Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2006 AA-C North
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A3 : SD Force FC Academy B2006- Huerta W-11   L-1   T-0333330333333 -033 24  12  5 0
A6 : Albion - B2006 Premier - Szanto W-10   L-2   T-0033333333303 -030 21  15  5 0
A4 : Matrix B06 NC Blu W-4   L-5   T-3301003130031 -015 -2  18  0 0
A2 : LAGSD B06 White-Macauley W-4   L-6   T-2330030100301 -014 4  16  5 0
A1 : Fallbrook Villa FC - B2006 Tom W-4   L-7   T-1001303003030 -013 -10  24  1 0
A5 : DMCV Sharks B2006 - Perez W-0   L-12   T-0000000000000 -00 -37  60  0 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133855  Willow Grove Elem  08:00 AM  1 A3 vs A6SD Force FC Academy B2006- Huerta 5 vs.Albion - B2006 Premier - Szanto2
 133853  Connors Park  08:00 AM  1 A4 vs A5Matrix B06 NC Blu 7 vs.DMCV Sharks B2006 - Perez0
 133854  Ingold Sports Park  09:45 AM  3 A1 vs A2Fallbrook Villa FC - B2006 Tom 0 vs.LAGSD B06 White-Macauley5

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133857  Aviara Oaks MS  11:00 AM  1 A2 vs A4LAGSD B06 White-Macauley 2 vs.Matrix B06 NC Blu1
 133856  Ingold Sports Park  12:15 PM  3 A1 vs A3Fallbrook Villa FC - B2006 Tom 1 vs.SD Force FC Academy B2006- Huerta3
 133858  Sage Canyon Park  12:50 PM  1 A5 vs A6DMCV Sharks B2006 - Perez 0 vs.Albion - B2006 Premier - Szanto2

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133861  Ashley Falls Park  09:30 AM  1 A5 vs A3DMCV Sharks B2006 - Perez 0 vs.SD Force FC Academy B2006- Huerta4
 133860  Hollandia Park  10:40 AM  1 A4 vs A1Matrix B06 NC Blu 2 vs.Fallbrook Villa FC - B2006 Tom2
 133859  Robb Field  04:00 PM  3 A6 vs A2Albion - B2006 Premier - Szanto 5 vs.LAGSD B06 White-Macauley2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133862  Poinsettia Park  09:00 AM  1 A2 vs A3LAGSD B06 White-Macauley 0 vs.SD Force FC Academy B2006- Huerta2
 133864  Ingold Sports Park  12:15 PM  3 A1 vs A5Fallbrook Villa FC - B2006 Tom 1 vs.DMCV Sharks B2006 - Perez0
 133863  Robb Field  02:00 PM  3 A6 vs A4Albion - B2006 Premier - Szanto 2 vs.Matrix B06 NC Blu1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133865  Poinsettia Park  09:00 AM  1 A2 vs A5LAGSD B06 White-Macauley 6 vs.DMCV Sharks B2006 - Perez0
 133866  4S Ranch Sports Park  04:35 PM  1 A3 vs A4SD Force FC Academy B2006- Huerta 3 vs.Matrix B06 NC Blu1

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133867  Ingold Sports Park  11:50 AM  3 A6 vs A1Albion - B2006 Premier - Szanto 4 vs.Fallbrook Villa FC - B2006 Tom1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133870  Robb Field  08:00 AM  3 A6 vs A3Albion - B2006 Premier - Szanto 5 vs.SD Force FC Academy B2006- Huerta3
 133868  Ashley Falls Park  11:10 AM  1 A5 vs A4DMCV Sharks B2006 - Perez 0 vs.Matrix B06 NC Blu1
 133869  Poinsettia Park  11:40 AM  2 A2 vs A1LAGSD B06 White-Macauley 1 vs.Fallbrook Villa FC - B2006 Tom2

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133872  Connors Park  08:00 AM  1 A4 vs A2Matrix B06 NC Blu 1 vs.LAGSD B06 White-Macauley1
 133873  Robb Field  09:30 AM  2 A6 vs A5Albion - B2006 Premier - Szanto 11 vs.DMCV Sharks B2006 - Perez0

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133871  Maranatha  11:00 AM  2 A3 vs A1SD Force FC Academy B2006- Huerta 3 vs.Fallbrook Villa FC - B2006 Tom0

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133875  Ingold Sports Park  09:45 AM  3 A1 vs A4Fallbrook Villa FC - B2006 Tom 0 vs.Matrix B06 NC Blu1
 133876  Maranatha  11:00 AM  2 A3 vs A5SD Force FC Academy B2006- Huerta 5 vs.DMCV Sharks B2006 - Perez1
 133874  Poinsettia Park  02:45 PM  2 A2 vs A6LAGSD B06 White-Macauley 1 vs.Albion - B2006 Premier - Szanto2

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133878  Connors Park  09:10 AM  1 A4 vs A6Matrix B06 NC Blu 0 vs.Albion - B2006 Premier - Szanto5
 133879  Sage Canyon Park  10:00 AM  1 A5 vs A1DMCV Sharks B2006 - Perez 1 vs.Fallbrook Villa FC - B2006 Tom5
 133877  Maranatha  11:00 AM  2 A3 vs A2SD Force FC Academy B2006- Huerta 2 vs.LAGSD B06 White-Macauley1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133880  Sage Canyon Park  09:30 AM  1 A5 vs A2DMCV Sharks B2006 - Perez 0 vs.LAGSD B06 White-Macauley5
 133881  Hollandia Park  11:00 AM  1 A4 vs A3Matrix B06 NC Blu 1 vs.SD Force FC Academy B2006- Huerta2
 133882  Robb Field  02:00 PM  3 A6 vs A1Albion - B2006 Premier - Szanto 2 vs.Fallbrook Villa FC - B2006 Tom0

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133885  Maranatha  08:00 AM  2 A3 vs A6SD Force FC Academy B2006- Huerta 2 vs.Albion - B2006 Premier - Szanto0
 133883  Connors Park  08:00 AM  1 A4 vs A5Matrix B06 NC Blu 2 vs.DMCV Sharks B2006 - Perez1
 133884  Ingold Sports Park  11:15 AM  3 A1 vs A2Fallbrook Villa FC - B2006 Tom 1 vs.LAGSD B06 White-Macauley0

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 133888  Sage Canyon Park  08:00 AM  1 A5 vs A6DMCV Sharks B2006 - Perez 0 vs.Albion - B2006 Premier - Szanto11
 133887  Poinsettia Park  10:30 AM  1 A2 vs A4LAGSD B06 White-Macauley 0 vs.Matrix B06 NC Blu0
 133886  Ingold Sports Park  12:45 PM  3 A1 vs A3Fallbrook Villa FC - B2006 Tom 0 vs.SD Force FC Academy B2006- Huerta2