Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA G2008 Flight 2
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A6 : DMCV Sharks G2008 - Farshler W-8   L-0   T-23333333131 -026 16  3  1 0
A1 : CSC G2008 Academy W-8   L-1   T-13333031333 -025 14  16  0 0
A10 : Rebels Soccer Club - G08 Academy W-6   L-3   T-13333030103 -019 3  11  0 0
A3 : Attack G08 Premier W-5   L-3   T-23031330031 -017 6  10  0 0
A5 : San Diego SC G2008 Orange W-4   L-2   T-40103313311 -016 4  11  0 0
A8 : SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II W-2   L-2   T-63011011131 -012 -1  10  0 0
A4 : LAGSD G08 Premier-Espinoza W-3   L-4   T-33100100313 -012 -2  17  1 0
A2 : Albion SC G08 Academy 1 W-3   L-5   T-20103301003 -011 -4  22  0 0
A11 : Liverpool SC - G2008 Red W-3   L-6   T-10030300130 -010 -1  17  0 0
A7 : Express Girls 2008 Premier - Bello W-2   L-6   T-20310031000 -08 -8  27  0 0
A12 : SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2008 W-2   L-6   T-20103003100 -08 -8  13  0 0
A9 : PYSL Blast SC - Grzyb G2008 W-1   L-9   T-00000000003 -03 -19  28  0 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165316  Nativity Church  08:00 AM  2 A3 vs A12Attack G08 Premier 3 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20080
 165312  Torrey Hills Park  09:15 AM  1 A6 vs A9DMCV Sharks G2008 - Farshler 5 vs.PYSL Blast SC - Grzyb G20080
 165313  Lewis MS  09:20 AM  3 A1 vs A2CSC G2008 Academy 5 vs.Albion SC G08 Academy 12
 165314  Southcreek Neighborhood PK  11:00 AM  1 A5 vs A10San Diego SC G2008 Orange 0 vs.Rebels Soccer Club - G08 Academy2
 165311  Alga Norte Comm Pk  04:40 PM  2 A4 vs A11LAGSD G08 Premier-Espinoza 3 vs.Liverpool SC - G2008 Red2

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165321  Lewis MS  08:00 AM  3 A1 vs A3CSC G2008 Academy 2 vs.Attack G08 Premier0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165317  Southwestern College  09:20 AM  2 A10 vs A7Rebels Soccer Club - G08 Academy 2 vs.Express Girls 2008 Premier - Bello1
 165318  Design 39 Campus  12:00 PM  1 A8 vs A9SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II 1 vs.PYSL Blast SC - Grzyb G20080
 165320  Sunset Park  12:25 PM  1 A11 vs A6Liverpool SC - G2008 Red 1 vs.DMCV Sharks G2008 - Farshler3
 165322  SD Surf Cup SP  01:20 PM  3 A12 vs A5SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2008 0 vs.San Diego SC G2008 Orange0
 165319  Robb Field  04:00 PM  1 A2 vs A4Albion SC G08 Academy 1 2 vs.LAGSD G08 Premier-Espinoza2

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165324  Design 39 Campus  09:20 AM  1 A8 vs A11SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II 1 vs.Liverpool SC - G2008 Red2
 165328  Pacific Beach MS  09:50 AM  1 A9 vs A10PYSL Blast SC - Grzyb G2008 1 vs.Rebels Soccer Club - G08 Academy2
 165326  Torrey Hills Park  10:35 AM  2 A6 vs A2DMCV Sharks G2008 - Farshler 1 vs.Albion SC G08 Academy 10
 165327  Encinitas Community Park  03:20 PM  5 A7 vs A12Express Girls 2008 Premier - Bello 1 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20080
 165323  Alga Norte Comm Pk  05:30 PM  3 A4 vs A1LAGSD G08 Premier-Espinoza 1 vs.CSC G2008 Academy2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165315  Design 39 Campus  02:40 PM  2 A7 vs A8Express Girls 2008 Premier - Bello 1 vs.SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II1
 165331  Southcreek Neighborhood PK  03:30 PM  1 A5 vs A1San Diego SC G2008 Orange 1 vs.CSC G2008 Academy2
 165329  Southwestern College  04:00 PM  2 A10 vs A11Rebels Soccer Club - G08 Academy 1 vs.Liverpool SC - G2008 Red0
 165333  Torrey Hills Park  04:00 PM  2 A6 vs A4DMCV Sharks G2008 - Farshler 3 vs.LAGSD G08 Premier-Espinoza0
 165330  Pacific Beach MS  04:10 PM  1 A9 vs A12PYSL Blast SC - Grzyb G2008 0 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20082

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165337  Sunset Park  08:00 AM  1 A11 vs A12Liverpool SC - G2008 Red 2 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20080
 165340  Torrey Hills Park  08:00 AM  2 A6 vs A1DMCV Sharks G2008 - Farshler 2 vs.CSC G2008 Academy0
 165339  San Dieguito Sports Complex  09:20 AM  2 A7 vs A5Express Girls 2008 Premier - Bello 2 vs.San Diego SC G2008 Orange4
 165335  Design 39 Campus  01:20 PM  2 A8 vs A4SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II 0 vs.LAGSD G08 Premier-Espinoza0
 165338  Southwestern College  04:00 PM  2 A10 vs A2Rebels Soccer Club - G08 Academy 1 vs.Albion SC G08 Academy 12
 165336  Pacific Beach MS  05:00 PM  1 A9 vs A3PYSL Blast SC - Grzyb G2008 1 vs.Attack G08 Premier2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165342  Rolling Hills Pk  08:00 AM  1 A5 vs A9San Diego SC G2008 Orange 3 vs.PYSL Blast SC - Grzyb G20080
 165345  SD Surf Cup SP  12:00 PM  4 A12 vs A2SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2008 1 vs.Albion SC G08 Academy 13
 165343  San Dieguito Sports Complex  12:00 PM  2 A7 vs A1Express Girls 2008 Premier - Bello 3 vs.CSC G2008 Academy4
 165344  Design 39 Campus  04:00 PM  1 A8 vs A6SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II 1 vs.DMCV Sharks G2008 - Farshler3
 165346  Alga Norte Comm Pk  06:20 PM  2 A4 vs A10LAGSD G08 Premier-Espinoza 1 vs.Rebels Soccer Club - G08 Academy2

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165325  Southcreek Neighborhood PK  09:00 AM  1 A5 vs A3San Diego SC G2008 Orange 1 vs.Attack G08 Premier1

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165347  Rolling Hills Pk  08:00 AM  1 A5 vs A11San Diego SC G2008 Orange 2 vs.Liverpool SC - G2008 Red1
 165352  SD Surf Cup SP  10:20 AM  C A12 vs A4SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2008 1 vs.LAGSD G08 Premier-Espinoza0
 165349  Southwestern College  10:40 AM  2 A10 vs A6Rebels Soccer Club - G08 Academy 0 vs.DMCV Sharks G2008 - Farshler1
 165350  Robb Field  10:40 AM  1 A2 vs A3Albion SC G08 Academy 1 0 vs.Attack G08 Premier4
 165351  Pacific Beach MS  10:50 AM  1 A9 vs A7PYSL Blast SC - Grzyb G2008 2 vs.Express Girls 2008 Premier - Bello3
 165348  Lewis MS  03:30 PM  3 A1 vs A8CSC G2008 Academy 2 vs.SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II2

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165341  Language Academy  09:00 AM  1 A11 vs A3Liverpool SC - G2008 Red 0 vs.Attack G08 Premier1
 165334  Robb Field  10:40 AM  1 A2 vs A8Albion SC G08 Academy 1 0 vs.SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II0

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165358  Sunset Park  08:00 AM  1 A11 vs A7Liverpool SC - G2008 Red 3 vs.Express Girls 2008 Premier - Bello3
 165355  Nativity Church  08:00 AM  2 A3 vs A4Attack G08 Premier 1 vs.LAGSD G08 Premier-Espinoza3
 165353  SD Surf Cup SP  11:50 AM  4 A12 vs A6SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2008 0 vs.DMCV Sharks G2008 - Farshler0
 165356  Robb Field  01:20 PM  1 A2 vs A5Albion SC G08 Academy 1 2 vs.San Diego SC G2008 Orange3
 165357  Southwestern College  04:00 PM  2 A10 vs A8Rebels Soccer Club - G08 Academy 0 vs.SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II0
 165354  Pacific Beach MS  04:50 PM  1 A9 vs A1PYSL Blast SC - Grzyb G2008 1 vs.CSC G2008 Academy5

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165362  Lewis MS  08:00 AM  3 A1 vs A10CSC G2008 Academy 5 vs.Rebels Soccer Club - G08 Academy2
 165363  Sunset Park  09:25 AM  1 A11 vs A9Liverpool SC - G2008 Red 3 vs.PYSL Blast SC - Grzyb G20080
 165359  Nativity Church  12:00 PM  2 A3 vs A6Attack G08 Premier 1 vs.DMCV Sharks G2008 - Farshler2
 165360  Alga Norte Comm Pk  03:40 PM  2 A4 vs A5LAGSD G08 Premier-Espinoza 1 vs.San Diego SC G2008 Orange1
 165361  Willow Grove Elem  04:15 PM  1 A8 vs A12SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II 2 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20081

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165332  Nativity Church  01:50 PM  2 A3 vs A7Attack G08 Premier 2 vs.Express Girls 2008 Premier - Bello0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165365  Lewis MS  08:00 AM  3 A1 vs A11CSC G2008 Academy 3 vs.Liverpool SC - G2008 Red2
 165370  Torrey Hills Park  08:30 AM  2 A6 vs A5DMCV Sharks G2008 - Farshler 0 vs.San Diego SC G2008 Orange0
 165369  SD Surf Cup SP  10:20 AM  3 A12 vs A10SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2008 0 vs.Rebels Soccer Club - G08 Academy2
 165368  Robb Field  10:40 AM  8 A2 vs A9Albion SC G08 Academy 1 2 vs.PYSL Blast SC - Grzyb G20083
 165366  Alga Norte Comm Pk  01:00 PM  2 A4 vs A7LAGSD G08 Premier-Espinoza 4 vs.Express Girls 2008 Premier - Bello3

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 165364  Robb Field  09:20 AM  1 A7 vs A2Express Girls 2008 Premier - Bello 2 vs.Albion SC G08 Academy 15
 165367  Nativity Church  12:30 PM  2 A3 vs A8Attack G08 Premier 1 vs.SD Force FC Academy G2008- E. Ocampo II1