Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA B2001 Flight 1 Gold
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A5 : Sporting SD - B2001 - Huertero W-10   L-0   T-03333333333 -030 25  6  5 1
A10 : SD SURF PL-B2001 (DONLON) W-6   L-2   T-23130313033 -218 10  11  8 5
A1 : Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premi W-4   L-2   T-41130133103 -214 6  23  16 1
A6 : Barca Academy San Diego - B2001 Blau W-4   L-4   T-20133130003 -014 8  16  11 1
A7 : SD United B2001 Black W-4   L-4   T-23310003130 -014 -2  17  10 1
A3 : SD Real Madrid Black B2001 (Portillo) W-4   L-4   T-20103133300 -212 -4  23  16 3
A9 : DMCV Sharks B01/02 - Burson W-2   L-3   T-51130100113 -011 -1  17  11 1
A8 : Vista Storm SC - B2002 Black W-3   L-6   T-10001300330 -010 -10  28  7 2
A2 : Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts W-1   L-6   T-33001000110 -06 -14  32  7 0
A4 : Albion SC B02 Academy W-1   L-8   T-10300010000 -04 -18  27  9 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127684  Orange Glen HS  08:00 AM  1 A1 vs A9Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier 4 vs.DMCV Sharks B01/02 - Burson4
 127681  Morse High School  09:00 AM  1 A6 vs A7Barca Academy San Diego - B2001 Blau 1 vs.SD United B2001 Black2
 127683  Robb Field  10:00 AM  3 A4 vs A2Albion SC B02 Academy 1 vs.Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts3
 127682  Valhalla HS  02:10 PM  1 A5 vs A8Sporting SD - B2001 - Huertero 3 vs.Vista Storm SC - B2002 Black1
 127685  Sweetwater Lane CP  03:50 PM  1 A3 vs A10SD Real Madrid Black B2001 (Portillo) 0 vs.SD SURF PL-B2001 (DONLON)3

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127689  Ashley Falls Park  12:20 PM  1 A9 vs A6DMCV Sharks B01/02 - Burson 1 vs.Barca Academy San Diego - B2001 Blau1
 127687  Valley ES  12:30 PM  1 A2 vs A4Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts 1 vs.Albion SC B02 Academy2
 127688  Albert Van Zanten Park  12:40 PM  1 A7 vs A8SD United B2001 Black 3 vs.Vista Storm SC - B2002 Black0
 127690  Monte Vista HS  04:10 PM  1 A1 vs A3Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier 3 vs.SD Real Madrid Black B2001 (Portillo)3

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127694  Albert Van Zanten Park  07:50 AM  1 A7 vs A10SD United B2001 Black 2 vs.SD SURF PL-B2001 (DONLON)2
 127693  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2 A8 vs A9Vista Storm SC - B2002 Black 1 vs.DMCV Sharks B01/02 - Burson3
 127691  Robb Field  12:00 PM  5 A4 vs A1Albion SC B02 Academy 1 vs.Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier3
 127692  Morse High School  02:30 PM  1 A6 vs A2Barca Academy San Diego - B2001 Blau 4 vs.Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts0

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127695  Helix HS  04:00 PM  1 A5 vs A3Sporting SD - B2001 - Huertero 2 vs.SD Real Madrid Black B2001 (Portillo)1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127698  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2 A8 vs A2Vista Storm SC - B2002 Black 3 vs.Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts3
 127699  Morse High School  09:00 AM  1 A6 vs A4Barca Academy San Diego - B2001 Blau 4 vs.Albion SC B02 Academy1
 127697  Orange Glen HS  09:30 AM  1 A1 vs A5Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier 1 vs.Sporting SD - B2001 - Huertero3
 127700  Canyon Crest  09:55 AM  1 A9 vs A10DMCV Sharks B01/02 - Burson 0 vs.SD SURF PL-B2001 (DONLON)2
 127696  Sweetwater Lane CP  07:00 PM  1 A3 vs A7SD Real Madrid Black B2001 (Portillo) 3 vs.SD United B2001 Black1

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127686  SD Surf Cup SP  01:00 PM  8 A10 vs A5SD SURF PL-B2001 (DONLON) 1 vs.Sporting SD - B2001 - Huertero5

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127702  Vista Community Sports Park  08:00 AM  2 A8 vs A4Vista Storm SC - B2002 Black 4 vs.Albion SC B02 Academy1
 127704  Valhalla HS  09:00 AM  1 A6 vs A1Barca Academy San Diego - B2001 Blau 4 vs.Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier4
 127705  Canyon Crest  11:50 AM  1 A9 vs A3DMCV Sharks B01/02 - Burson 1 vs.SD Real Madrid Black B2001 (Portillo)1
 127701  Cleator Community Park  03:40 PM  1 A10 vs A2SD SURF PL-B2001 (DONLON) 5 vs.Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts0
 127703  Albert Van Zanten Park  04:10 PM  1 A7 vs A5SD United B2001 Black 1 vs.Sporting SD - B2001 - Huertero4

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127708  Cleator Community Park  02:20 PM  1 A10 vs A4SD SURF PL-B2001 (DONLON) 0 vs.Albion SC B02 Academy0
 127706  Arbolitos Sports Park  02:40 PM  2 A2 vs A3Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts 3 vs.SD Real Madrid Black B2001 (Portillo)4
 127709  West Hills H S  04:10 PM  1 A5 vs A9Sporting SD - B2001 - Huertero 2 vs.DMCV Sharks B01/02 - Burson0
 127707  Albert Van Zanten Park  04:10 PM  1 A7 vs A1SD United B2001 Black 1 vs.Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier3
 127710  Vista Community Sports Park  07:00 PM  1 A8 vs A6Vista Storm SC - B2002 Black 0 vs.Barca Academy San Diego - B2001 Blau5

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127712  Vista High School  08:00 AM  1 A1 vs A8Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier 5 vs.Vista Storm SC - B2002 Black2
 127713  Canyon Crest  08:00 AM  1 A9 vs A7DMCV Sharks B01/02 - Burson 1 vs.SD United B2001 Black3
 127714  Chula Vista Comm Park  09:00 AM  2 A6 vs A10Barca Academy San Diego - B2001 Blau 2 vs.SD SURF PL-B2001 (DONLON)3
 127711  West Hills H S  02:30 PM  1 A5 vs A2Sporting SD - B2001 - Huertero 9 vs.Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts0
 127715  Sweetwater Lane CP  06:40 PM  1 A3 vs A4SD Real Madrid Black B2001 (Portillo) 2 vs.Albion SC B02 Academy1

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127717  Arbolitos Sports Park  09:00 AM  1 A2 vs A7Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts 0 vs.SD United B2001 Black0
 127716  Robb Field  10:00 AM  5 A4 vs A5Albion SC B02 Academy 0 vs.Sporting SD - B2001 - Huertero6
 127720  Cleator Community Park  01:10 PM  1 A10 vs A8SD SURF PL-B2001 (DONLON) 0 vs.Vista Storm SC - B2002 Black1
 127719  Ocean Air Park  03:50 PM  1 A9 vs A1DMCV Sharks B01/02 - Burson 2 vs.Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier2
 127718  Sweetwater Lane CP  05:30 PM  1 A3 vs A6SD Real Madrid Black B2001 (Portillo) 3 vs.Barca Academy San Diego - B2001 Blau1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127723  Orange Glen HS  08:00 AM  1 A1 vs A10Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier 1 vs.SD SURF PL-B2001 (DONLON)2
 127721  Robb Field  10:00 AM  5 A4 vs A7Albion SC B02 Academy 0 vs.SD United B2001 Black1
 127724  Valley ES  03:50 PM  1 A2 vs A9Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts 1 vs.DMCV Sharks B01/02 - Burson1
 127725  Sweetwater Lane CP  03:50 PM  1 A3 vs A8SD Real Madrid Black B2001 (Portillo) 2 vs.Vista Storm SC - B2002 Black4

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127722  Helix HS  03:00 PM  1 A5 vs A6Sporting SD - B2001 - Huertero 1 vs.Barca Academy San Diego - B2001 Blau0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 127728  Robb Field  08:00 AM  5 A4 vs A9Albion SC B02 Academy 0 vs.DMCV Sharks B01/02 - Burson3
 127730  Cleator Community Park  03:50 PM  1 A10 vs A3SD SURF PL-B2001 (DONLON) 4 vs.SD Real Madrid Black B2001 (Portillo)0
 127726  Albert Van Zanten Park  04:10 PM  1 A7 vs A6SD United B2001 Black 1 vs.Barca Academy San Diego - B2001 Blau3
 127727  Vista Community Sports Park  05:20 PM  1 A8 vs A5Vista Storm SC - B2002 Black 1 vs.Sporting SD - B2001 - Huertero3
 127729  Arbolitos Sports Park  05:50 PM  1 A2 vs A1Poway Vaqueros SC - B2001 Crafts 1 vs.Barcelona Cantera - B2001 - Escondido United Premier3