Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2002 AA-B
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A2 : LAGSD B02 White-Sherwood3333313303330312.5831.00 28  16  5 2
 A10 : Atlante SD R Briseno B 20020331313333330292.4229.00 34  7  7 0
 A5 : Temecula United - B2002AR3301133333300262.1726.00 13  13  9 0
 A3 : San Marcos Revolution - B 2002 White3031331013330242.0024.00 7  16  4 1
 A4 : San Diego SC B2002 Black3303300110310181.5018.00 4  17  5 0
 A9 : Atlante SD J Alfaro B 20023011300313010161.3316.00 -3  20  11 2
 A11 : Barca Cantera - B02 Badgers Garcia0010031030330141.1714.00 -8  22  2 1
 A12 : SD Real Madrid B2002 (Torres)0130100113000100.8310.00 -7  30  5 1
 A1 : Express Boys 2002 Select - Marian010011311000080.678.00 -18  31  4 0
 A8 : Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete101103110000080.678.00 -20  37  1 0
 A6 : Scripps United - B2002 White010031101000070.587.00 -13  24  6 0
 A7 : Matrix B02 SE Wht110010000003060.506.00 -17  32  12 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303826  Black Mountain Ranch  08:30 AM  2 A4 vs A11San Diego SC B2002 Black 2 vs.Barca Cantera - B02 Badgers Garcia0
 303828  Scripps Ranch Comm Park  11:10 AM  1 A6 vs A9Scripps United - B2002 White 2 vs.Atlante SD J Alfaro B 20023
 303831  Palomar College Minkoff Field  12:20 PM  1 A3 vs A12San Marcos Revolution - B 2002 White 1 vs.SD Real Madrid B2002 (Torres)0
 303830  Paloma del Sol PK  12:40 PM  1 A5 vs A10Temecula United - B2002AR 1F vs.Atlante SD R Briseno B 2002
Forfeited Game
0
 303827  Connors Park  12:45 PM  1 A7 vs A8Matrix B02 SE Wht 1 vs.Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete1
 303829  Encinitas Community Park  03:40 PM  3 A1 vs A2Express Boys 2002 Select - Marian 2 vs.LAGSD B02 White-Sherwood5

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303887  Aviara Oaks MS  08:00 AM  1 A2 vs A11LAGSD B02 White-Sherwood 4 vs.Barca Cantera - B02 Badgers Garcia1
 303890  Walnut Grove  08:00 AM  1 A3 vs A10San Marcos Revolution - B 2002 White 0 vs.Atlante SD R Briseno B 20026
 303889  Black Mountain Ranch  08:45 AM  3 A4 vs A9San Diego SC B2002 Black 3 vs.Atlante SD J Alfaro B 20021
 303888  Chollas Lake Recreational Center  01:20 PM  1 A12 vs A1SD Real Madrid B2002 (Torres) 2 vs.Express Boys 2002 Select - Marian2
 303886  Pat Birdsall Sports Park  01:20 PM  3 A5 vs A8Temecula United - B2002AR 5 vs.Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete0
 303891  Scripps Ranch Comm Park  04:20 PM  2 A6 vs A7Scripps United - B2002 White 1 vs.Matrix B02 SE Wht1

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303832  Encinitas Community Park  09:50 AM  3 A1 vs A3Express Boys 2002 Select - Marian 0 vs.San Marcos Revolution - B 2002 White3
 303834  Chollas Lake Recreational Center  10:00 AM  1 A12 vs A5SD Real Madrid B2002 (Torres) 3 vs.Temecula United - B2002AR2
 303833  Aviara Oaks MS  11:20 AM  1 A2 vs A4LAGSD B02 White-Sherwood 3 vs.San Diego SC B2002 Black2
 303836  Meadowbrook MS  01:20 PM  3 A8 vs A9Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete 1 vs.Atlante SD J Alfaro B 20021
 303837  Larsen Field  06:00 PM  2 A10 vs A7Atlante SD R Briseno B 2002 5 vs.Matrix B02 SE Wht0

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303842  Paloma del Sol PK  08:00 AM  1 A5 vs A3Temecula United - B2002AR 1 vs.San Marcos Revolution - B 2002 White1
 303838  Scripps Ranch Comm Park  08:25 AM  2 A6 vs A2Scripps United - B2002 White 1 vs.LAGSD B02 White-Sherwood4
 303839  Black Mountain Ranch  09:45 AM  2 A4 vs A1San Diego SC B2002 Black 4 vs.Express Boys 2002 Select - Marian0
 303841  Valley ES  10:40 AM  1 A8 vs A11Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete 2 vs.Barca Cantera - B02 Badgers Garcia2
 303843  Larsen Field  02:00 PM  1 A9 vs A10Atlante SD J Alfaro B 2002 1 vs.Atlante SD R Briseno B 20021

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303845  Encinitas Community Park  09:50 AM  3 A1 vs A5Express Boys 2002 Select - Marian 0 vs.Temecula United - B2002AR0
 303849  Larsen Field  10:00 AM  1 A10 vs A11Atlante SD R Briseno B 2002 7 vs.Barca Cantera - B02 Badgers Garcia1
 303846  Larsen Field  10:00 AM  2 A9 vs A12Atlante SD J Alfaro B 2002 2 vs.SD Real Madrid B2002 (Torres)1
 303844  Connors Park  11:10 AM  1 A3 vs A7San Marcos Revolution - B 2002 White 4 vs.Matrix B02 SE Wht2
 303847  Scripps Ranch Comm Park  12:30 PM  1 A6 vs A4Scripps United - B2002 White 1 vs.San Diego SC B2002 Black2
 303848  Aviara Oaks MS  02:00 PM  1 A2 vs A8LAGSD B02 White-Sherwood 8 vs.Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete0

Bracket - Sunday, October 02, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303840  Connors Park  10:00 AM  1 A7 vs A12Matrix B02 SE Wht 3 vs.SD Real Madrid B2002 (Torres)3

Bracket - Tuesday, October 04, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303835  Scripps Ranch Comm Park  05:00 PM  1 A11 vs A6Barca Cantera - B02 Badgers Garcia 0 vs.Scripps United - B2002 White2

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303854  Larsen Field  08:00 AM  1 A10 vs A2Atlante SD R Briseno B 2002 1 vs.LAGSD B02 White-Sherwood1
 303851  Bay Terraces Community Park  08:00 AM  1 A11 vs A12Barca Cantera - B02 Badgers Garcia 1 vs.SD Real Madrid B2002 (Torres)0
 303855  Valley ES  09:00 AM  1 A8 vs A4Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete 2 vs.San Diego SC B2002 Black1
 303852  Larsen Field  10:00 AM  1 A9 vs A3Atlante SD J Alfaro B 2002 0 vs.San Marcos Revolution - B 2002 White1
 303850  Scripps Ranch Comm Park  03:20 PM  2 A6 vs A1Scripps United - B2002 White 1 vs.Express Boys 2002 Select - Marian1

Bracket - Sunday, October 09, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303853  Connors Park  11:00 AM  1 A7 vs A5Matrix B02 SE Wht 1 vs.Temecula United - B2002AR5

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303857  Bay Terraces Community Park  08:00 AM  1 A11 vs A3Barca Cantera - B02 Badgers Garcia 1 vs.San Marcos Revolution - B 2002 White1
 303858  Arbolitos Sports Park  10:40 AM  1 A8 vs A6Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete 0 vs.Scripps United - B2002 White0
 303861  Chollas Lake Recreational Center  11:30 AM  1 A12 vs A2SD Real Madrid B2002 (Torres) 1 vs.LAGSD B02 White-Sherwood7
 303860  Connors Park  11:40 AM  1 A7 vs A1Matrix B02 SE Wht 1 vs.Express Boys 2002 Select - Marian2
 303859  Pat Birdsall Sports Park  12:50 PM  3 A5 vs A9Temecula United - B2002AR 1F vs.Atlante SD J Alfaro B 2002
Forfeited Game
0
 303856  Black Mountain Ranch  03:45 PM  2 A4 vs A10San Diego SC B2002 Black 1 vs.Atlante SD R Briseno B 20024

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303863  Larsen Field  08:00 AM  1 A9 vs A7Atlante SD J Alfaro B 2002 3 vs.Matrix B02 SE Wht2
 303865  Larsen Field  10:00 AM  1 A10 vs A6Atlante SD R Briseno B 2002 4 vs.Scripps United - B2002 White0
 303866  Bay Terraces Community Park  10:00 AM  2 A11 vs A5Barca Cantera - B02 Badgers Garcia 1 vs.Temecula United - B2002AR2
 303862  Chollas Lake Recreational Center  12:15 PM  1 A12 vs A4SD Real Madrid B2002 (Torres) 2 vs.San Diego SC B2002 Black2
 303867  Encinitas Community Park  02:40 PM  3 A1 vs A8Express Boys 2002 Select - Marian 1 vs.Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete1
 303864  Poinsettia Park  04:30 PM  1 A2 vs A3LAGSD B02 White-Sherwood 4 vs.San Marcos Revolution - B 2002 White0

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303868  Larsen Field  08:00 AM  1 A10 vs A8Atlante SD R Briseno B 2002 6 vs.Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete1
 303869  Bay Terraces Community Park  08:00 AM  2 A11 vs A7Barca Cantera - B02 Badgers Garcia 1 vs.Matrix B02 SE Wht0
 303870  Walnut Grove  08:00 AM  12 A3 vs A4San Marcos Revolution - B 2002 White 1 vs.San Diego SC B2002 Black1
 303873  Aviara Oaks MS  09:40 AM  1 A2 vs A5LAGSD B02 White-Sherwood 2 vs.Temecula United - B2002AR4
 303872  Larsen Field  02:00 PM  2 A9 vs A1Atlante SD J Alfaro B 2002 1 vs.Express Boys 2002 Select - Marian1

Bracket - Sunday, October 30, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303871  Chollas Lake Recreational Center  09:00 AM  1 A12 vs A6SD Real Madrid B2002 (Torres) 0 vs.Scripps United - B2002 White0

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303878  Bay Terraces Community Park  08:00 AM  1 A11 vs A9Barca Cantera - B02 Badgers Garcia
Forfeited Game
 0 vs.Atlante SD J Alfaro B 20021F
 303875  Black Mountain Ranch  09:00 AM  2 A4 vs A5San Diego SC B2002 Black 0 vs.Temecula United - B2002AR1
 303876  Connors Park  11:00 AM  1 A7 vs A2Matrix B02 SE Wht 0 vs.LAGSD B02 White-Sherwood4
 303877  Valley ES  12:00 PM  1 A8 vs A12Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete 0 vs.SD Real Madrid B2002 (Torres)6
 303879  Oak Crest MS  02:10 PM  1 A1 vs A10Express Boys 2002 Select - Marian 0 vs.Atlante SD R Briseno B 20027
 303874  Connors Park  07:20 PM  1 A3 vs A6San Marcos Revolution - B 2002 White 3 vs.Scripps United - B2002 White0

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303880  Aviara Oaks MS  08:00 AM  1 A2 vs A9LAGSD B02 White-Sherwood 5 vs.Atlante SD J Alfaro B 20022
 303885  Black Mountain Ranch  08:00 AM  2 A4 vs A7San Diego SC B2002 Black 1F vs.Matrix B02 SE Wht
Forfeited Game
0
 303883  Encinitas Community Park  08:30 AM  3 A1 vs A11Express Boys 2002 Select - Marian 0 vs.Barca Cantera - B02 Badgers Garcia1
 303884  Pat Birdsall Sports Park  10:00 AM  3 A5 vs A6Temecula United - B2002AR 3 vs.Scripps United - B2002 White2
 303881  Colina Del Sol Rec Center  11:40 AM  1 A12 vs A10SD Real Madrid B2002 (Torres) 1 vs.Atlante SD R Briseno B 20027
 303882  Palomar College Minkoff Field  03:45 PM  1 A3 vs A8San Marcos Revolution - B 2002 White 3 vs.Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete1

Bracket - Sunday, November 13, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303893  Connors Park  11:00 AM  1 A7 vs A12Matrix B02 SE Wht 3 vs.SD Real Madrid B2002 (Torres)2

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303897  Meadowbrook MS  08:00 AM  3 A8 vs A3Poway Vaqueros Academy - B02 B.Topete 0 vs.San Marcos Revolution - B 2002 White3
 303894  Cesar Chavez Park  08:00 AM  1 A9 vs A4Atlante SD J Alfaro B 2002 2 vs.San Diego SC B2002 Black2
 303892  Scripps Ranch Comm Park  08:20 AM  1 A6 vs A11Scripps United - B2002 White 1 vs.Barca Cantera - B02 Badgers Garcia3
 303896  Larsen Field  10:00 AM  1 A10 vs A1Atlante SD R Briseno B 2002 5 vs.Express Boys 2002 Select - Marian0
 303895  Paloma del Sol PK  10:00 AM  1 A5 vs A2Temecula United - B2002AR 2 vs.LAGSD B02 White-Sherwood3