Username: 
  Password: 
 

2010 Presidio Gaming League
Team Schedules - Girls Under 19 AA-A
     

Bracket      


ALL A      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points

Ylw

Red
 A8 : Atlante S.D.- S Meza311130333321 2 0
 A1 : Oceanside Breakers GU18331310330320 7 0
 A6 : PYSL Blast330110333320 1 0
 A7 : Pumas USA Elite033333031019 7 0
 A10 : Kodiak Soccer Club - G19 Red303333003119 1 0
 A9 : Albion SC010330033 13 4 0
 A2 : Elsinore Extreme FC G-92013103300 11 4 1
 A11 : Outlaw FC GU1910303300 010 2 0
 A4 : Matrix - San Marcos - G18111110031 9 5 0
 A3 : Matrix - La Costa - G1803000030017 0 0
 A5 : Kodiak Soccer Club - G18 White - Forfeited 00000000000 2 0

Bracket - Saturday, September 11, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44349  Harvest Park  09:40 AM  1 A7 vs A8Pumas USA Elite 1 vs.Atlante S.D.- S Meza2
 44348  Bay Terraces Community Park  03:00 PM  1 A5 vs A10Kodiak Soccer Club - G18 White 0 vs.Kodiak Soccer Club - G19 Red5
 44350  Hollandia Park  03:50 PM  1 A4 vs A11Matrix - San Marcos - G18 3 vs.Outlaw FC GU193
 44346  Bayview Terrace ES  04:00 PM  2 A6 vs A9PYSL Blast 2 vs.Albion SC1
 44351  Mance Buchanon Park  05:30 PM  1 A1 vs A2Oceanside Breakers GU18 4 vs.Elsinore Extreme FC G-920

Bracket - Saturday, September 18, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44353  Lusieno ES  12:00 PM  1 A11 vs A6Outlaw FC GU19 2 vs.PYSL Blast4
 44354  Mance Buchanon Park  12:40 PM  1 A1 vs A3Oceanside Breakers GU18 2 vs.Matrix - La Costa - G180
 44355  Montgomery JHS  01:00 PM  1 A8 vs A9Atlante S.D.- S Meza 0 vs.Albion SC0
 44357  Monte Vista HS  03:00 PM  1 A10 vs A7Kodiak Soccer Club - G19 Red 1 vs.Pumas USA Elite3
 44356  Alberhill Ranch Park  04:00 PM  3 A2 vs A4Elsinore Extreme FC G-92 1 vs.Matrix - San Marcos - G181

Bracket - Sunday, September 19, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44385  Monte Vista HS  11:15 AM  1 A5 vs A11Kodiak Soccer Club - G18 White 0 vs.Outlaw FC GU197

Bracket - Saturday, September 25, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44361  Robb Field  08:00 AM  5 A9 vs A10Albion SC 0 vs.Kodiak Soccer Club - G19 Red6
 44358  Hollandia Park  12:10 PM  1 A4 vs A1Matrix - San Marcos - G18 1 vs.Oceanside Breakers GU181
 44363  Bay Terraces Community Park  02:50 PM  1 A5 vs A3Kodiak Soccer Club - G18 White
Forfeited Game
 0 vs.Matrix - La Costa - G181F

Bracket - Sunday, September 26, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44360  Bayview Terrace ES  04:00 PM  2 A6 vs A2PYSL Blast 1 vs.Elsinore Extreme FC G-922

Bracket - Saturday, October 02, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44364  Pacific Ridge School  08:00 AM  1 A3 vs A7Matrix - La Costa - G18 0 vs.Pumas USA Elite3
 44365  Mance Buchanon Park  09:30 AM  1 A1 vs A5Oceanside Breakers GU18 10 vs.Kodiak Soccer Club - G18 White0
 44366  Larsen Field  03:00 PM  1 A8 vs A2Atlante S.D.- S Meza 1 vs.Elsinore Extreme FC G-921
 44368  Bayview Terrace ES  04:00 PM  2 A6 vs A4PYSL Blast 0 vs.Matrix - San Marcos - G180
 44367  Monte Vista HS  05:50 PM  1 A10 vs A11Kodiak Soccer Club - G19 Red 3 vs.Outlaw FC GU192

Bracket - Saturday, October 09, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44374  Bayview Terrace ES  02:00 PM  2 A6 vs A1PYSL Blast 0 vs.Oceanside Breakers GU180
 44371  Larsen Field  03:00 PM  1 A8 vs A4Atlante S.D.- S Meza 1 vs.Matrix - San Marcos - G181
 44370  Robb Field  04:00 PM  5 A9 vs A3Albion SC 3 vs.Matrix - La Costa - G181
 44375  Hilltop HS  04:30 PM  1 A7 vs A5Pumas USA Elite 9 vs.Kodiak Soccer Club - G18 White0
 44372  Monte Vista HS  05:20 PM  1 A10 vs A2Kodiak Soccer Club - G19 Red 2 vs.Elsinore Extreme FC G-920

Bracket - Saturday, October 16, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44381  Lusieno ES  12:00 PM  1 A11 vs A3Outlaw FC GU19 3 vs.Matrix - La Costa - G181
 44376  Harvest Park  01:00 PM  1 A7 vs A1Pumas USA Elite 2 vs.Oceanside Breakers GU180
 44380  Larsen Field  03:00 PM  1 A8 vs A6Atlante S.D.- S Meza 1 vs.PYSL Blast0
 44377  Mt Miguel HS  03:30 PM  1 A5 vs A9Kodiak Soccer Club - G18 White 0 vs.Albion SC6
 44378  Hollandia Park  03:50 PM  1 A4 vs A10Matrix - San Marcos - G18 0 vs.Kodiak Soccer Club - G19 Red1

Bracket - Saturday, October 23, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44382  Robb Field  08:00 AM  5 A9 vs A7Albion SC 1 vs.Pumas USA Elite6
 44383  Bay Terraces Community Park  10:50 AM  1 A10 vs A6Kodiak Soccer Club - G19 Red 0 vs.PYSL Blast1
 44384  Alberhill Ranch Park  02:00 PM  3 A2 vs A3Elsinore Extreme FC G-92 3 vs.Matrix - La Costa - G180
 44387  Mance Buchanon Park  04:10 PM  1 A1 vs A8Oceanside Breakers GU18 5 vs.Atlante S.D.- S Meza0

Bracket - Saturday, October 30, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44393  Pacific Ridge School  08:00 AM  1 A3 vs A4Matrix - La Costa - G18 3 vs.Matrix - San Marcos - G181
 44389  Bay Terraces Community Park  09:00 AM  2 A10 vs A8Kodiak Soccer Club - G19 Red 1 vs.Atlante S.D.- S Meza2
 44390  Lusieno ES  12:00 PM  1 A11 vs A7Outlaw FC GU19 1 vs.Pumas USA Elite0
 44391  Robb Field  12:00 PM  5 A9 vs A1Albion SC 0 vs.Oceanside Breakers GU182
 44392  Alberhill Ranch Park  02:00 PM  3 A2 vs A5Elsinore Extreme FC G-92 1F vs.Kodiak Soccer Club - G18 White
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, November 06, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44394  Harvest Park  02:30 PM  1 A7 vs A2Pumas USA Elite 2 vs.Elsinore Extreme FC G-921
 44399  Lusieno ES  03:30 PM  1 A11 vs A9Outlaw FC GU19 1 vs.Albion SC2
 44395  Mance Buchanon Park  03:40 PM  C A1 vs A10Oceanside Breakers GU18 0 vs.Kodiak Soccer Club - G19 Red3
 44398  Hollandia Park  03:50 PM  1 A4 vs A5Matrix - San Marcos - G18 7 vs.Kodiak Soccer Club - G18 White0
 44396  Bayview Terrace ES  04:00 PM  2 A6 vs A3PYSL Blast 2 vs.Matrix - La Costa - G180

Bracket - Saturday, November 13, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44402  Poinsettia Park  08:00 AM  1 A3 vs A8Matrix - La Costa - G18 1 vs.Atlante S.D.- S Meza3
 44401  Hollandia Park  02:00 PM  1 A4 vs A7Matrix - San Marcos - G18 1 vs.Pumas USA Elite1
 44400  Mance Buchanon Park  02:20 PM  2 A1 vs A11Oceanside Breakers GU18 6 vs.Outlaw FC GU190
 44403  Mt Miguel HS  03:20 PM  1 A5 vs A6Kodiak Soccer Club - G18 White 0 vs.PYSL Blast8
 44405  Alberhill Ranch Park  03:30 PM  3 A2 vs A9Elsinore Extreme FC G-92 1 vs.Albion SC3

Bracket - Saturday, November 20, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44407  Aviara Park  08:00 AM  1 A3 vs A10Matrix - La Costa - G18 1 vs.Kodiak Soccer Club - G19 Red1
 44406  Monte Vista HS  08:00 AM  1 A5 vs A8Kodiak Soccer Club - G18 White 1 vs.Atlante S.D.- S Meza7
 44410  Hollandia Park  10:20 AM  1 A4 vs A9Matrix - San Marcos - G18   vs.Albion SC 
 44408  Bayview Terrace ES  12:15 PM  2 A6 vs A7PYSL Blast 2 vs.Pumas USA Elite0

Bracket - Sunday, November 28, 2010
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 44409  Alberhill Ranch Park  03:00 PM  2 A2 vs A11Elsinore Extreme FC G-92   vs.Outlaw FC GU19 






Affinity Sports Copyright ￿ 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.