Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2003 AA-A
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A6 : San Diego SC B2003 White3333333033310312.5831.00 27  8  3 0
 A7 : Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas1013133330330242.0024.00 14  16  12 2
 A2 : San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe3330330033030242.0024.00 18  21  10 1
 A3 : Riptide SC - B2003 BLACK3300103313300201.6720.00 10  18  4 0
 A5 : AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak0313303103030201.6720.00 3  19  2 0
 A4 : Temecula United - B2003W1033030100310151.2515.00 -1  25  5 0
 A8 : Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle000000031000040.334.00 -29  48  3 0
 A1 : BOCA JUNIORS B03000000000000000.000.00 -42  76  2 1

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291333  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A1 vs A2BOCA JUNIORS B03 0 vs.San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe12
 291335  Paloma del Sol PK  09:30 AM  1 A4 vs A7Temecula United - B2003W 1 vs.Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas1
 291336  Harvest Park  09:40 AM  1 A5 vs A6AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak 0 vs.San Diego SC B2003 White3
 291334  Cleator Community Park  11:10 AM  1 A3 vs A8Riptide SC - B2003 BLACK 4 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle0

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291337  Arbolitos Sports Park  09:00 AM  1 A8 vs A5Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle 1 vs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak8
 291339  Montgomery Waller Park  10:30 AM  4 A1 vs A3BOCA JUNIORS B03
Forfeited Game
 0 vs.Riptide SC - B2003 BLACK1F
 291340  Mesa Verde MS  12:30 PM  1 A2 vs A4San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe 3 vs.Temecula United - B2003W0
 291338  Mt Carmel High School  06:30 PM  1 A6 vs A7San Diego SC B2003 White 3 vs.Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas0

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291378  Olympic Training Center  09:40 AM  1 A5 vs A7AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak 2 vs.Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas2
 291379  Pat Birdsall Sports Park  11:20 AM  3 A4 vs A8Temecula United - B2003W 5 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle2
 291377  NTC (Liberty Station) Park  02:20 PM  2 A3 vs A2Riptide SC - B2003 BLACK 0 vs.San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe2
 291380  Rancho Bernardo HS  03:45 PM  2 A6 vs A1San Diego SC B2003 White 7 vs.BOCA JUNIORS B030

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291341  Helix HS  09:20 AM  2 A7 vs A8Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas 4 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle0
 291344  Pat Birdsall Sports Park  02:20 PM  3 A4 vs A1Temecula United - B2003W 6 vs.BOCA JUNIORS B030
 291343  Black Mountain Ranch  03:15 PM  3 A6 vs A2San Diego SC B2003 White 2F vs.San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe
Forfeited Game
1

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291342  Olympic Training Center  04:20 PM  1 A5 vs A3AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak 2 vs.Riptide SC - B2003 BLACK1

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291347  Arbolitos Sports Park  11:50 AM  1 A8 vs A2Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle 0 vs.San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe6
 291346  Helix HS  12:30 PM  1 A7 vs A3Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas 3 vs.Riptide SC - B2003 BLACK3
 291345  Olympic Training Center  01:00 PM  1 A5 vs A1AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak 3 vs.BOCA JUNIORS B031
 291348  Mt Carmel High School  04:45 PM  1 A6 vs A4San Diego SC B2003 White 2 vs.Temecula United - B2003W0

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291352  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A1 vs A6BOCA JUNIORS B03 0 vs.San Diego SC B2003 White9
 291351  Arbolitos Sports Park  10:20 AM  1 A8 vs A4Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle 0 vs.Temecula United - B2003W3
 291350  Helix HS  12:10 PM  2 A7 vs A5Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas 2 vs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak0
 291349  Mesa Verde MS  12:30 PM  1 A2 vs A3San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe 5 vs.Riptide SC - B2003 BLACK4

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291354  Helix HS  02:10 PM  2 A7 vs A1Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas 5 vs.BOCA JUNIORS B030
 291353  Chula Vista Comm Park  03:40 PM  1 A5 vs A2AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak 2 vs.San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe0
 291356  Cleator Community Park  04:10 PM  1 A3 vs A4Riptide SC - B2003 BLACK 4 vs.Temecula United - B2003W0
 291355  Valley ES  06:20 PM  1 A8 vs A6Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle 1 vs.San Diego SC B2003 White4

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291360  Mesa Verde MS  08:00 AM  1 A2 vs A7San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe 2 vs.Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas3
 291358  Paloma del Sol PK  10:00 AM  1 A4 vs A5Temecula United - B2003W 1 vs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak1
 291357  Montgomery Waller Park  11:00 AM  4 A1 vs A8BOCA JUNIORS B03 0 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle5
 291359  Mt Carmel High School  04:45 PM  1 A6 vs A3San Diego SC B2003 White 0 vs.Riptide SC - B2003 BLACK1

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291364  Black Mountain Ranch  08:00 AM  2 A6 vs A5San Diego SC B2003 White 4 vs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak0
 291361  Mesa Verde MS  09:30 AM  1 A2 vs A1San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe 10 vs.BOCA JUNIORS B034
 291363  Helix HS  01:40 PM  2 A7 vs A4Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas 2 vs.Temecula United - B2003W1
 291362  Arbolitos Sports Park  05:20 PM  1 A8 vs A3Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle 2 vs.Riptide SC - B2003 BLACK2

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291367  Cleator Community Park  08:00 AM  1 A3 vs A1Riptide SC - B2003 BLACK 8 vs.BOCA JUNIORS B030
 291365  Olympic Training Center  09:40 AM  1 A5 vs A8AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak 2 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle1
 291368  Paloma del Sol PK  11:20 AM  1 A4 vs A2Temecula United - B2003W 1 vs.San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe6
 291366  Helix HS  02:10 PM  2 A7 vs A6Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas 2 vs.San Diego SC B2003 White3

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291369  Valley ES  09:00 AM  1 A8 vs A7Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle 0 vs.Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas6
 291370  Cleator Community Park  09:30 AM  1 A3 vs A5Riptide SC - B2003 BLACK 3 vs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak1
 291372  Montgomery Waller Park  11:00 AM  4 A1 vs A4BOCA JUNIORS B03 2 vs.Temecula United - B2003W5
 291371  Mesa Verde MS  12:30 PM  1 A2 vs A6San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe 1 vs.San Diego SC B2003 White4

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 291373  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A1 vs A5BOCA JUNIORS B03 0 vs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Gominiak5
 291375  Mesa Verde MS  09:30 AM  1 A2 vs A8San Diego Football Academy- 01 - B2003 Stripe 4 vs.Poway Vaqueros Academy - B03 Lingle1
 291374  Cleator Community Park  09:30 AM  1 A3 vs A7Riptide SC - B2003 BLACK 1 vs.Sporting SD - B2003 - Bobby Ornelas3
 291376  Pat Birdsall Sports Park  12:40 PM  3 A4 vs A6Temecula United - B2003W 2 vs.San Diego SC B2003 White2