Username: 
  Password: 
 

2010 Presidio Gaming League
Team Schedules - GU8 Green
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Total
Points

Ylw

Red
 A6 : Hotspurs USA - GU08 Red0333333333331 34 0 0
 A2 : CSC San Diego 03 Wht3301331331033128 1 0
 A7 : Nado - GU083131311130113325 0 0
 A1 : Carlsbad Lightning - GU8 Black0330013130333124 0 2
 A8 : Oceanside Breakers GU080101300333110319 0 0
 A5 : FC San Diego G2002 Gold3130103003103018 1 0
 A3 : Express - GU08 White3011303030100 15 0 0
 A10 : SD Surf Girls 02-03 Premier0030030001030111 0 0
 A9 : Poway Vaqueros - G08 Green303001110100  10 0 0
 A4 : Albion SC000000000103004 1 0

Bracket - Saturday, September 11, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37640  YMCA EAST  09:10 AM  1 A3 vs A10Express - GU08 White 1 vs.SD Surf Girls 02-03 Premier0
 37639  Robb Field  09:10 AM  1 A4 vs A9Albion SC 1 vs.Poway Vaqueros - G08 Green4
 37642  Zone 5  09:15 AM  1 A1 vs A2Carlsbad Lightning - GU8 Black 3 vs.CSC San Diego 03 Wht11
 37641  Southcreek  09:15 AM  1 A5 vs A8FC San Diego G2002 Gold 1 vs.Oceanside Breakers GU080
 37643  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A6 vs A7Hotspurs USA - GU08 Red 0 vs.Nado - GU081

Bracket - Sunday, September 12, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37647  Meadowbrook MS  08:30 AM  1 A9 vs A6Poway Vaqueros - G08 Green 0 vs.Hotspurs USA - GU08 Red3
 37646  Zone 5  10:15 AM  1 A1 vs A3Carlsbad Lightning - GU8 Black 4 vs.Express - GU08 White1
 37645  Green ES  11:30 AM  6 A2 vs A4CSC San Diego 03 Wht 4 vs.Albion SC1
 37644  Coronado Cays  11:45 AM  4 A7 vs A8Nado - GU08 2 vs.Oceanside Breakers GU082

Bracket - Saturday, September 18, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37649  Los Coches Creek MS  08:00 AM  3 A6 vs A2Hotspurs USA - GU08 Red 3 vs.CSC San Diego 03 Wht0
 37651  Tidelands Park  09:15 AM  4 A7 vs A10Nado - GU08 3 vs.SD Surf Girls 02-03 Premier0
 37652  Mance Buchanon Park  10:30 AM  B A8 vs A9Oceanside Breakers GU08 1 vs.Poway Vaqueros - G08 Green3
 37653  Robb Field  11:30 AM  1 A4 vs A1Albion SC 0 vs.Carlsbad Lightning - GU8 Black6
 37650  High Country West  01:00 PM  1 A5 vs A3FC San Diego G2002 Gold 0 vs.Express - GU08 White0

Bracket - Sunday, September 19, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37654  Mance Buchanon Park  07:45 AM  B A8 vs A2Oceanside Breakers GU08 1 vs.CSC San Diego 03 Wht1
 37656  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A6 vs A4Hotspurs USA - GU08 Red 2 vs.Albion SC0
 37655  Zone 5  11:30 AM  1 A1 vs A5Carlsbad Lightning - GU8 Black 1 vs.FC San Diego G2002 Gold2
 37658  Arbolitos Sports Park  12:30 PM  3 A9 vs A10Poway Vaqueros - G08 Green 0 vs.SD Surf Girls 02-03 Premier1
 37657  Ocean Knoll ES  04:10 PM  1 A3 vs A7Express - GU08 White 0 vs.Nado - GU080

Bracket - Saturday, September 25, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37659  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A6 vs A1Hotspurs USA - GU08 Red 3 vs.Carlsbad Lightning - GU8 Black2
 37661  Mance Buchanon Park  10:30 AM  B A8 vs A4Oceanside Breakers GU08 3 vs.Albion SC2
 37660  Tidelands Park  01:00 PM  4 A7 vs A5Nado - GU08 5 vs.FC San Diego G2002 Gold1
 37663  Arbolitos Sports Park  02:00 PM  3 A9 vs A3Poway Vaqueros - G08 Green 0 vs.Express - GU08 White3

Bracket - Sunday, September 26, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37664  Green ES  08:00 AM  6 A2 vs A3CSC San Diego 03 Wht 3 vs.Express - GU08 White0
 37668  Mance Buchanon Park  09:00 AM  B A8 vs A6Oceanside Breakers GU08 1 vs.Hotspurs USA - GU08 Red5
 37665  Coronado Cays  10:30 AM  4 A7 vs A1Nado - GU08 1 vs.Carlsbad Lightning - GU8 Black1
 37667  High Country West  11:45 AM  1 A5 vs A9FC San Diego G2002 Gold 1 vs.Poway Vaqueros - G08 Green1

Bracket - Saturday, October 02, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37669  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A6 vs A10Hotspurs USA - GU08 Red 5 vs.SD Surf Girls 02-03 Premier0
 37672  YMCA EAST  10:20 AM  1 A3 vs A4Express - GU08 White 1 vs.Albion SC0
 37673  Green ES  11:30 AM  6 A2 vs A5CSC San Diego 03 Wht 4 vs.FC San Diego G2002 Gold0
 37671  Zone 5  02:00 PM  1 A1 vs A8Carlsbad Lightning - GU8 Black 4 vs.Oceanside Breakers GU081
 37670  Arbolitos Sports Park  02:50 PM  3 A9 vs A7Poway Vaqueros - G08 Green 1 vs.Nado - GU081

Bracket - Saturday, October 09, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37675  Tidelands Park  09:15 AM  4 A7 vs A2Nado - GU08 0 vs.CSC San Diego 03 Wht0
 37676  S D Polo Club  10:10 AM  4 A10 vs A8SD Surf Girls 02-03 Premier 1 vs.Oceanside Breakers GU087
 37677  Robb Field  11:30 AM  1 A4 vs A5Albion SC 0 vs.FC San Diego G2002 Gold3
 37678  Los Coches Creek MS  11:45 AM  3 A6 vs A3Hotspurs USA - GU08 Red 4 vs.Express - GU08 White0
 37674  Arbolitos Sports Park  12:00 PM  3 A9 vs A1Poway Vaqueros - G08 Green 2 vs.Carlsbad Lightning - GU8 Black2

Bracket - Sunday, October 10, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37666  S D Polo Club  10:10 AM  4 A10 vs A4SD Surf Girls 02-03 Premier 2 vs.Albion SC1
 37685  S D Polo Club  01:00 PM  6 A10 vs A3SD Surf Girls 02-03 Premier 1 vs.Express - GU08 White4

Bracket - Saturday, October 16, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37681  Zone 5  09:15 AM  1 A1 vs A10Carlsbad Lightning - GU8 Black 8 vs.SD Surf Girls 02-03 Premier0
 37680  Robb Field  12:00 PM  1 A4 vs A7Albion SC 1 vs.Nado - GU083
 37682  High Country West  01:00 PM  1 A5 vs A6FC San Diego G2002 Gold 1 vs.Hotspurs USA - GU08 Red3
 37683  Arbolitos Sports Park  02:20 PM  3 A9 vs A2Poway Vaqueros - G08 Green 1 vs.CSC San Diego 03 Wht4
 37679  YMCA EAST  03:00 PM  1 A3 vs A8Express - GU08 White 0 vs.Oceanside Breakers GU082

Bracket - Saturday, October 23, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37687  Green ES  08:00 AM  6 A2 vs A1CSC San Diego 03 Wht 3 vs.Carlsbad Lightning - GU8 Black0
 37686  Mance Buchanon Park  11:45 AM  B A8 vs A5Oceanside Breakers GU08 3 vs.FC San Diego G2002 Gold0
 37688  Tidelands Park  02:15 PM  4 A7 vs A6Nado - GU08 1 vs.Hotspurs USA - GU08 Red3

Bracket - Sunday, October 24, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37648  S D Polo Club  11:20 AM  4 A10 vs A5SD Surf Girls 02-03 Premier 0 vs.FC San Diego G2002 Gold2

Bracket - Saturday, October 30, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37690  Robb Field  09:10 AM  1 A4 vs A2Albion SC 0 vs.CSC San Diego 03 Wht0
 37689  Mance Buchanon Park  09:15 AM  B A8 vs A7Oceanside Breakers GU08 1 vs.Nado - GU081

Bracket - Saturday, November 06, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37696  S D Polo Club  09:00 AM  4 A10 vs A7SD Surf Girls 02-03 Premier 0 vs.Nado - GU080
 37698  Zone 5  09:15 AM  1 A1 vs A4Carlsbad Lightning - GU8 Black 4 vs.Albion SC1
 37695  Ocean Knoll ES  10:20 AM  1 A3 vs A5Express - GU08 White 1 vs.FC San Diego G2002 Gold1
 37697  Arbolitos Sports Park  12:00 PM  3 A9 vs A8Poway Vaqueros - G08 Green 0 vs.Oceanside Breakers GU080
 37694  Green ES  01:50 PM  6 A2 vs A6CSC San Diego 03 Wht 0 vs.Hotspurs USA - GU08 Red2

Bracket - Sunday, November 07, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37662  S D Polo Club  01:40 PM  4 A10 vs A2SD Surf Girls 02-03 Premier 0 vs.CSC San Diego 03 Wht2
 37684  Meadowbrook MS  02:30 PM  1 A9 vs A4Poway Vaqueros - G08 Green 0 vs.Albion SC1
 37691  YMCA EAST  03:35 PM  1 A3 vs A1Express - GU08 White 2 vs.Carlsbad Lightning - GU8 Black3

Bracket - Saturday, November 13, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37699  Green ES  09:10 AM  6 A2 vs A8CSC San Diego 03 Wht 3 vs.Oceanside Breakers GU081
 37702  Tidelands Park  09:15 AM  4 A7 vs A3Nado - GU08 1 vs.Express - GU08 White0
 37703  S D Polo Club  10:10 AM  6 A10 vs A9SD Surf Girls 02-03 Premier 6 vs.Poway Vaqueros - G08 Green2
 37700  High Country West  10:30 AM  1 A5 vs A1FC San Diego G2002 Gold 0 vs.Carlsbad Lightning - GU8 Black3
 37701  Robb Field  03:00 PM  1 A4 vs A6Albion SC 0 vs.Hotspurs USA - GU08 Red1

Bracket - Sunday, November 14, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37693  High Country West  03:30 PM  1 A5 vs A10FC San Diego G2002 Gold 1 vs.SD Surf Girls 02-03 Premier0

Bracket - Saturday, November 20, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37707  Green ES  08:00 AM  6 A2 vs A10CSC San Diego 03 Wht 1 vs.SD Surf Girls 02-03 Premier1
 37706  Robb Field  08:00 AM  1 A4 vs A8Albion SC 1 vs.Oceanside Breakers GU082
 37704  Zone 5  09:15 AM  1 A1 vs A6Carlsbad Lightning - GU8 Black 1 vs.Hotspurs USA - GU08 Red1
 37705  High Country West  11:45 AM  1 A5 vs A7FC San Diego G2002 Gold 0 vs.Nado - GU083
 37708  YMCA EAST  12:40 PM  1 A3 vs A9Express - GU08 White   vs.Poway Vaqueros - G08 Green 

Bracket - Sunday, November 21, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 37692  Los Coches Creek MS  09:00 AM  3 A6 vs A9Hotspurs USA - GU08 Red   vs.Poway Vaqueros - G08 Green 






Affinity Sports Copyright ￿ 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.