Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2002 AA-A
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A8 : Fallbrook Villa F.C. 20023333333333310342.8334.00 34  4  4 0
 A3 : Atlante SD A Sandoval B 200233313333310 0262.3628.36 22  8  7 1
 A7 : DMCV Sharks B2002 - Ortiz0033133311130221.8322.00 14  16  7 0
 A2 : PYSL Blast SC -Kelly B20023013303001330201.6720.00 7  16  5 2
 A6 : Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt3301003031300171.4217.00 -2  29  4 1
 A5 : Rebels Soccer Club - B02 Black0003003333010161.3316.00 -6  25  3 1
 A4 : Albion SC B02 Premier - Staats3010130300100121.0012.00 -9  31  11 0
 A10 : Matrix B02 MM3300130000  0101.0012.00 -11  34  5 0
 A11 : Matrix B02 SE Blu0331000013100121.0012.00 -5  20  5 1
 A1 : CSC B-2002 White030010000  1050.506.00 -15  26  2 0
 A9 : LAGSD B02 White-Flynn00001000 003040.364.36 -29  49  0 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303153  Maranatha  08:00 AM  1 A6 vs A9Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt 7 vs.LAGSD B02 White-Flynn1
 303155  All Seasons  11:40 AM  1 A5 vs A10Rebels Soccer Club - B02 Black 1 vs.Matrix B02 MM2
 303154  Sage Canyon Park  01:50 PM  1 A7 vs A8DMCV Sharks B2002 - Ortiz 0 vs.Fallbrook Villa F.C. 20022
 303151  Robb Field  02:00 PM  3 A4 vs A11Albion SC B02 Premier - Staats 1 vs.Matrix B02 SE Blu0
 303152  Pershing MS  03:50 PM  2 A1 vs A2CSC B-2002 White 1 vs.PYSL Blast SC -Kelly B20022

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303209  Fallbrook HS  11:10 AM  1 A8 vs A7Fallbrook Villa F.C. 2002 4 vs.DMCV Sharks B2002 - Ortiz2
 303206  Connors Park  11:30 AM  1 A11 vs A4Matrix B02 SE Blu 4 vs.Albion SC B02 Premier - Staats2
 303208  Aviara Oaks MS  12:00 PM  1 A9 vs A6LAGSD B02 White-Flynn 2 vs.Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt3
 303207  Mission Bay HS  02:40 PM  1 A2 vs A1PYSL Blast SC -Kelly B2002 0 vs.CSC B-2002 White2
 303210  Wangenheim MS  03:20 PM  1 A10 vs A5Matrix B02 MM 3 vs.Rebels Soccer Club - B02 Black0

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303160  Larsen Field  08:00 AM  2 A3 vs A1Atlante SD A Sandoval B 2002 3 vs.CSC B-2002 White1
 303156  Fallbrook HS  09:00 AM  1 A8 vs A9Fallbrook Villa F.C. 2002 7 vs.LAGSD B02 White-Flynn0
 303158  Mission Bay HS  09:45 AM  1 A2 vs A4PYSL Blast SC -Kelly B2002 1 vs.Albion SC B02 Premier - Staats1
 303159  Hourglass Park  11:50 AM  5 A10 vs A7Matrix B02 MM 1 vs.DMCV Sharks B2002 - Ortiz2
 303157  Palomar College Minkoff Field  02:00 PM  1 A11 vs A6Matrix B02 SE Blu 2 vs.Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt1

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303213  Robb Field  08:00 AM  3 A4 vs A2Albion SC B02 Premier - Staats 2 vs.PYSL Blast SC -Kelly B20026
 303212  Maranatha  09:20 AM  1 A6 vs A11Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt 1 vs.Matrix B02 SE Blu1
 303211  Aviara Oaks MS  09:40 AM  1 A9 vs A8LAGSD B02 White-Flynn 0 vs.Fallbrook Villa F.C. 20027
 303214  Sage Canyon Park  11:00 AM  1 A7 vs A10DMCV Sharks B2002 - Ortiz 7 vs.Matrix B02 MM0
 303215  Pershing MS  11:45 AM  2 A1 vs A3CSC B-2002 White 0 vs.Atlante SD A Sandoval B 20026

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303163  4S Ranch Sports Park  09:30 AM  5 A6 vs A2Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt 1 vs.PYSL Blast SC -Kelly B20023
 303165  Pershing MS  10:35 AM  1 A1 vs A4CSC B-2002 White 1 vs.Albion SC B02 Premier - Staats1
 303164  Aviara Oaks MS  12:00 PM  1 A9 vs A10LAGSD B02 White-Flynn 1 vs.Matrix B02 MM1
 303161  Ingold Sports Park  01:10 PM  3 A8 vs A11Fallbrook Villa F.C. 2002 2 vs.Matrix B02 SE Blu0
 303162  Southwestern College  03:20 PM  6 A5 vs A3Rebels Soccer Club - B02 Black 0 vs.Atlante SD A Sandoval B 20027

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303169  All Seasons  09:50 AM  1 A5 vs A1Rebels Soccer Club - B02 Black 1 vs.CSC B-2002 White0
 303170  Robb Field  10:00 AM  5 A4 vs A6Albion SC B02 Premier - Staats 2 vs.Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt0
 303168  Hourglass Park  01:25 PM  5 A10 vs A11Matrix B02 MM 2 vs.Matrix B02 SE Blu0
 303166  Mission Bay HS  02:30 PM  1 A2 vs A8PYSL Blast SC -Kelly B2002 0 vs.Fallbrook Villa F.C. 20022
 303167  Ocean Air Park  02:40 PM  1 A7 vs A3DMCV Sharks B2002 - Ortiz 1 vs.Atlante SD A Sandoval B 20021

Bracket - Sunday, October 02, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303216  Larsen Field  12:00 PM  1 A3 vs A5Atlante SD A Sandoval B 2002 3 vs.Rebels Soccer Club - B02 Black0

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303175  Aviara Oaks MS  08:00 AM  1 A9 vs A3LAGSD B02 White-Flynn 1 vs.Atlante SD A Sandoval B 20025
 303172  4S Ranch Sports Park  08:10 AM  5 A6 vs A1Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt 2 vs.CSC B-2002 White0
 303171  Ocean Air Park  11:10 AM  1 A7 vs A5DMCV Sharks B2002 - Ortiz 3 vs.Rebels Soccer Club - B02 Black1
 303174  Hourglass Park  12:30 PM  5 A10 vs A2Matrix B02 MM 2 vs.PYSL Blast SC -Kelly B20025
 303173  Ingold Sports Park  01:05 PM  3 A8 vs A4Fallbrook Villa F.C. 2002 8 vs.Albion SC B02 Premier - Staats0

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303176  Robb Field  08:00 AM  3 A4 vs A10Albion SC B02 Premier - Staats 4 vs.Matrix B02 MM1
 303178  Aviara Oaks MS  09:40 AM  1 A9 vs A5LAGSD B02 White-Flynn 1 vs.Rebels Soccer Club - B02 Black5
 303180  Larsen Field  02:00 PM  2 A3 vs A11Atlante SD A Sandoval B 2002 2 vs.Matrix B02 SE Blu0
 303177  Ocean Air Park  02:40 PM  1 A7 vs A1DMCV Sharks B2002 - Ortiz 3 vs.CSC B-2002 White0
 303179  Ingold Sports Park  05:00 PM  3 A8 vs A6Fallbrook Villa F.C. 2002 7 vs.Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt0

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303184  Vista Terrace Park  10:00 AM  1 A3 vs A2Atlante SD A Sandoval B 2002 3 vs.PYSL Blast SC -Kelly B20021
 303181  Connors Park  12:50 PM  1 A11 vs A5Matrix B02 SE Blu 0 vs.Rebels Soccer Club - B02 Black2
 303182  Aviara Oaks MS  02:00 PM  1 A9 vs A7LAGSD B02 White-Flynn 1 vs.DMCV Sharks B2002 - Ortiz5
 303183  Hourglass Park  02:10 PM  5 A10 vs A6Matrix B02 MM 1 vs.Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt3

Bracket - Sunday, October 23, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303185  Pershing MS  10:30 AM  2 A1 vs A8CSC B-2002 White 0 vs.Fallbrook Villa F.C. 20026

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303187  Mission Bay HS  01:00 PM  1 A2 vs A5PYSL Blast SC -Kelly B2002 0 vs.Rebels Soccer Club - B02 Black1
 303189  Hourglass Park  01:05 PM  5 A10 vs A8Matrix B02 MM 1 vs.Fallbrook Villa F.C. 200211
 303190  Larsen Field  02:00 PM  1 A3 vs A4Atlante SD A Sandoval B 2002 3 vs.Albion SC B02 Premier - Staats0
 303188  Pershing MS  02:30 PM  2 A1 vs A9CSC B-2002 White   vs.LAGSD B02 White-Flynn 
 303186  Connors Park  03:50 PM  1 A11 vs A7Matrix B02 SE Blu 1 vs.DMCV Sharks B2002 - Ortiz1

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303195  All Seasons  09:50 AM  1 A5 vs A4Rebels Soccer Club - B02 Black 2 vs.Albion SC B02 Premier - Staats1
 303194  4S Ranch Sports Park  12:00 PM  6 A6 vs A3Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt 2 vs.Atlante SD A Sandoval B 20022
 303193  Palomar College Minkoff Field  12:20 PM  1 A11 vs A9Matrix B02 SE Blu 6 vs.LAGSD B02 White-Flynn1
 303192  Ocean Air Park  12:40 PM  1 A7 vs A2DMCV Sharks B2002 - Ortiz 1 vs.PYSL Blast SC -Kelly B20021
 303191  Pershing MS  03:50 PM  1 A1 vs A10CSC B-2002 White   vs.Matrix B02 MM 

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303196  Palomar College Minkoff Field  08:00 AM  1 A11 vs A1Matrix B02 SE Blu 2 vs.CSC B-2002 White2
 303200  Robb Field  08:00 AM  3 A4 vs A7Albion SC B02 Premier - Staats 2 vs.DMCV Sharks B2002 - Ortiz2
 303197  Mission Bay HS  10:00 AM  1 A2 vs A9PYSL Blast SC -Kelly B2002 1F vs.LAGSD B02 White-Flynn
Forfeited Game
0
 303198  Southwestern College  01:30 PM  4 A5 vs A6Rebels Soccer Club - B02 Black 2 vs.Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt4
 303199  Ingold Sports Park  02:50 PM  3 A8 vs A3Fallbrook Villa F.C. 2002 2 vs.Atlante SD A Sandoval B 20020

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303204  Larsen Field  08:00 AM  1 A3 vs A10Atlante SD A Sandoval B 2002   vs.Matrix B02 MM 
 303201  Mission Bay HS  09:45 AM  1 A2 vs A11PYSL Blast SC -Kelly B2002 3 vs.Matrix B02 SE Blu0
 303202  Robb Field  10:00 AM  3 A4 vs A9Albion SC B02 Premier - Staats 2 vs.LAGSD B02 White-Flynn3
 303205  Southwestern College  11:40 AM  4 A5 vs A8Rebels Soccer Club - B02 Black 1 vs.Fallbrook Villa F.C. 20021
 303203  4S Ranch Sports Park  01:10 PM  5 A6 vs A7Arsenal FC SD B02 Elite II- Allnutt 2 vs.DMCV Sharks B2002 - Ortiz6