Team Schedules - B2010 AA-C 1 Central
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
| |||||||||||||||||||
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125931 | Farb MS | 2 | Matrix B10 TS | vs. | Hotspurs USA - B2010 White | ||
125928 | San Dieguito Sports Complex | 1 | Express Boys 2010 Select - Deeley | vs. | Chula Vista FC Gold - B2010 | ||
125929 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Caldas | vs. | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | ||
125930 | Ocean View Hills School | 4 | Atlante Golden Eagles B2010 | vs. | Albion SC B10 Premier - Ortega |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125932 | YMCA EAST | 1 | Express Boys 2010 Select - Deeley | vs. | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | ||
125933 | Los Coches Creek MS | 3 | Hotspurs USA - B2010 White | vs. | Atlante Golden Eagles B2010 | ||
125934 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Caldas | vs. | Matrix B10 TS | ||
125935 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Ortega | vs. | Chula Vista FC Gold - B2010 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125939 | Ocean View Hills School | 4 | Atlante Golden Eagles B2010 | vs. | Matrix B10 TS | ||
125936 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Ortega | vs. | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | ||
125938 | San Dieguito Sports Complex | 1 | Express Boys 2010 Select - Deeley | vs. | Albion SC B10 Premier - Caldas | ||
125937 | Terra Nova PK | 2 | Chula Vista FC Gold - B2010 | vs. | Hotspurs USA - B2010 White |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125940 | Los Coches Creek MS | 3 | Hotspurs USA - B2010 White | vs. | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | ||
125941 | Ocean View Hills School | 4 | Atlante Golden Eagles B2010 | vs. | Albion SC B10 Premier - Caldas | ||
125942 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Ortega | vs. | Express Boys 2010 Select - Deeley | ||
125943 | Terra Nova PK | 2 | Chula Vista FC Gold - B2010 | vs. | Matrix B10 TS |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125947 | Los Coches Creek MS | 3 | Hotspurs USA - B2010 White | vs. | Express Boys 2010 Select - Deeley | ||
125945 | Terra Nova PK | 2 | Chula Vista FC Gold - B2010 | vs. | Atlante Golden Eagles B2010 | ||
125944 | Barnard ES | 1 | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | vs. | Matrix B10 TS | ||
125946 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Caldas | vs. | Albion SC B10 Premier - Ortega |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125948 | Los Coches Creek MS | 3 | Hotspurs USA - B2010 White | vs. | Albion SC B10 Premier - Ortega | ||
125951 | Farb MS | 2 | Matrix B10 TS | vs. | Express Boys 2010 Select - Deeley | ||
125950 | Chollas Elementary School | 1 | Atlante Golden Eagles B2010 | vs. | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | ||
125949 | Terra Nova PK | 2 | Chula Vista FC Gold - B2010 | vs. | Albion SC B10 Premier - Caldas |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125952 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Ortega | vs. | Matrix B10 TS | ||
125954 | San Dieguito Sports Complex | 1 | Express Boys 2010 Select - Deeley | vs. | Atlante Golden Eagles B2010 | ||
125953 | Robb Field | 7 | Albion SC B10 Premier - Caldas | vs. | Hotspurs USA - B2010 White | ||
125955 | Barnard ES | 1 | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | vs. | Chula Vista FC Gold - B2010 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125959 | Los Coches Creek MS | 3 | Hotspurs USA - B2010 White | vs. | Matrix B10 TS | ||
125956 | Explorer | 1 | Chula Vista FC Gold - B2010 | vs. | Express Boys 2010 Select - Deeley | ||
125957 | Barnard ES | 1 | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | vs. | Albion SC B10 Premier - Caldas | ||
125958 | Robb Field | 7 | Albion SC B10 Premier - Ortega | vs. | Atlante Golden Eagles B2010 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125961 | Ocean View Hills School | 4 | Atlante Golden Eagles B2010 | vs. | Hotspurs USA - B2010 White | ||
125960 | Barnard ES | 1 | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | vs. | Express Boys 2010 Select - Deeley | ||
125962 | Farb MS | 2 | Matrix B10 TS | vs. | Albion SC B10 Premier - Caldas | ||
125963 | Terra Nova PK | 2 | Chula Vista FC Gold - B2010 | vs. | Albion SC B10 Premier - Ortega |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125965 | Los Coches Creek MS | 3 | Hotspurs USA - B2010 White | vs. | Chula Vista FC Gold - B2010 | ||
125964 | Barnard ES | 1 | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | vs. | Albion SC B10 Premier - Ortega | ||
125966 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Caldas | vs. | Express Boys 2010 Select - Deeley | ||
125967 | Farb MS | 2 | Matrix B10 TS | vs. | Atlante Golden Eagles B2010 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125970 | San Dieguito Sports Complex | 1 | Express Boys 2010 Select - Deeley | vs. | Albion SC B10 Premier - Ortega | ||
125971 | Farb MS | 2 | Matrix B10 TS | vs. | Chula Vista FC Gold - B2010 | ||
125968 | Barnard ES | 1 | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | vs. | Hotspurs USA - B2010 White | ||
125969 | Robb Field | 6 | Albion SC B10 Premier - Caldas | vs. | Atlante Golden Eagles B2010 |
Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Away Team | |
125974 | Robb Field | 7 | Albion SC B10 Premier - Ortega | vs. | Albion SC B10 Premier - Caldas | ||
125972 | Farb MS | 2 | Matrix B10 TS | vs. | PYSL Blast SC - Pascu B2010 | ||
125973 | Ocean View Hills School | 4 | Atlante Golden Eagles B2010 | vs. | Chula Vista FC Gold - B2010 | ||
125975 | San Dieguito Sports Complex | 1 | Express Boys 2010 Select - Deeley | vs. | Hotspurs USA - B2010 White |