Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA B2003 Flight 2
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A2 : NFFC B2003 RED33133333330282.8028.00 28  6  4 0
 A4 : San Diego SC B2003 ELITE Orange33113333300232.3023.00 14  10  3 0
 A7 : Sporting SD - B2003 - Dylan Mora31130333030202.0020.00 7  11  4 0
 A5 : Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson30333310030191.9019.00 9  8  3 0
 A11 : CSC B-2003 Red00331310300141.4014.00 1  12  1 0
 A8 : LAGSD B03 Gold-Aquino03000033010101.0010.00 -10  28  3 1
 A1 : Temecula United - B2003M0110100113080.808.00 -8  20  7 1
 A6 : Hotspurs USA - B2003 Premier1100010310070.707.00 -9  23  4 0
 A9 : Albion SC B03 Premier - Raeihle1031100100070.707.00 -9  21  6 0
 A3 : Aztecs FC Academy B033100100011070.707.00 -16  25  8 1
 A10 : DMCV Sharks B2003 - Pejkic0011100031070.707.00 -7  13  3 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295846  West Hills H S  09:30 AM  1 A6 vs A9Hotspurs USA - B2003 Premier 2 vs.Albion SC B03 Premier - Raeihle2
 295847  Helix HS  09:30 AM  2 A7 vs A8Sporting SD - B2003 - Dylan Mora 5 vs.LAGSD B03 Gold-Aquino1
 295845  Pat Birdsall Sports Park  10:00 AM  3 A1 vs A2Temecula United - B2003M 0 vs.NFFC B2003 RED2
 295844  Mt Carmel High School  03:00 PM  1 A4 vs A11San Diego SC B2003 ELITE Orange 1 vs.CSC B-2003 Red0
 295848  Arbolitos Sports Park  04:10 PM  1 A5 vs A10Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson 1 vs.DMCV Sharks B2003 - Pejkic0

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295895  Robb Field  08:00 AM  3 A9 vs A4Albion SC B03 Premier - Raeihle 1 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange2
 295898  Valley ES  10:30 AM  1 A5 vs A8Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson 0 vs.LAGSD B03 Gold-Aquino1
 295897  Montgomery Waller Park  11:10 AM  1 A3 vs A10Aztecs FC Academy B03 2 vs.DMCV Sharks B2003 - Pejkic1
 295894  Hickman  12:00 PM  4 A2 vs A11NFFC B2003 RED 5 vs.CSC B-2003 Red1
 295896  Meridian ES  03:50 PM  1 A6 vs A7Hotspurs USA - B2003 Premier 2 vs.Sporting SD - B2003 - Dylan Mora2

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295852  Ashley Falls Park  08:00 AM  2 A10 vs A7DMCV Sharks B2003 - Pejkic 0 vs.Sporting SD - B2003 - Dylan Mora0
 295853  Montgomery Waller Park  11:00 AM  1 A3 vs A1Aztecs FC Academy B03 1 vs.Temecula United - B2003M1
 295850  Pershing MS  11:35 AM  1 A11 vs A6CSC B-2003 Red 1 vs.Hotspurs USA - B2003 Premier0
 295851  Hickman  02:20 PM  4 A2 vs A4NFFC B2003 RED 0 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange0
 295849  Poinsettia Park  04:10 PM  2 A8 vs A9LAGSD B03 Gold-Aquino 2 vs.Albion SC B03 Premier - Raeihle3

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295856  West Hills H S  08:00 AM  1 A6 vs A2Hotspurs USA - B2003 Premier 2 vs.NFFC B2003 RED7
 295854  Poinsettia Park  11:40 AM  1 A8 vs A11LAGSD B03 Gold-Aquino 1 vs.CSC B-2003 Red3
 295855  Valley ES  12:20 PM  1 A5 vs A3Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson 5 vs.Aztecs FC Academy B030
 295858  Pat Birdsall Sports Park  12:50 PM  3 A1 vs A4Temecula United - B2003M 2 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange2
 295857  Robb Field  02:00 PM  5 A9 vs A10Albion SC B03 Premier - Raeihle 0 vs.DMCV Sharks B2003 - Pejkic0

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295861  Ocean Air Park  08:00 AM  1 A10 vs A11DMCV Sharks B2003 - Pejkic 1 vs.CSC B-2003 Red1
 295862  Arbolitos Sports Park  09:00 AM  1 A5 vs A1Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson 4 vs.Temecula United - B2003M2
 295860  Helix HS  11:00 AM  1 A7 vs A3Sporting SD - B2003 - Dylan Mora 3 vs.Aztecs FC Academy B030
 295859  Hickman  11:20 AM  4 A2 vs A8NFFC B2003 RED 6 vs.LAGSD B03 Gold-Aquino0
 295863  Mt Carmel High School  01:15 PM  1 A4 vs A6San Diego SC B2003 ELITE Orange 3 vs.Hotspurs USA - B2003 Premier0

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295867  Ocean Air Park  09:30 AM  1 A10 vs A2DMCV Sharks B2003 - Pejkic 1 vs.NFFC B2003 RED5
 295865  West Hills H S  09:50 AM  1 A6 vs A1Hotspurs USA - B2003 Premier 2 vs.Temecula United - B2003M2
 295864  Helix HS  11:00 AM  1 A7 vs A5Sporting SD - B2003 - Dylan Mora 0 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson1
 295866  Poinsettia Park  01:30 PM  2 A8 vs A4LAGSD B03 Gold-Aquino 4 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange8
 295868  Robb Field  04:00 PM  3 A9 vs A3Albion SC B03 Premier - Raeihle 2 vs.Aztecs FC Academy B032

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295871  Robb Field  08:00 AM  5 A9 vs A5Albion SC B03 Premier - Raeihle 0 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson4
 295873  Montgomery Waller Park  11:00 AM  1 A3 vs A11Aztecs FC Academy B03 0 vs.CSC B-2003 Red3
 295870  Helix HS  11:00 AM  2 A7 vs A1Sporting SD - B2003 - Dylan Mora 2 vs.Temecula United - B2003M1
 295869  Mt Carmel High School  01:15 PM  1 A4 vs A10San Diego SC B2003 ELITE Orange 1 vs.DMCV Sharks B2003 - Pejkic0
 295872  Poinsettia Park  03:00 PM  2 A8 vs A6LAGSD B03 Gold-Aquino 2 vs.Hotspurs USA - B2003 Premier1

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295876  Ocean Air Park  08:00 AM  1 A10 vs A6DMCV Sharks B2003 - Pejkic 1 vs.Hotspurs USA - B2003 Premier2
 295875  Robb Field  08:00 AM  3 A9 vs A7Albion SC B03 Premier - Raeihle 1 vs.Sporting SD - B2003 - Dylan Mora2
 295874  Pershing MS  11:00 AM  2 A11 vs A5CSC B-2003 Red 0 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson0
 295877  Montgomery Waller Park  12:30 PM  1 A3 vs A2Aztecs FC Academy B03 0 vs.NFFC B2003 RED5
 295878  Pat Birdsall Sports Park  04:30 PM  3 A1 vs A8Temecula United - B2003M 0 vs.LAGSD B03 Gold-Aquino4

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295881  Pat Birdsall Sports Park  08:00 AM  3 A1 vs A9Temecula United - B2003M 2 vs.Albion SC B03 Premier - Raeihle2
 295882  Ocean Air Park  08:00 AM  1 A10 vs A8DMCV Sharks B2003 - Pejkic 2 vs.LAGSD B03 Gold-Aquino1
 295880  Hickman  08:00 AM  4 A2 vs A5NFFC B2003 RED 2 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson1
 295883  Montgomery Waller Park  09:00 AM  1 A3 vs A4Aztecs FC Academy B03 0 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange3
 295879  Pershing MS  03:00 PM  1 A11 vs A7CSC B-2003 Red 1 vs.Sporting SD - B2003 - Dylan Mora2

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295887  West Hills H S  08:00 AM  1 A6 vs A3Hotspurs USA - B2003 Premier 2 vs.Aztecs FC Academy B032
 295886  Pershing MS  12:30 PM  2 A11 vs A9CSC B-2003 Red 2 vs.Albion SC B03 Premier - Raeihle0
 295885  Helix HS  12:30 PM  1 A7 vs A2Sporting SD - B2003 - Dylan Mora 0 vs.NFFC B2003 RED3
 295884  Pat Birdsall Sports Park  01:00 PM  3 A1 vs A10Temecula United - B2003M 0 vs.DMCV Sharks B2003 - Pejkic0
 295888  Mt Carmel High School  01:05 PM  1 A4 vs A5San Diego SC B2003 ELITE Orange 3 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson1

Bracket - Sunday, November 06, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295889  Pershing MS  12:45 PM  2 A11 vs A1CSC B-2003 Red 1 vs.Temecula United - B2003M2

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295892  Poinsettia Park  11:40 AM  1 A8 vs A3LAGSD B03 Gold-Aquino 0 vs.Aztecs FC Academy B030
 295891  Meadowbrook MS  07:00 PM  3 A5 vs A6Poway Vaqueros Academy - B03 Johnson 1 vs.Hotspurs USA - B2003 Premier0

Bracket - Sunday, November 13, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295893  Rancho Bernardo HS  10:30 AM  2 A4 vs A7San Diego SC B2003 ELITE Orange 1 vs.Sporting SD - B2003 - Dylan Mora2

Bracket - Wednesday, November 16, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295890  Hickman  06:30 PM  4 A2 vs A9NFFC B2003 RED 3 vs.Albion SC B03 Premier - Raeihle1