Username: 
  Password: 
 

2010 Presidio Gaming League
Team Schedules - BU09 Blue
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Total
Points

Ylw

Red
 A1 : SD Surf Boys 01-02 White3333333333333 39 2 0
 A3 : C. V. United Rangers Red3310330013033326 0 0
 A2 : Manchester - BU09 ACADEMY3133000003333123 0 0
 A7 : Aztecs FC (Gasca)3011303331100120 0 1
 A8 : Kodiak SC - BU90111330301130017 0 0
 A4 : Nomads Soccer Club - B090001001033103 12 0 0
 A5 : FC San Diego B2001 Gold110000130030009 0 0
 A6 : Express - BU09 White131003000000008 0 0

Bracket - Saturday, September 11, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31741  Santa Venetia Park  08:00 AM  1 A3 vs A8C. V. United Rangers Red 4 vs.Kodiak SC - BU90
 31742  Doyle Park  10:15 AM  2 A4 vs A7Nomads Soccer Club - B09 2 vs.Aztecs FC (Gasca)6
 31743  High Country West  11:45 AM  1 A5 vs A6FC San Diego B2001 Gold 1 vs.Express - BU09 White1

Bracket - Sunday, September 12, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31744  Monte Vista HS  11:30 AM  3 A8 vs A5Kodiak SC - BU9 3 vs.FC San Diego B2001 Gold3
 31747  Ashley Falls Elem  12:30 PM  1 A2 vs A4Manchester - BU09 ACADEMY 4 vs.Nomads Soccer Club - B090
 31745  Ocean Knoll ES  04:10 PM  1 A6 vs A7Express - BU09 White 1 vs.Aztecs FC (Gasca)0

Bracket - Saturday, September 18, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31749  High Country West  10:30 AM  1 A5 vs A3FC San Diego B2001 Gold 1 vs.C. V. United Rangers Red2
 31751  Doyle Park  11:30 AM  1 A4 vs A1Nomads Soccer Club - B09 1 vs.SD Surf Boys 01-02 White12
 31748  Montgomery Waller Park  11:30 AM  #1 A7 vs A8Aztecs FC (Gasca) 3 vs.Kodiak SC - BU93

Bracket - Sunday, September 19, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31753  Montgomery Waller Park  09:10 AM  #1 A7 vs A3Aztecs FC (Gasca) 3 vs.C. V. United Rangers Red3
 31754  Monte Vista HS  10:00 AM  3 A8 vs A2Kodiak SC - BU9 2 vs.Manchester - BU09 ACADEMY2
 31755  Ocean Knoll ES  11:30 AM  1 A6 vs A4Express - BU09 White 2 vs.Nomads Soccer Club - B092
 31752  High Country West  02:15 PM  1 A5 vs A1FC San Diego B2001 Gold 1 vs.SD Surf Boys 01-02 White4

Bracket - Saturday, September 25, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31758  Monte Vista HS  10:30 AM  3 A8 vs A4Kodiak SC - BU9 5 vs.Nomads Soccer Club - B093
 31757  Montgomery Waller Park  01:50 PM  #1 A7 vs A5Aztecs FC (Gasca) 5 vs.FC San Diego B2001 Gold0
 31756  Ashley Falls Elem  11:45 PM  1 A2 vs A3Manchester - BU09 ACADEMY 3 vs.C. V. United Rangers Red0

Bracket - Sunday, September 26, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31762  Monte Vista HS  09:00 AM  3 A8 vs A6Kodiak SC - BU9 2 vs.Express - BU09 White0
 31761  Montgomery Waller Park  11:30 AM  #1 A7 vs A1Aztecs FC (Gasca) 2 vs.SD Surf Boys 01-02 White5
 31763  Santa Venetia Park  11:45 AM  1 A3 vs A4C. V. United Rangers Red 5 vs.Nomads Soccer Club - B091
 31760  Carmel Creek ES  12:15 PM  1 A2 vs A5Manchester - BU09 ACADEMY 2 vs.FC San Diego B2001 Gold1

Bracket - Saturday, October 02, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31765  Doyle Park  11:30 AM  1 A4 vs A5Nomads Soccer Club - B09 3 vs.FC San Diego B2001 Gold3
 31767  Ashley Falls Elem  12:40 PM  2 A2 vs A7Manchester - BU09 ACADEMY 1 vs.Aztecs FC (Gasca)3

Bracket - Saturday, October 09, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31769  Monte Vista HS  09:00 AM  3 A8 vs A3Kodiak SC - BU9 1 vs.C. V. United Rangers Red3
 31770  Montgomery Waller Park  11:30 AM  #1 A7 vs A4Aztecs FC (Gasca) 2 vs.Nomads Soccer Club - B091
 31771  YMCA EAST  03:00 PM  1 A6 vs A5Express - BU09 White 0 vs.FC San Diego B2001 Gold1

Bracket - Sunday, October 10, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31750  Cardiff ES  10:20 AM  1 A6 vs A2Express - BU09 White 2 vs.Manchester - BU09 ACADEMY0
 31768  Ashley Falls Elem  02:00 PM  2 A2 vs A1Manchester - BU09 ACADEMY 0 vs.SD Surf Boys 01-02 White5

Bracket - Saturday, October 16, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31772  High Country West  08:00 AM  1 A5 vs A8FC San Diego B2001 Gold 2 vs.Kodiak SC - BU93
 31775  Doyle Park  09:00 AM  2 A4 vs A2Nomads Soccer Club - B09 2 vs.Manchester - BU09 ACADEMY1
 31774  Santa Venetia Park  11:45 AM  1 A3 vs A1C. V. United Rangers Red 0 vs.SD Surf Boys 01-02 White1
 31773  Montgomery Waller Park  01:50 PM  #1 A7 vs A6Aztecs FC (Gasca) 3 vs.Express - BU09 White1

Bracket - Sunday, October 17, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31764  S D Polo Club  01:40 PM  4 A1 vs A8SD Surf Boys 01-02 White 3 vs.Kodiak SC - BU92

Bracket - Saturday, October 23, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31776  Mt Miguel HS  12:00 PM  2 A8 vs A7Kodiak SC - BU9 3 vs.Aztecs FC (Gasca)3

Bracket - Sunday, October 24, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31746  S D Polo Club  09:00 AM  4 A1 vs A3SD Surf Boys 01-02 White 6 vs.C. V. United Rangers Red1

Bracket - Saturday, October 30, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31781  Santa Venetia Park  08:00 AM  1 A3 vs A7C. V. United Rangers Red 1 vs.Aztecs FC (Gasca)1
 31783  Doyle Park  02:10 PM  1 A4 vs A6Nomads Soccer Club - B09 5 vs.Express - BU09 White0

Bracket - Sunday, October 31, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31740  S D Polo Club  09:00 AM  4 A1 vs A2SD Surf Boys 01-02 White 6 vs.Manchester - BU09 ACADEMY0
 31777  Santa Venetia Park  10:00 AM  1 A3 vs A5C. V. United Rangers Red 4 vs.FC San Diego B2001 Gold1

Bracket - Saturday, November 06, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31786  Doyle Park  08:50 AM  2 A4 vs A8Nomads Soccer Club - B09 4 vs.Kodiak SC - BU94
 31784  Santa Venetia Park  10:30 AM  1 A3 vs A2C. V. United Rangers Red 2 vs.Manchester - BU09 ACADEMY4
 31785  High Country West  11:45 AM  1 A5 vs A7FC San Diego B2001 Gold 2 vs.Aztecs FC (Gasca)1
 31787  YMCA EAST  12:40 PM  1 A6 vs A1Express - BU09 White 1 vs.SD Surf Boys 01-02 White6

Bracket - Sunday, November 07, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31778  Ashley Falls Elem  10:00 AM  1 A2 vs A6Manchester - BU09 ACADEMY 3 vs.Express - BU09 White0

Bracket - Saturday, November 13, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31788  High Country West  09:15 AM  1 A5 vs A2FC San Diego B2001 Gold 0 vs.Manchester - BU09 ACADEMY2
 31789  S D Polo Club  11:20 AM  4 A1 vs A7SD Surf Boys 01-02 White 8 vs.Aztecs FC (Gasca)1
 31790  YMCA EAST  11:30 AM  1 A6 vs A8Express - BU09 White 1 vs.Kodiak SC - BU93
 31791  Doyle Park  03:10 PM  1 A4 vs A3Nomads Soccer Club - B09 3 vs.C. V. United Rangers Red6

Bracket - Sunday, November 14, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31759  S D Polo Club  09:00 AM  4 A1 vs A6SD Surf Boys 01-02 White 8 vs.Express - BU09 White0
 31782  Ashley Falls Elem  10:00 AM  1 A2 vs A8Manchester - BU09 ACADEMY 3 vs.Kodiak SC - BU92
 31780  S D Polo Club  12:30 PM  4 A1 vs A5SD Surf Boys 01-02 White 8 vs.FC San Diego B2001 Gold1

Bracket - Saturday, November 20, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31794  Ocean Knoll ES  08:00 AM  1 A6 vs A3Express - BU09 White 3 vs.C. V. United Rangers Red8
 31793  Southcreek  09:00 AM  1 A5 vs A4FC San Diego B2001 Gold 2 vs.Nomads Soccer Club - B093
 31792  Monte Vista HS  09:00 AM  3 A8 vs A1Kodiak SC - BU9 0 vs.SD Surf Boys 01-02 White4
 31795  Montgomery Waller Park  09:10 AM  #1 A7 vs A2Aztecs FC (Gasca) 2 vs.Manchester - BU09 ACADEMY2

Bracket - Sunday, November 21, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 31766  Santa Venetia Park  09:30 AM  1 A3 vs A6C. V. United Rangers Red 5 vs.Express - BU09 White1
 31779  S D Polo ClubClosed!  12:20 PM  4 A1 vs A4SD Surf Boys 01-02 White   vs.Nomads Soccer Club - B09 






Affinity Sports Copyright ￿ 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.