Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2005 AA-B
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A1 : Express Girls 2005 Select - Bello W-11   L-0   T-1333313333333 -034 27  11  0 0
A9 : Matrix G05 ST W-9   L-2   T-1333330303133 -028 21  10  0 0
A5 : Albion SC North - G05 Premier Carapia W-7   L-2   T-3330133331331 -027 17  7  3 0
A7 : Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue W-8   L-2   T-2133310033333 -026 14  15  1 0
A6 : SD Force FC Academy G2005- Allnutt W-5   L-4   T-3031313313000 -018 -4  35  0 1
A2 : SD SURF PL - G2005 (DONLON) W-5   L-3   T-4031313100130 -016 2  19  0 0
A3 : San Marcos Revolution - G2005 W-4   L-6   T-2000003130133 -014 -8  19  2 0
A8 : AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas W-3   L-7   T-2100030033100 -011 -11  33  3 0
A4 : NFFC G2005 BLACK W-3   L-7   T-2300003101003 -011 -2  20  0 0
A10 : Matrix G05 LS W-2   L-8   T-2000310000301 -08 -12  28  0 0
A12 : Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid W-1   L-8   T-3300101010000 -06 -19  47  0 1
A11 : Aztecs FC G2005 REC W-1   L-10   T-1003010000000 -04 -25  37  1 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118852  Leo Mullen Sports Park  08:00 AM  1 A1 vs A2Express Girls 2005 Select - Bello 2 vs.SD SURF PL - G2005 (DONLON)1
 118851  All Seasons  08:00 AM  1 A7 vs A8Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue 4 vs.AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas4
 118853  Hollandia Park  09:30 AM  1 A5 vs A10Albion SC North - G05 Premier Carapia 5 vs.Matrix G05 LS1
 118849  Palomar College Minkoff Field  03:30 PM  1 A3 vs A12San Marcos Revolution - G2005 1 vs.Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid4
 118850  Hickman  03:40 PM  3 A4 vs A11NFFC G2005 BLACK 7 vs.Aztecs FC G2005 REC0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118848  Willow Grove Elem  09:40 AM  1 A6 vs A9SD Force FC Academy G2005- Allnutt 2 vs.Matrix G05 ST5

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118855  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A11 vs A6Aztecs FC G2005 REC 1 vs.SD Force FC Academy G2005- Allnutt6
 118857  Cleator Community Park  08:00 AM  1 A2 vs A4SD SURF PL - G2005 (DONLON) 1 vs.NFFC G2005 BLACK0
 118856  Leo Mullen Sports Park  11:40 AM  1 A1 vs A3Express Girls 2005 Select - Bello 4 vs.San Marcos Revolution - G20051
 118854  Tierra Del Sol MS  03:10 PM  1 A10 vs A7Matrix G05 LS 0 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue3
 118858  Discovery Park  03:50 PM  1 A8 vs A9AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas 2 vs.Matrix G05 ST7

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118862  Del Norte HS  09:40 AM  1 A6 vs A2SD Force FC Academy G2005- Allnutt 3 vs.SD SURF PL - G2005 (DONLON)3
 118863  Chula Vista Comm Park  10:20 AM  1 A7 vs A12Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue 9 vs.Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid0
 118864  Bonita Vista MS  10:20 AM  1 A8 vs A11AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas 2 vs.Aztecs FC G2005 REC3
 118861  Hickman  11:30 AM  1 A4 vs A1NFFC G2005 BLACK 2 vs.Express Girls 2005 Select - Bello4
 118860  Hollandia Park  12:15 PM  1 A5 vs A3Albion SC North - G05 Premier Carapia 2 vs.San Marcos Revolution - G20050
 118865  Town Center Park  01:00 PM  4 A9 vs A10Matrix G05 ST 3 vs.Matrix G05 LS0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118868  Hollandia Park  09:25 AM  1 A5 vs A1Albion SC North - G05 Premier Carapia 1 vs.Express Girls 2005 Select - Bello2
 118871  Willow Grove Elem  09:40 AM  1 A6 vs A4SD Force FC Academy G2005- Allnutt 3 vs.NFFC G2005 BLACK1
 118867  Town Center Park  11:30 AM  4 A9 vs A12Matrix G05 ST 7 vs.Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid0
 118866  Cleator Community Park  01:30 PM  1 A2 vs A8SD SURF PL - G2005 (DONLON) 4 vs.AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas1
 118870  Tierra Del Sol MS  04:40 PM  1 A10 vs A11Matrix G05 LS 4 vs.Aztecs FC G2005 REC0
 118869  Hollandia Park  05:00 PM  1 A3 vs A7San Marcos Revolution - G2005 1 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue2

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118875  Del Norte HS  08:00 AM  1 A6 vs A1SD Force FC Academy G2005- Allnutt 1 vs.Express Girls 2005 Select - Bello1
 118872  Tierra Del Sol MS  08:30 AM  1 A10 vs A2Matrix G05 LS 2 vs.SD SURF PL - G2005 (DONLON)2
 118873  Montgomery Waller Park  09:50 AM  1 A11 vs A12Aztecs FC G2005 REC 1 vs.Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid1
 118876  Bonita Vista MS  10:00 AM  1 A8 vs A4AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas 3 vs.NFFC G2005 BLACK2
 118874  Chula Vista Comm Park  10:20 AM  1 A7 vs A5Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue 2 vs.Albion SC North - G05 Premier Carapia2
 118877  Town Center Park  01:00 PM  4 A9 vs A3Matrix G05 ST 2 vs.San Marcos Revolution - G20050

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118878  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A11 vs A3Aztecs FC G2005 REC 0 vs.San Marcos Revolution - G20051
 118881  Meadowbrook MS  09:00 AM  3 A12 vs A2Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid 1 vs.SD SURF PL - G2005 (DONLON)3
 118883  Harvest Park  09:50 AM  1 A8 vs A6AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas 0 vs.SD Force FC Academy G2005- Allnutt3
 118880  Town Center Park  12:00 PM  4 A9 vs A5Matrix G05 ST 0 vs.Albion SC North - G05 Premier Carapia1
 118882  Hickman  12:40 PM  1 A4 vs A10NFFC G2005 BLACK 1 vs.Matrix G05 LS0
 118879  All Seasons  03:20 PM  1 A7 vs A1Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue 0 vs.Express Girls 2005 Select - Bello4

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118884  Hollandia Park  10:50 AM  1 A5 vs A11Albion SC North - G05 Premier Carapia 2 vs.Aztecs FC G2005 REC1
 118886  Valley ES  12:00 PM  1 A12 vs A4Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid 3 vs.NFFC G2005 BLACK3
 118889  Tierra Del Sol MS  12:40 PM  1 A10 vs A6Matrix G05 LS 5 vs.SD Force FC Academy G2005- Allnutt6
 118887  Cleator Community Park  12:40 PM  1 A2 vs A3SD SURF PL - G2005 (DONLON) 1 vs.San Marcos Revolution - G20051
 118885  Encinitas Community Park  04:40 PM  3 A1 vs A8Express Girls 2005 Select - Bello 4 vs.AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas1
 118888  Chula Vista Comm Park  05:40 PM  1 A7 vs A9Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue 1 vs.Matrix G05 ST3

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118859  Valley ES  03:00 PM  1 A12 vs A5Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid 0 vs.Albion SC North - G05 Premier Carapia6

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118895  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A11 vs A7Aztecs FC G2005 REC 0 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue3
 118891  Town Center Park  11:30 AM  4 A9 vs A1Matrix G05 ST 0 vs.Express Girls 2005 Select - Bello2
 118892  Palomar College Minkoff Field  01:30 PM  1 A3 vs A4San Marcos Revolution - G2005 1 vs.NFFC G2005 BLACK0
 118893  Cleator Community Park  04:00 PM  1 A2 vs A5SD SURF PL - G2005 (DONLON) 0F vs.Albion SC North - G05 Premier Carapia
Forfeited Game
1
 118894  Tierra Del Sol MS  04:30 PM  1 A10 vs A8Matrix G05 LS 2 vs.AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas4
 118890  Del Norte HS  06:10 PM  1 A6 vs A12SD Force FC Academy G2005- Allnutt 5 vs.Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid5

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118896  All Seasons  08:00 AM  1 A7 vs A2Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue 2 vs.SD SURF PL - G2005 (DONLON)0
 118901  Montgomery Waller Park  12:30 PM  1 A11 vs A9Aztecs FC G2005 REC 1 vs.Matrix G05 ST2
 118900  Hickman  02:00 PM  4 A4 vs A5NFFC G2005 BLACK 1 vs.Albion SC North - G05 Premier Carapia1
 118897  Encinitas Community Park  02:50 PM  3 A1 vs A10Express Girls 2005 Select - Bello 3 vs.Matrix G05 LS0
 118898  Harvest Park  03:50 PM  1 A8 vs A12AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas 3 vs.Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid1

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118899  Connors Park  08:00 AM  1 A3 vs A6San Marcos Revolution - G2005 0 vs.SD Force FC Academy G2005- Allnutt1
 118904  Hollandia Park  12:55 PM  1 A5 vs A6Albion SC North - G05 Premier Carapia 4 vs.SD Force FC Academy G2005- Allnutt0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118905  Arbolitos Sports Park  12:10 PM  1 A12 vs A10Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid 0 vs.Matrix G05 LS2
 118907  Cleator Community Park  02:20 PM  1 A2 vs A9SD SURF PL - G2005 (DONLON) 1 vs.Matrix G05 ST1
 118903  Hickman  03:50 PM  2 A4 vs A7NFFC G2005 BLACK 1 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue3
 118902  Encinitas Community Park  04:20 PM  3 A1 vs A11Express Girls 2005 Select - Bello 4 vs.Aztecs FC G2005 REC0
 118906  Connors Park  06:50 PM  1 A3 vs A8San Marcos Revolution - G2005 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118908  Maranatha  08:00 AM  1 A6 vs A7SD Force FC Academy G2005- Allnutt 0 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue5
 118912  Valley ES  12:00 PM  1 A12 vs A1Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid 1 vs.Express Girls 2005 Select - Bello4
 118913  Hickman  02:00 PM  2 A4 vs A9NFFC G2005 BLACK 0 vs.Matrix G05 ST1
 118909  Hollandia Park  02:00 PM  1 A5 vs A8Albion SC North - G05 Premier Carapia 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas0
 118911  Cleator Community Park  02:10 PM  1 A2 vs A11SD SURF PL - G2005 (DONLON) 2 vs.Aztecs FC G2005 REC1
 118910  Hollandia Park  05:10 PM  1 A3 vs A10San Marcos Revolution - G2005 1 vs.Matrix G05 LS0

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118916  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A11 vs A4Aztecs FC G2005 REC 0 vs.NFFC G2005 BLACK3
 118918  Leo Mullen Sports Park  09:30 AM  1 A1 vs A2Express Girls 2005 Select - Bello 4 vs.SD SURF PL - G2005 (DONLON)3
 118915  Arbolitos Sports Park  10:30 AM  1 A12 vs A3Poway Vaqueros SC - G2005 Schmid 2 vs.San Marcos Revolution - G20053
 118914  Town Center Park  11:30 AM  4 A9 vs A6Matrix G05 ST 5 vs.SD Force FC Academy G2005- Allnutt0
 118917  Sunset View  02:00 PM  1 A8 vs A7AYSO Matrix Bonita G2005 - Barajas 0 vs.Rebels Soccer Club - G05 Premier Blue1
 118919  Tierra Del Sol MS  03:00 PM  1 A10 vs A5Matrix G05 LS 0 vs.Albion SC North - G05 Premier Carapia0