Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2008 Green South 2
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A3 : Atlante SD H Naranjo B 20083333333333330363.0036.00 45  5  0 0
 A6 : CSC B-2008 Red3333333033330332.7533.00 38  10  0 0
 A8 : Atlante SD F Oseguera B 20080333330310330252.0825.00 10  21  0 0
 A1 : Albion SC B08 Premier - Lucero3003303100330191.5819.00 3  35  0 0
 A5 : Olympicos - Gonzalez B2008003033000000090.759.00 -20  63  1 0
 A4 : Xolos Academy FC - B2008 3000003  00060.678.01 -15  50  0 0
 A2 : Atlante SD Real Barcelona B 2008000000303 00060.556.55 -22  63  0 0
 A7 : Barca Cantera - Blue B08 Leacock 0000000 000000.000.00 -39  101  0 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286787  Otay Elementary School  11:15 AM  2 A5 vs A6Olympicos - Gonzalez B2008 2 vs.CSC B-2008 Red6
 286786  San Ysidro HS  12:20 PM  4 A4 vs A7Xolos Academy FC - B2008   vs.Barca Cantera - Blue B08 Leacock 
 286784  Robb Field  12:40 PM  7 A1 vs A2Albion SC B08 Premier - Lucero 1F vs.Atlante SD Real Barcelona B 2008
Forfeited Game
0
 286785  Larsen Field  04:00 PM  4 A3 vs A8Atlante SD H Naranjo B 2008 6 vs.Atlante SD F Oseguera B 20080

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286789  Lewis MS  09:15 AM  1 A6 vs A7CSC B-2008 Red 15 vs.Barca Cantera - Blue B08 Leacock0
 286788  Chollas Elementary School  12:00 PM  1 A8 vs A5Atlante SD F Oseguera B 2008 4 vs.Olympicos - Gonzalez B20081
 286791  Enrique Camarena Elem Sch  12:30 PM  1 A2 vs A4Atlante SD Real Barcelona B 2008 1 vs.Xolos Academy FC - B20086
 286790  Robb Field  12:40 PM  6 A1 vs A3Albion SC B08 Premier - Lucero 1 vs.Atlante SD H Naranjo B 20089

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286830  San Ysidro HS  08:00 AM  4 A4 vs A8Xolos Academy FC - B2008 1 vs.Atlante SD F Oseguera B 20082
 286829  Otay Elementary School  01:45 PM  2 A5 vs A7Olympicos - Gonzalez B2008 7 vs.Barca Cantera - Blue B08 Leacock0
 286831  Lewis MS  03:15 PM  1 A6 vs A1CSC B-2008 Red 4 vs.Albion SC B08 Premier - Lucero0

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286792  Fuerte Elementary School  08:00 AM  1 A7 vs A8Barca Cantera - Blue B08 Leacock 1 vs.Atlante SD F Oseguera B 200811
 286794  Lewis MS  11:45 AM  1 A6 vs A2CSC B-2008 Red 14 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20080
 286795  San Ysidro HS  01:25 PM  4 A4 vs A1Xolos Academy FC - B2008 2 vs.Albion SC B08 Premier - Lucero7

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286797  Fuerte Elementary School  09:15 AM  1 A7 vs A3Barca Cantera - Blue B08 Leacock 0 vs.Atlante SD H Naranjo B 200817
 286796  Otay Elementary School  10:15 AM  2 A5 vs A1Olympicos - Gonzalez B2008 1 vs.Albion SC B08 Premier - Lucero6
 286799  Lewis MS  01:00 PM  1 A6 vs A4CSC B-2008 Red 7 vs.Xolos Academy FC - B20082

Bracket - Sunday, October 02, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286798  Cesar Chavez Park  04:05 PM  2 A8 vs A2Atlante SD F Oseguera B 2008 7 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20080

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286801  Fuerte Elementary School  08:00 AM  1 A7 vs A5Barca Cantera - Blue B08 Leacock 0 vs.Olympicos - Gonzalez B20088
 286800  Enrique Camarena Elem Sch  10:30 AM  1 A2 vs A3Atlante SD Real Barcelona B 2008 0 vs.Atlante SD H Naranjo B 200818
 286802  Chollas Elementary School  12:00 PM  1 A8 vs A4Atlante SD F Oseguera B 2008 5 vs.Xolos Academy FC - B20082
 286803  Robb Field  12:40 PM  6 A1 vs A6Albion SC B08 Premier - Lucero 1 vs.CSC B-2008 Red7

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286805  Fuerte Elementary School  09:10 AM  1 A7 vs A1Barca Cantera - Blue B08 Leacock 1 vs.Albion SC B08 Premier - Lucero13
 286806  Chollas Elementary School  12:00 PM  1 A8 vs A6Atlante SD F Oseguera B 2008 0 vs.CSC B-2008 Red3
 286807  Larsen Field  02:30 PM  4 A3 vs A4Atlante SD H Naranjo B 2008 8 vs.Xolos Academy FC - B20081
 286804  Otay Elementary School  03:30 PM  2 A5 vs A2Olympicos - Gonzalez B2008 4 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20083

Bracket - Sunday, October 16, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286816  Otay Elementary School  09:00 AM  2 A5 vs A8Olympicos - Gonzalez B2008 2 vs.Atlante SD F Oseguera B 20083

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286808  Robb Field  10:20 AM  6 A1 vs A8Albion SC B08 Premier - Lucero 0 vs.Atlante SD F Oseguera B 20080
 286810  Lewis MS  10:30 AM  1 A6 vs A3CSC B-2008 Red 0 vs.Atlante SD H Naranjo B 20083
 286809  San Ysidro HS  11:00 AM  4 A4 vs A5Xolos Academy FC - B2008 8 vs.Olympicos - Gonzalez B20084
 286811  Enrique Camarena Elem Sch  12:10 PM  1 A2 vs A7Atlante SD Real Barcelona B 2008 3 vs.Barca Cantera - Blue B08 Leacock0

Bracket - Sunday, October 23, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286828  Larsen Field  02:30 AM  1 A3 vs A2Atlante SD H Naranjo B 2008 5 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20080
 286793  Otay Elementary School  09:30 AM  2 A5 vs A3Olympicos - Gonzalez B2008 2 vs.Atlante SD H Naranjo B 200815

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286814  Monte Vista HS  08:00 AM  3 A7 vs A4Barca Cantera - Blue B08 Leacock   vs.Xolos Academy FC - B2008 
 286815  Lewis MS  09:15 AM  1 A6 vs A5CSC B-2008 Red 4 vs.Olympicos - Gonzalez B20081
 286812  Enrique Camarena Elem Sch  10:00 AM  1 A2 vs A1Atlante SD Real Barcelona B 2008 3 vs.Albion SC B08 Premier - Lucero1
 286813  Chollas Elementary School  01:30 PM  1 A8 vs A3Atlante SD F Oseguera B 2008 0 vs.Atlante SD H Naranjo B 20085

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286817  Fuerte Elementary School  12:45 PM  1 A7 vs A6Barca Cantera - Blue B08 Leacock 0 vs.CSC B-2008 Red4
 286819  San Ysidro HS  01:45 PM  4 A4 vs A2Xolos Academy FC - B2008   vs.Atlante SD Real Barcelona B 2008 
 286818  Larsen Field  02:30 PM  4 A3 vs A1Atlante SD H Naranjo B 2008 2 vs.Albion SC B08 Premier - Lucero0

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286823  Robb Field  09:10 AM  7 A1 vs A4Albion SC B08 Premier - Lucero 12 vs.Xolos Academy FC - B20083
 286820  Chollas Elementary School  12:00 PM  1 A8 vs A7Atlante SD F Oseguera B 2008 9 vs.Barca Cantera - Blue B08 Leacock0
 286822  Enrique Camarena Elem Sch  01:00 PM  1 A2 vs A6Atlante SD Real Barcelona B 2008 0 vs.CSC B-2008 Red6
 286821  Larsen Field  04:00 PM  4 A3 vs A5Atlante SD H Naranjo B 2008 9 vs.Olympicos - Gonzalez B20081

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 286824  Robb Field  08:00 AM  6 A1 vs A5Albion SC B08 Premier - Lucero 5 vs.Olympicos - Gonzalez B20083
 286827  San Ysidro HS  09:00 AM  4 A4 vs A6Xolos Academy FC - B2008 1 vs.CSC B-2008 Red4
 286826  Chollas Elementary School  01:30 PM  1 A2 vs A8Atlante SD Real Barcelona B 2008 0 vs.Atlante SD F Oseguera B 20081
 286825  Larsen Field  02:30 PM  4 A3 vs A7Atlante SD H Naranjo B 2008 14 vs.Barca Cantera - Blue B08 Leacock0