Username: 
  Password: 
 

2010 Presidio Gaming League
Team Schedules - GU12 AAA
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Total
Points

Ylw

Red
 A6 : Poway Vaqueros G12 Green3313333333333340 0 0
 A2 : FC San Diego G98 Gold0303130333133127 0 0
 A7 : Hotspurs USA - GU12 Red3030031300103118 1 0
 A8 : AYSO Matrix Bonita3301111300300117 1 0
 A3 : San Diego United FC White - GU120030013103003317 1 0
 A1 : Nado - GU123300010031103015 0 0
 A4 : Temecula United - GU12M0031100011010311 0 0
 A5 : SD Surf Girls 98-99030101111000109 3 0

Bracket - Saturday, September 11, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22444  Albert Van Zanten Park  10:20 AM  2 A3 vs A8San Diego United FC White - GU12 0 vs.AYSO Matrix Bonita1
 22443  Tidelands Park  11:00 AM  2 A1 vs A2Nado - GU12 2 vs.FC San Diego G98 Gold1
 22445  Paloma del Sol  12:30 PM  1 A4 vs A7Temecula United - GU12M 1 vs.Hotspurs USA - GU12 Red3

Bracket - Sunday, September 12, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22447  Olympic Training Center  09:30 AM  1 A8 vs A5AYSO Matrix Bonita 1 vs.SD Surf Girls 98-990
 22448  Arbolitos Sports Park  12:30 PM  2 A6 vs A7Poway Vaqueros G12 Green 3 vs.Hotspurs USA - GU12 Red0
 22450  Rancho Bernardo HS  01:15 PM  1 A2 vs A4FC San Diego G98 Gold 1 vs.Temecula United - GU12M0
 22449  Coronado Cays  03:30 PM  2 A1 vs A3Nado - GU12 1 vs.San Diego United FC White - GU120

Bracket - Saturday, September 18, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22451  Los Coches Creek MS  09:30 AM  1 A7 vs A8Hotspurs USA - GU12 Red 1 vs.AYSO Matrix Bonita0
 22454  Paloma del Sol  11:45 AM  1 A4 vs A1Temecula United - GU12M 8 vs.Nado - GU121
 22453  Arbolitos Sports Park  12:50 PM  1 A6 vs A2Poway Vaqueros G12 Green 1 vs.FC San Diego G98 Gold0

Bracket - Sunday, September 19, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22458  Arbolitos Sports Park  10:20 AM  1 A6 vs A4Poway Vaqueros G12 Green 1 vs.Temecula United - GU12M1
 22456  El Capitan HS  03:45 PM  1 A7 vs A3Hotspurs USA - GU12 Red 0 vs.San Diego United FC White - GU121

Bracket - Saturday, September 25, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22459  Sabre Springs Rec Ctr  08:00 AM  2 A2 vs A3FC San Diego G98 Gold 2 vs.San Diego United FC White - GU120
 22462  Tidelands Park  09:30 AM  2 A1 vs A6Nado - GU12 0 vs.Poway Vaqueros G12 Green2
 22461  Mar Vista HS  12:40 PM  1 A8 vs A4AYSO Matrix Bonita 1 vs.Temecula United - GU12M1
 22460  Los Coches Creek MS  01:10 PM  1 A7 vs A5Hotspurs USA - GU12 Red 0 vs.SD Surf Girls 98-992

Bracket - Sunday, September 26, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22464  El Capitan HS  02:00 PM  1 A7 vs A1Hotspurs USA - GU12 Red 2 vs.Nado - GU121

Bracket - Saturday, October 02, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22467  Tidelands Park  08:00 AM  2 A1 vs A8Nado - GU12 2 vs.AYSO Matrix Bonita2
 22470  Sabre Springs Rec Ctr  09:30 AM  2 A2 vs A7FC San Diego G98 Gold 2 vs.Hotspurs USA - GU12 Red2
 22469  Albert Van Zanten Park  01:30 PM  1 A3 vs A6San Diego United FC White - GU12 0 vs.Poway Vaqueros G12 Green4

Bracket - Saturday, October 09, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22471  Sabre Springs Rec Ctr  08:00 AM  2 A2 vs A1FC San Diego G98 Gold 3 vs.Nado - GU121
 22474  Valley ES  08:00 AM  1 A6 vs A5Poway Vaqueros G12 Green 2 vs.SD Surf Girls 98-991
 22472  Olympic Training Center  09:20 AM  1 A8 vs A3AYSO Matrix Bonita 1 vs.San Diego United FC White - GU121
 22473  Los Coches Creek MS  12:40 PM  2 A7 vs A4Hotspurs USA - GU12 Red 1 vs.Temecula United - GU12M0

Bracket - Saturday, October 16, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22475  S D Polo Club  09:00 AM  5 A5 vs A8SD Surf Girls 98-99 0 vs.AYSO Matrix Bonita0
 22476  Los Coches Creek MS  09:30 AM  1 A7 vs A6Hotspurs USA - GU12 Red 0 vs.Poway Vaqueros G12 Green1
 22477  Albert Van Zanten Park  01:20 PM  1 A3 vs A1San Diego United FC White - GU12 2 vs.Nado - GU120

Bracket - Sunday, October 17, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22446  S D Polo Club  10:40 AM  2 A5 vs A6SD Surf Girls 98-99 1 vs.Poway Vaqueros G12 Green3

Bracket - Saturday, October 23, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22481  Alliant Univ  08:30 AM  6 A2 vs A6FC San Diego G98 Gold 0 vs.Poway Vaqueros G12 Green3
 22479  Olympic Training Center  09:30 AM  2 A8 vs A7AYSO Matrix Bonita 5 vs.Hotspurs USA - GU12 Red1
 22482  Tidelands Park  03:30 PM  2 A1 vs A4Nado - GU12 2 vs.Temecula United - GU12M0

Bracket - Saturday, October 30, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22483  Tidelands Park  02:00 PM  2 A1 vs A5Nado - GU12 1 vs.SD Surf Girls 98-991

Bracket - Sunday, October 31, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22455  S D Polo Club  09:00 AM  5 A5 vs A1SD Surf Girls 98-99 0 vs.Nado - GU120
 22452  S D Polo Club  03:10 PM  3 A5 vs A3SD Surf Girls 98-99 1 vs.San Diego United FC White - GU121

Bracket - Saturday, November 06, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22488  S D Polo Club  10:30 AM  3 A5 vs A7SD Surf Girls 98-99 1 vs.Hotspurs USA - GU12 Red1
 22490  Valley ES  12:30 PM  1 A6 vs A1Poway Vaqueros G12 Green 2 vs.Nado - GU120

Bracket - Sunday, November 07, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22487  Granite Hills HS  12:00 PM  1 A3 vs A2San Diego United FC White - GU12 0 vs.FC San Diego G98 Gold2

Bracket - Saturday, November 13, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22492  Tidelands Park  09:30 AM  2 A1 vs A7Nado - GU12 2 vs.Hotspurs USA - GU12 Red0
 22491  S D Polo Club  12:10 PM  2 A5 vs A2SD Surf Girls 98-99 0 vs.FC San Diego G98 Gold2
 22493  Valley ES  02:30 PM  1 A6 vs A8Poway Vaqueros G12 Green 3 vs.AYSO Matrix Bonita1

Bracket - Sunday, November 14, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22485  Rancho Bernardo HS  11:00 AM  2 A2 vs A8FC San Diego G98 Gold 2 vs.AYSO Matrix Bonita0
 22480  Cuyamaca College  03:45 PM  1 A3 vs A5San Diego United FC White - GU12 1 vs.SD Surf Girls 98-990

Bracket - Monday, November 15, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22484  Monte Vista HS  07:00 PM  1 A3 vs A7San Diego United FC White - GU12 0 vs.Hotspurs USA - GU12 Red3

Bracket - Saturday, November 20, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 22498  El Capitan HS  09:30 AM  1 A7 vs A2Hotspurs USA - GU12 Red 0 vs.FC San Diego G98 Gold0
 22497  Valley ES  09:50 AM  1 A6 vs A3Poway Vaqueros G12 Green 3 vs.San Diego United FC White - GU120
 22495  Olympic Training Center  12:40 PM  2 A8 vs A1AYSO Matrix Bonita 2 vs.Nado - GU120






Affinity Sports Copyright ￿ 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.