Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA G2005 Flight 2 Gold
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A2 : San Diego SC G2005 Orange W-8   L-2   T-03333330303 -024 16  10  1 0
A1 : Liverpool SC - G2005 White W-7   L-2   T-13333333100 -022 13  12  1 0
A4 : Scripps United - G2005 W-7   L-3   T-03003303333 -021 12  9  2 1
A9 : Matrix G05 NC Elite W-5   L-3   T-20303313130 -017 5  13  0 0
A5 : Express Girls 2005 Premier - Eyre W-4   L-4   T-20310313030 -014 0  16  1 0
A10 : Matrix G05 MM W-4   L-4   T-21000031333 -014 1  16  1 0
A8 : LAGSD G05 Gold-Morissey W-4   L-6   T-00030030033 -012 -7  20  0 0
A7 : CSC G2005 Academy W-2   L-7   T-11330000000 -07 -9  20  1 0
A6 : Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold W-1   L-6   T-31000001103 -06 -13  20  0 0
A3 : Fallbrook Villa FC - G2005 Simon W-1   L-6   T-31013000100 -06 -18  25  3 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129076  All Seasons  11:40 AM  1 A6 vs A7Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold 0 vs.CSC G2005 Academy0
 129079  Murray Manor ES  12:40 PM  1 A1 vs A9Liverpool SC - G2005 White 6 vs.Matrix G05 NC Elite5
 129078  Scripps Ranch Comm Park  12:50 PM  2 A4 vs A8Scripps United - G2005 2 vs.LAGSD G05 Gold-Morissey0
 129080  Ingold Sports Park  02:25 PM  3 A3 vs A10Fallbrook Villa FC - G2005 Simon 0 vs.Matrix G05 MM0
 129077  Leo Mullen Sports Park  03:40 PM  1 A5 vs A2Express Girls 2005 Premier - Eyre 2 vs.San Diego SC G2005 Orange4

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129081  Mira Mesa HS  12:00 PM  2 A10 vs A5Matrix G05 MM 1 vs.Express Girls 2005 Premier - Eyre3
 129083  Pershing MS  01:10 PM  1 A7 vs A8CSC G2005 Academy 4 vs.LAGSD G05 Gold-Morissey1
 129085  Grossmont College  03:50 PM  1 A1 vs A3Liverpool SC - G2005 White 5 vs.Fallbrook Villa FC - G2005 Simon0
 129084  Connors Park  05:40 PM  1 A9 vs A6Matrix G05 NC Elite 3 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold0
 129082  Westview HS  05:45 PM  1 A2 vs A4San Diego SC G2005 Orange 3 vs.Scripps United - G20051

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129090  Leo Mullen Sports Park  10:30 AM  1 A5 vs A3Express Girls 2005 Premier - Eyre 0 vs.Fallbrook Villa FC - G2005 Simon0
 129089  Pershing MS  11:40 AM  2 A7 vs A10CSC G2005 Academy 4 vs.Matrix G05 MM1
 129088  Aviara Oaks MS  01:40 PM  1 A8 vs A9LAGSD G05 Gold-Morissey 2 vs.Matrix G05 NC Elite1
 129087  Chula Vista Comm Park  03:50 PM  1 A6 vs A2Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold 1 vs.San Diego SC G2005 Orange2
 129086  Scripps Ranch Comm Park  04:40 PM  1 A4 vs A1Scripps United - G2005 0 vs.Liverpool SC - G2005 White3

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129095  Palomar College Minkoff Field  08:00 AM  1 A9 vs A10Matrix G05 NC Elite 2 vs.Matrix G05 MM0
 129094  Chula Vista Comm Park  12:10 PM  1 A6 vs A4Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold 0 vs.Scripps United - G20055
 129091  Ingold Sports Park  01:45 PM  3 A3 vs A7Fallbrook Villa FC - G2005 Simon 2 vs.CSC G2005 Academy1
 129093  Aviara Oaks MS  02:00 PM  1 A8 vs A2LAGSD G05 Gold-Morissey 0 vs.San Diego SC G2005 Orange3

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129092  Grossmont College  12:15 PM  1 A1 vs A5Liverpool SC - G2005 White 3 vs.Express Girls 2005 Premier - Eyre1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129099  All Seasons  09:50 AM  1 A6 vs A1Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold 0 vs.Liverpool SC - G2005 White1
 129098  Pershing MS  10:00 AM  1 A7 vs A5CSC G2005 Academy 0 vs.Express Girls 2005 Premier - Eyre3
 129096  Hourglass Park  10:30 AM  3 A10 vs A2Matrix G05 MM 0 vs.San Diego SC G2005 Orange2
 129097  Pine Avenue Park  12:20 PM  3 A8 vs A4LAGSD G05 Gold-Morissey 1 vs.Scripps United - G20052
 129100  Palomar College Minkoff Field  05:30 PM  1 A9 vs A3Matrix G05 NC Elite 1 vs.Fallbrook Villa FC - G2005 Simon0

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129103  Hourglass Park  01:50 PM  3 A10 vs A4Matrix G05 MM 1 vs.Scripps United - G20050
 129102  Pershing MS  02:00 PM  1 A7 vs A1CSC G2005 Academy 0 vs.Liverpool SC - G2005 White2
 129104  Leo Mullen Sports Park  04:40 PM  1 A5 vs A9Express Girls 2005 Premier - Eyre 2 vs.Matrix G05 NC Elite2
 129105  Poinsettia Park  04:40 PM  3 A8 vs A6LAGSD G05 Gold-Morissey 4 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold0
 129101  Black Mountain Ranch  05:30 PM  2 A2 vs A3San Diego SC G2005 Orange 5 vs.Fallbrook Villa FC - G2005 Simon0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129109  All Seasons  08:00 AM  1 A6 vs A10Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold 1 vs.Matrix G05 MM1
 129106  Leo Mullen Sports Park  09:30 AM  1 A5 vs A2Express Girls 2005 Premier - Eyre 2 vs.San Diego SC G2005 Orange1
 129108  Palomar College Minkoff Field  09:50 AM  1 A9 vs A7Matrix G05 NC Elite 2 vs.CSC G2005 Academy1
 129110  Ingold Sports Park  01:55 PM  3 A3 vs A4Fallbrook Villa FC - G2005 Simon 0 vs.Scripps United - G20054

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129107  Grossmont College  08:35 AM  1 A1 vs A8Liverpool SC - G2005 White 3 vs.LAGSD G05 Gold-Morissey1

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129113  Ingold Sports Park  12:45 PM  3 A3 vs A6Fallbrook Villa FC - G2005 Simon 2 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold2
 129115  Hourglass Park  02:00 PM  4 A10 vs A8Matrix G05 MM 5 vs.LAGSD G05 Gold-Morissey1
 129111  Scripps Ranch Comm Park  02:00 PM  2 A4 vs A5Scripps United - G2005 3 vs.Express Girls 2005 Premier - Eyre1
 129114  Connors Park  02:00 PM  1 A9 vs A1Matrix G05 NC Elite 0 vs.Liverpool SC - G2005 White0
 129112  Black Mountain Ranch  03:45 PM  1 A2 vs A7San Diego SC G2005 Orange 5 vs.CSC G2005 Academy1

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129118  Murray Manor ES  08:30 AM  1 A1 vs A10Liverpool SC - G2005 White 2 vs.Matrix G05 MM3

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129119  Black Mountain Ranch  09:30 AM  2 A2 vs A9San Diego SC G2005 Orange 0 vs.Matrix G05 NC Elite2
 129116  Scripps Ranch Comm Park  12:25 PM  2 A4 vs A7Scripps United - G2005 3 vs.CSC G2005 Academy0
 129117  Leo Mullen Sports Park  02:30 PM  1 A5 vs A6Express Girls 2005 Premier - Eyre 2 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold1
 129120  Ingold Sports Park  04:40 PM  3 A3 vs A8Fallbrook Villa FC - G2005 Simon 0 vs.LAGSD G05 Gold-Morissey2

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129121  Pershing MS  01:40 PM  2 A7 vs A6CSC G2005 Academy 0 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Gold1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129124  Black Mountain Ranch  09:30 AM  1 A2 vs A1San Diego SC G2005 Orange 2 vs.Liverpool SC - G2005 White1
 129125  Hourglass Park  12:30 PM  4 A10 vs A3Matrix G05 MM 5 vs.Fallbrook Villa FC - G2005 Simon1
 129122  Aviara Park  03:40 PM  3 A8 vs A5LAGSD G05 Gold-Morissey 1 vs.Express Girls 2005 Premier - Eyre0
 129123  Scripps Ranch Comm Park  05:35 PM  1 A4 vs A9Scripps United - G2005 2 vs.Matrix G05 NC Elite0