 10, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7726  S D Polo Club  11:50 AM  3 A3 vs A4SD Surf Boys 99-00 White 0 vs.Manchester - BU11 ACADEMY0

Bracket - Friday, October 15, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7710  Ocean Air Park  05:00 PM  1 A4 vs A2Manchester - BU11 ACADEMY 1 vs.DMCV Sharks Boys - 99 Gold2

Bracket - Saturday, October 16, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7720  Tidelands Park  09:30 AM  2 A7 vs A6Nado - BU11 4 vs.CSC San Diego 00 Red0
 7707  S D Polo Club  02:10 PM  1 A3 vs A1SD Surf Boys 99-00 White 0 vs.Aztecs Fc Premier2
 7681  Montgomery Waller Park  04:00 PM  #4 A5 vs A8Aztecs Fc (Gasca) 5 vs.Notts Forest FC Red0

Bracket - Sunday, October 17, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7703  S D Polo Club  11:40 AM  1 A3 vs A8SD Surf Boys 99-00 White 3 vs.Notts Forest FC Red1

Bracket - Saturday, October 23, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7732  Sage Canyon Park  08:00 AM  1 A2 vs A6DMCV Sharks Boys - 99 Gold 11 vs.CSC San Diego 00 Red1
 7723  Montgomery Waller Park  12:00 PM  #4 A1 vs A4Aztecs Fc Premier 4 vs.Manchester - BU11 ACADEMY0
 7727  S D Polo Club  04:30 PM  3 A3 vs A5SD Surf Boys 99-00 White 2 vs.Aztecs Fc (Gasca)0

Bracket - Sunday, October 24, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7719  Sage Canyon Park  09:00 AM  1 A2 vs A3DMCV Sharks Boys - 99 Gold 2 vs.SD Surf Boys 99-00 White1

Bracket - Saturday, October 30, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7685  Montgomery Waller Park  01:20 PM  #4 A1 vs A5Aztecs Fc Premier 4 vs.Aztecs Fc (Gasca)1

Bracket - Saturday, November 06, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7730  Lewis MS  11:00 AM  3 A6 vs A1CSC San Diego 00 Red 0 vs.Aztecs Fc Premier2
 7690  Montgomery Waller Park  11:30 AM  #1 A5 vs A7Aztecs Fc (Gasca) 0 vs.Nado - BU112
 7734  S D Polo Club  03:30 PM  1 A3 vs A2SD Surf Boys 99-00 White
Forfeited Game
 1 vs.DMCV Sharks Boys - 99 Gold0F

Bracket - Sunday, November 07, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7722  S D Polo Club  12:20 PM  7 A3 vs A6SD Surf Boys 99-00 White 4 vs.CSC San Diego 00 Red0

Bracket - Saturday, November 13, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7705  Palm Ridge Park  02:35 PM  6 A1 vs A7Aztecs Fc Premier 2 vs.Nado - BU110
 7696  Montgomery Waller Park  02:40 PM  #4 A5 vs A2Aztecs Fc (Gasca) 2 vs.DMCV Sharks Boys - 99 Gold2
 7699  Ashley Falls Elem  03:30 PM  3 A4 vs A3Manchester - BU11 ACADEMY 1 vs.SD Surf Boys 99-00 White2

Bracket - Sunday, November 14, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7700  Ashley Falls Elem  02:00 PM  1 A4 vs A6Manchester - BU11 ACADEMY 0 vs.CSC San Diego 00 Red2
 7709  S D Polo Club  02:30 PM  5 A3 vs A7SD Surf Boys 99-00 White 3 vs.Nado - BU110

Bracket - Saturday, November 20, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 7706  Palm Ridge Park  08:00 AM  6 A5 vs A4Aztecs Fc (Gasca) 0 vs.Manchester - BU11 ACADEMY2
 7708  Lewis MS  08:00 AM  3 A6 vs A3CSC San Diego 00 Red 0 vs.SD Surf Boys 99-00 White9
 7687  Tidelands Park  03:30 PM  2 A7 vs A2Nado - BU11 3 vs.DMCV Sharks Boys - 99 Gold0






Affinity Sports Copyright ￿ 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.