Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2011 AA-C South
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoa W-8   L-2   T-2
A2 : Chula Vista FC - G2011 W-1   L-11   T-0
A3 : San Diego SC G2011 Orange W-6   L-4   T-2
A4 : CSC G2011 Elite W-6   L-4   T-2
A5 : LAGSD G11 - Portillo W-4   L-7   T-1
A6 : SD SURF PL-G2011 (MIRANDA) W-3   L-8   T-1
A7 : Liverpool SC - G2011 Red W-9   L-2   T-1
A8 : SD United G2011 Black W-12   L-0   T-0
A9 : Hotspurs USA - G2011 W-0   L-11   T-1

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115668  Tijuana River Park  08:00 AM  1 A1 vs A2AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoavs.Chula Vista FC - G2011
 115667  Lewis MS  09:15 AM  1 A4 vs A9CSC G2011 Elitevs.Hotspurs USA - G2011
 115666  Cleator Community Park  09:30 AM  2 A6 vs A7SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)vs.Liverpool SC - G2011 Red
 115669  Aviara Park  10:50 AM  6 A5 vs A8LAGSD G11 - Portillovs.SD United G2011 Black

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115671  Rancho Bernardo Park  10:30 AM  1 A3 vs A1San Diego SC G2011 Orangevs.AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoa
 115673  Cleator Community Park  10:30 AM  2 A6 vs A9SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)vs.Hotspurs USA - G2011
 115672  Terra Nova PK  12:40 PM  2 A2 vs A4Chula Vista FC - G2011vs.CSC G2011 Elite
 115670  Language Academy  03:45 PM  1 A7 vs A8Liverpool SC - G2011 Redvs.SD United G2011 Black

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115675  Albert Van Zanten Park  08:00 AM  2 A8 vs A9SD United G2011 Blackvs.Hotspurs USA - G2011
 115677  Point Loma Community Park  09:20 AM  1 A6 vs A2SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)vs.Chula Vista FC - G2011
 115674  Aviara Park  09:40 AM  5 A5 vs A3LAGSD G11 - Portillovs.San Diego SC G2011 Orange
 115676  Tijuana River Park  10:15 AM  1 A1 vs A4AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoavs.CSC G2011 Elite

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115681  Albert Van Zanten Park  08:00 AM  2 A8 vs A2SD United G2011 Blackvs.Chula Vista FC - G2011
 115678  Lewis MS  10:30 AM  1 A4 vs A6CSC G2011 Elitevs.SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)
 115680  Tijuana River Park  12:00 PM  1 A1 vs A5AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoavs.LAGSD G11 - Portillo
 115679  Language Academy  05:00 PM  1 A7 vs A3Liverpool SC - G2011 Redvs.San Diego SC G2011 Orange

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115682  Albert Van Zanten Park  08:00 AM  2 A8 vs A4SD United G2011 Blackvs.CSC G2011 Elite
 115683  Point Loma Community Park  09:20 AM  1 A6 vs A1SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)vs.AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoa
 115684  Los Coches Creek MS  10:40 AM  3 A9 vs A3Hotspurs USA - G2011vs.San Diego SC G2011 Orange
 115685  Language Academy  10:50 AM  1 A7 vs A5Liverpool SC - G2011 Redvs.LAGSD G11 - Portillo

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115687  Language Academy  08:45 AM  1 A7 vs A1Liverpool SC - G2011 Redvs.AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoa
 115686  Terra Nova PK  09:10 AM  2 A2 vs A3Chula Vista FC - G2011vs.San Diego SC G2011 Orange
 115688  Albert Van Zanten Park  10:30 AM  2 A8 vs A6SD United G2011 Blackvs.SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)
 115689  Los Coches Creek MS  01:20 PM  3 A9 vs A5Hotspurs USA - G2011vs.LAGSD G11 - Portillo

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115691  Aviara Park  09:40 AM  4 A5 vs A7LAGSD G11 - Portillovs.Liverpool SC - G2011 Red

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115693  Tijuana River Park  09:10 AM  1 A1 vs A8AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoavs.SD United G2011 Black
 115692  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A9 vs A7Hotspurs USA - G2011vs.Liverpool SC - G2011 Red
 115695  Aviara Park  09:40 AM  6 A5 vs A2LAGSD G11 - Portillovs.Chula Vista FC - G2011
 115694  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  11:45 AM  1 A3 vs A4San Diego SC G2011 Orangevs.CSC G2011 Elite

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115704  Language Academy  09:15 AM  1 A7 vs A6Liverpool SC - G2011 Redvs.SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)
 115690  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  01:00 PM  1 A3 vs A9San Diego SC G2011 Orangevs.Hotspurs USA - G2011

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115699  Tijuana River Park  08:00 AM  1 A1 vs A9AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoavs.Hotspurs USA - G2011
 115698  Cleator Community Park  08:00 AM  2 A6 vs A3SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)vs.San Diego SC G2011 Orange
 115696  Lewis MS  02:15 PM  1 A4 vs A5CSC G2011 Elitevs.LAGSD G11 - Portillo
 115697  Hilton Head Park  02:30 PM  1 A7 vs A2Liverpool SC - G2011 Redvs.Chula Vista FC - G2011

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115700  Explorer  11:30 AM  1 A2 vs A9Chula Vista FC - G2011vs.Hotspurs USA - G2011
 115703  Lewis MS  11:45 AM  1 A4 vs A7CSC G2011 Elitevs.Liverpool SC - G2011 Red
 115702  Aviara Park  12:00 PM  4 A5 vs A6LAGSD G11 - Portillovs.SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)
 115701  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  02:15 PM  1 A3 vs A8San Diego SC G2011 Orangevs.SD United G2011 Black

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115707  Albert Van Zanten Park  09:10 AM  2 A8 vs A5SD United G2011 Blackvs.LAGSD G11 - Portillo
 115705  Los Coches Creek MS  10:40 AM  3 A9 vs A4Hotspurs USA - G2011vs.CSC G2011 Elite
 115706  Terra Nova PK  12:40 PM  2 A2 vs A1Chula Vista FC - G2011vs.AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoa

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115708  Albert Van Zanten Park  10:20 AM  2 A8 vs A7SD United G2011 Blackvs.Liverpool SC - G2011 Red
 115711  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A9 vs A6Hotspurs USA - G2011vs.SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)
 115710  Lewis MS  02:15 PM  1 A4 vs A2CSC G2011 Elitevs.Chula Vista FC - G2011
 115709  Southwest Middle School  02:45 PM  1 A1 vs A3AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoavs.San Diego SC G2011 Orange

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115719  Terra Nova PK  09:10 AM  2 A2 vs A8Chula Vista FC - G2011vs.SD United G2011 Black

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115715  Terra Nova PK  08:00 AM  2 A2 vs A6Chula Vista FC - G2011vs.SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)
 115714  Lewis MS  10:30 AM  1 A4 vs A1CSC G2011 Elitevs.AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoa
 115713  Los Coches Creek MS  10:40 AM  3 A9 vs A8Hotspurs USA - G2011vs.SD United G2011 Black
 115712  Rancho Bernardo Park  11:45 AM  1 A3 vs A5San Diego SC G2011 Orangevs.LAGSD G11 - Portillo

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115716  Cleator Community Park  09:10 AM  2 A6 vs A4SD SURF PL-G2011 (MIRANDA)vs.CSC G2011 Elite
 115717  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  01:00 PM  1 A3 vs A7San Diego SC G2011 Orangevs.Liverpool SC - G2011 Red
 115718  Aviara Park  01:10 PM  6 A5 vs A1LAGSD G11 - Portillovs.AYSO Matrix South Bay G2011 - Ochoa