2012 Presidio Soccer League
Team Schedules - BU10 AA-C North
Affinity Sports iPhone App for schedules is available to download for free. Click here for more info...
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Points
Ded
Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A8 : San Marcos Youth Soccer Revolution - B1033330333333333-0392.7939.00 43  11  0 0
 A4 : TVSA Hawks B10 Red30133333313013-0302.1430.00 21  19  1 0
 A3 : Oceanside Breakers - BU10Blue03013030333313-0261.8626.00 16  26  3 0
 A2 : San Diego SC B2002 Black03300330100331-0201.4320.00 -8  42  1 0
 A5 : Elsinore Extreme FC - B200230333000003300-0181.2918.00 -13  57  0 0
 A1 : Murrieta Surf B02/10 White3010330001030 -0141.0815.08 -10  35  1 1
 A7 : FC Sol - BU10 - Forfeited 01010000000031-060.436.00 -25  40  0 0
 A6 : Temecula United - B02M0100000310000 -050.385.38 -24  41  1 0

Bracket - Saturday, September 08, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60027  Pala Park  10:00 AM  1 A4 vs A7TVSA Hawks B10 Red 3 vs.FC Sol - BU100
 60011  Alberhill Ranch Park  10:15 AM  1 A5 vs A6Elsinore Extreme FC - B2002 7 vs.Temecula United - B02M2
 60012  Alta Murrieta Elementary  11:20 AM  1 A1 vs A2Murrieta Surf B02/10 White 3 vs.San Diego SC B2002 Black2
 60037  Mance Buchanon Park  12:25 PM  B A3 vs A8Oceanside Breakers - BU10Blue 1 vs.San Marcos Youth Soccer Revolution - B102

Bracket - Sunday, September 09, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60007  Las Posas Park  09:15 AM  3 A8 vs A5San Marcos Youth Soccer Revolution - B10 9 vs.Elsinore Extreme FC - B20021
 59992  Alta Murrieta Elementary  10:00 AM  1 A1 vs A3Murrieta Surf B02/10 White 2 vs.Oceanside Breakers - BU10Blue8
 60018  High Country West  11:30 AM  1 A2 vs A4San Diego SC B2002 Black 3 vs.TVSA Hawks B10 Red2
 60006  James L Day MS  12:30 PM  1 A6 vs A7Temecula United - B02M 0 vs.FC Sol - BU100

Bracket - Saturday, September 15, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60008  San Elijo Park Hilltop Field  09:15 AM  1 A7 vs A8FC Sol - BU10 0 vs.San Marcos Youth Soccer Revolution - B106
 60020  Pala Park  10:00 AM  1 A4 vs A1TVSA Hawks B10 Red 4 vs.Murrieta Surf B02/10 White4
 59990  James L Day MS  10:00 AM  1 A6 vs A2Temecula United - B02M 1 vs.San Diego SC B2002 Black4
 60001  Alberhill Ranch Park  10:15 AM  1 A5 vs A3Elsinore Extreme FC - B2002 2 vs.Oceanside Breakers - BU10Blue1

Bracket - Sunday, September 16, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60010  San Elijo Park Hilltop Field  08:00 AM  1 A7 vs A3FC Sol - BU10 0 vs.Oceanside Breakers - BU10Blue0
 59987  Las Posas Park  08:00 AM  3 A8 vs A2San Marcos Youth Soccer Revolution - B10 5 vs.San Diego SC B2002 Black1
 60002  Alberhill Ranch Park  10:15 AM  1 A5 vs A1Elsinore Extreme FC - B2002 2 vs.Murrieta Surf B02/10 White1
 60039  James L Day MS  11:30 AM  1 A6 vs A4Temecula United - B02M 0 vs.TVSA Hawks B10 Red3

Bracket - Saturday, September 22, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60004  Walnut Grove  09:15 AM  1 A8 vs A4San Marcos Youth Soccer Revolution - B10 0 vs.TVSA Hawks B10 Red1
 59996  San Elijo Park Hilltop Field  12:00 PM  1 A7 vs A5FC Sol - BU10 1 vs.Elsinore Extreme FC - B20023
 59989  Willow Grove Elem  03:30 PM  1 A2 vs A3San Diego SC B2002 Black 1 vs.Oceanside Breakers - BU10Blue4
 60038  Alta Murrieta Elementary  04:00 PM  1 A1 vs A6Murrieta Surf B02/10 White 2 vs.Temecula United - B02M1

Bracket - Sunday, September 23, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 59993  San Elijo Park Hilltop Field  09:30 AM  1 A7 vs A1FC Sol - BU10 1 vs.Murrieta Surf B02/10 White3
 60014  Las Posas Park  09:30 AM  3 A8 vs A6San Marcos Youth Soccer Revolution - B10 6 vs.Temecula United - B02M0
 59991  High Country West  10:15 AM  1 A2 vs A5San Diego SC B2002 Black 5 vs.Elsinore Extreme FC - B20024
 60013  Mance Buchanon Park  02:45 PM  A A3 vs A4Oceanside Breakers - BU10Blue 2 vs.TVSA Hawks B10 Red3

Bracket - Saturday, September 29, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 59985  Mance Buchanon Park  09:15 AM  A A3 vs A6Oceanside Breakers - BU10Blue 2 vs.Temecula United - B02M1
 60032  Alta Murrieta Elementary  10:00 AM  1 A1 vs A8Murrieta Surf B02/10 White 1 vs.San Marcos Youth Soccer Revolution - B104
 59999  Pala Park  10:00 AM  1 A4 vs A5TVSA Hawks B10 Red 10 vs.Elsinore Extreme FC - B20022

Bracket - Saturday, October 06, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60025  Walnut Grove  08:00 AM  1 A8 vs A3San Marcos Youth Soccer Revolution - B10 6 vs.Oceanside Breakers - BU10Blue1
 60021  San Elijo Park Hilltop Field  10:45 AM  1 A7 vs A4FC Sol - BU10 1 vs.TVSA Hawks B10 Red6
 60028  Willow Grove Elem  10:50 AM  1 A2 vs A1San Diego SC B2002 Black 2 vs.Murrieta Surf B02/10 White1
 60026  James L Day MS  11:30 AM  1 A6 vs A5Temecula United - B02M 3 vs.Elsinore Extreme FC - B20021

Bracket - Saturday, October 13, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60034  Pala Park  10:00 AM  1 A4 vs A2TVSA Hawks B10 Red 5 vs.San Diego SC B2002 Black0
 60031  Alberhill Ranch Park  11:30 AM  1 A5 vs A8Elsinore Extreme FC - B2002 0 vs.San Marcos Youth Soccer Revolution - B107
 60040  Mance Buchanon Park  05:00 PM  5 A3 vs A1Oceanside Breakers - BU10Blue 2 vs.Murrieta Surf B02/10 White0

Bracket - Saturday, October 20, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60009  Las Posas Park  08:00 AM  3 A8 vs A7San Marcos Youth Soccer Revolution - B10 6 vs.FC Sol - BU100
 60017  Alta Murrieta Elementary  08:30 AM  1 A1 vs A4Murrieta Surf B02/10 White 2 vs.TVSA Hawks B10 Red2
 60023  Southcreek  10:15 AM  1 A2 vs A6San Diego SC B2002 Black 1 vs.Temecula United - B02M1
 59988  Mance Buchanon Park  10:25 AM  A A3 vs A5Oceanside Breakers - BU10Blue 7 vs.Elsinore Extreme FC - B20022

Bracket - Saturday, October 27, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 59994  Alta Murrieta Elementary  08:00 AM  1 A1 vs A5Murrieta Surf B02/10 White 1 vs.Elsinore Extreme FC - B20024
 59995  Pala Park  08:50 AM  1 A4 vs A6TVSA Hawks B10 Red 2 vs.Temecula United - B02M0
 59998  Willow Grove Elem  09:40 AM  1 A2 vs A8San Diego SC B2002 Black 0 vs.San Marcos Youth Soccer Revolution - B106
 60005  Mance Buchanon Park  10:30 AM  5 A3 vs A7Oceanside Breakers - BU10Blue 4 vs.FC Sol - BU102

Bracket - Saturday, November 03, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60024  Pala Park  10:00 AM  1 A4 vs A8TVSA Hawks B10 Red 1 vs.San Marcos Youth Soccer Revolution - B104
 60030  Mance Buchanon Park  10:30 AM  A A3 vs A2Oceanside Breakers - BU10Blue 8 vs.San Diego SC B2002 Black3
 60016  Alberhill Ranch Park  11:15 AM  1 A5 vs A7Elsinore Extreme FC - B2002 3 vs.FC Sol - BU101

Bracket - Sunday, November 04, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60035  San Elijo Park  09:00 AM  1 A2 vs A7San Diego SC B2002 Black 2 vs.FC Sol - BU100

Bracket - Saturday, November 10, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 59997  Alta Murrieta Elementary  10:00 AM  1 A1 vs A7Murrieta Surf B02/10 White 1F vs.FC Sol - BU10
Forfeited Game
0
 60033  Pala Park  10:00 AM  1 A4 vs A3TVSA Hawks B10 Red 1 vs.Oceanside Breakers - BU10Blue1
 60000  Alberhill Ranch Park  10:00 AM  1 A5 vs A2Elsinore Extreme FC - B2002 0 vs.San Diego SC B2002 Black6
 60003  James L Day MS  11:45 AM  1 A6 vs A8Temecula United - B02M 2 vs.San Marcos Youth Soccer Revolution - B107

Bracket - Sunday, November 11, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60022  San Elijo Park  09:00 AM  1 A7 vs A6FC Sol - BU10 2 vs.Temecula United - B02M1

Bracket - Saturday, November 17, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60029  Alberhill Ranch Park  08:00 AM  1 A5 vs A4Elsinore Extreme FC - B2002 0 vs.TVSA Hawks B10 Red3
 60015  San Elijo Park Hilltop Field  08:00 AM  1 A7 vs A2FC Sol - BU10 2 vs.San Diego SC B2002 Black2
 60036  James L Day MS  11:30 AM  1 A6 vs A3Temecula United - B02M 1 vs.Oceanside Breakers - BU10Blue4
 59986  Las Posas Park  11:45 AM  3 A8 vs A1San Marcos Youth Soccer Revolution - B10 3 vs.Murrieta Surf B02/10 White2

Bracket - Saturday, December 22, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 60019  James L Day MS  03:00 PM  1 A6 vs A1Temecula United - B02M   vs.Murrieta Surf B02/10 White 






Affinity Sports Copyright ￿ 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.