Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA B2007 Flight 2 South
     



Bracket


ALL A


  
Group -- A
A2 : LAGSD B07 Gold II-Jones
A3 : Rebels Soccer Club - B07 Blue
A4 : Sporting SD - B2007- Memo Garcia
A5 : Albion SC South - B07 Academy
A6 : Attack B07 Green
A7 : Barca Cantera - Select B07 Svoboda
A8 : Chula Vista FC - B2007 Blue Torre
BYE

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298076  Helix HS  08:00 AM  3 A4 vs A7Sporting SD - B2007- Memo Garciavs.Barca Cantera - Select B07 Svoboda
 298077  Bonita Vista HS  09:10 AM  3 A5 vs A6Albion SC South - B07 Academyvs.Attack B07 Green
 298075  Southwestern College  10:40 AM  2 A3 vs A8Rebels Soccer Club - B07 Bluevs.Chula Vista FC - B2007 Blue Torre
 298074  Pending Assignment   --    --  BYE vs A2BYEvs.LAGSD B07 Gold II-Jones

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298083  Bonita Vista HS  02:00 PM  3 A5 vs A3Albion SC South - B07 Academyvs.Rebels Soccer Club - B07 Blue

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298078  Terra Nova PK  08:00 AM  2 A8 vs A5Chula Vista FC - B2007 Blue Torrevs.Albion SC South - B07 Academy
 298081  Aviara Park  12:00 PM  5 A2 vs A4LAGSD B07 Gold II-Jonesvs.Sporting SD - B2007- Memo Garcia
 298080  Pending Assignment   --    --  BYE vs A3BYEvs.Rebels Soccer Club - B07 Blue
 298079  Solana Santa Fe  01:00 PM  1 A6 vs A7Attack B07 Greenvs.Barca Cantera - Select B07 Svoboda

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298085  Pending Assignment   --    --  A4 vs BYESporting SD - B2007- Memo Garciavs.BYE
 298082  Fuerte Elementary School  10:20 AM  1 A7 vs A8Barca Cantera - Select B07 Svobodavs.Chula Vista FC - B2007 Blue Torre
 298084  Horizon Church  03:15 PM  1SE A6 vs A2Attack B07 Greenvs.LAGSD B07 Gold II-Jones

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298086  Pending Assignment   --    --  A5 vs BYEAlbion SC South - B07 Academyvs.BYE
 298088  Terra Nova PK  10:15 AM  2 A8 vs A2Chula Vista FC - B2007 Blue Torrevs.LAGSD B07 Gold II-Jones
 298087  Fuerte Elementary School  10:30 AM  1 A7 vs A3Barca Cantera - Select B07 Svobodavs.Rebels Soccer Club - B07 Blue
 298089  Horizon Church  11:00 AM  1SE A6 vs A4Attack B07 Greenvs.Sporting SD - B2007- Memo Garcia

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298093  Pending Assignment   --    --  BYE vs A6BYEvs.Attack B07 Green
 298092  Helix HS  09:10 AM  3 A4 vs A8Sporting SD - B2007- Memo Garciavs.Chula Vista FC - B2007 Blue Torre
 298091  Fuerte Elementary School  09:10 AM  1 A7 vs A5Barca Cantera - Select B07 Svobodavs.Albion SC South - B07 Academy
 298090  Aviara Park  01:10 PM  4 A2 vs A3LAGSD B07 Gold II-Jonesvs.Rebels Soccer Club - B07 Blue

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298094  Bonita Vista HS  08:00 AM  3 A5 vs A2Albion SC South - B07 Academyvs.LAGSD B07 Gold II-Jones
 298096  Terra Nova PK  09:00 AM  2 A8 vs A6Chula Vista FC - B2007 Blue Torrevs.Attack B07 Green
 298095  Pending Assignment   --    --  A7 vs BYEBarca Cantera - Select B07 Svobodavs.BYE
 298097  Southwestern College  12:40 PM  5 A3 vs A4Rebels Soccer Club - B07 Bluevs.Sporting SD - B2007- Memo Garcia

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298099  Helix HS  09:20 AM  3 A4 vs A5Sporting SD - B2007- Memo Garciavs.Albion SC South - B07 Academy
 298098  Pending Assignment   --    --  BYE vs A8BYEvs.Chula Vista FC - B2007 Blue Torre
 298101  Aviara Park  12:00 PM  4 A2 vs A7LAGSD B07 Gold II-Jonesvs.Barca Cantera - Select B07 Svoboda
 298100  Cottonwood Park  03:00 PM  2 A3 vs A6Rebels Soccer Club - B07 Bluevs.Attack B07 Green

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298104  Monte Vista HS  09:15 AM  3 A7 vs A4Barca Cantera - Select B07 Svobodavs.Sporting SD - B2007- Memo Garcia
 298102  Pending Assignment   --    --  A2 vs BYELAGSD B07 Gold II-Jonesvs.BYE
 298103  Terra Nova PK  12:40 PM  2 A8 vs A3Chula Vista FC - B2007 Blue Torrevs.Rebels Soccer Club - B07 Blue
 298105  Solana Santa Fe  04:45 PM  1 A6 vs A5Attack B07 Greenvs.Albion SC South - B07 Academy

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298106  Bonita Vista HS  08:00 AM  3 A5 vs A8Albion SC South - B07 Academyvs.Chula Vista FC - B2007 Blue Torre
 298107  Horizon Church  08:30 AM  1SE A6 vs A7Attack B07 Greenvs.Barca Cantera - Select B07 Svoboda
 298109  Helix HS  09:20 AM  3 A4 vs A2Sporting SD - B2007- Memo Garciavs.LAGSD B07 Gold II-Jones
 298108  Pending Assignment   --    --  A3 vs BYERebels Soccer Club - B07 Bluevs.BYE

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 298111  Southwestern College  08:00 AM  5 A3 vs A5Rebels Soccer Club - B07 Bluevs.Albion SC South - B07 Academy
 298112  Aviara Park  12:00 PM  4 A2 vs A6LAGSD B07 Gold II-Jonesvs.Attack B07 Green
 298110  Terra Nova PK  12:30 PM  2 A8 vs A7Chula Vista FC - B2007 Blue Torrevs.Barca Cantera - Select B07 Svoboda
 298113  Pending Assignment   --    --  BYE vs A4BYEvs.Sporting SD - B2007- Memo Garcia