Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2006 AA-C
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A2 : Coronado FC - G2006 W-11   L-0   T-1333313333333 -034 40  1  3 0
A8 : SD Real Madrid White G2006 (Flood) W-8   L-1   T-3033113133333 -027 15  6  1 0
A1 : Matrix G06 AP W-8   L-3   T-1331333300330 -025 10  11  0 0
A3 : PYSL Blast SC - Saldarriaga G2006 W-6   L-4   T-2303030133130 -020 9  14  0 0
A7 : Olympicos - S. Baltazar G2006 W-4   L-7   T-1003033100003 -013 -9  24  2 0
A9 : San Marcos Revolution - G2006 Green W-2   L-4   T-6001111301013 -012 -3  17  1 0
A4 : Atlante SD J Castro G2006 W-2   L-9   T-1000100030300 -07 -19  32  0 0
A5 : CSC G2006 Red W-1   L-7   T-4301100100001 -07 -19  32  1 0
A6 : San Diego SC G2006 Black W-1   L-8   T-3011001003000 -06 -24  39  1 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150195  Creekside ES  08:00 AM  1 A1 vs A8Matrix G06 AP 2 vs.SD Real Madrid White G2006 (Flood)1
 150197  Mission Bay HS  09:00 AM  1 A3 vs A6PYSL Blast SC - Saldarriaga G2006 3 vs.San Diego SC G2006 Black0
 150198  Ocean View Hills School  10:00 AM  2 A4 vs A5Atlante SD J Castro G2006 1 vs.CSC G2006 Red2
 150196  Otay Rec Center  03:20 PM  1 A7 vs A2Olympicos - S. Baltazar G2006 0 vs.Coronado FC - G20066

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150226  Mission Bay HS  01:00 PM  1 A3 vs A2PYSL Blast SC - Saldarriaga G2006 0 vs.Coronado FC - G20064

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150199  Pershing MS  09:30 AM  2 A5 vs A3CSC G2006 Red 1 vs.PYSL Blast SC - Saldarriaga G20063
 150201  Los Coches Creek MS  09:40 AM  1 A1 vs A7Matrix G06 AP 2 vs.Olympicos - S. Baltazar G20060
 150200  Coronado Cays  10:00 AM  1 A2 vs A4Coronado FC - G2006 9 vs.Atlante SD J Castro G20060
 150202  Hoover High School  02:00 PM  1 A8 vs A9SD Real Madrid White G2006 (Flood) 1 vs.San Marcos Revolution - G2006 Green0

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150206  Alliant Univ  08:00 AM  6 A6 vs A5San Diego SC G2006 Black 1 vs.CSC G2006 Red1
 150203  Coronado Cays  10:00 AM  1 A2 vs A9Coronado FC - G2006 9 vs.San Marcos Revolution - G2006 Green0
 150205  Ocean View Hills School  12:00 PM  1 A4 vs A7Atlante SD J Castro G2006 0 vs.Olympicos - S. Baltazar G20062
 150204  Pacific Beach MS  12:50 PM  1 A3 vs A8PYSL Blast SC - Saldarriaga G2006 0 vs.SD Real Madrid White G2006 (Flood)1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150208  Otay Rec Center  11:40 AM  1 A7 vs A3Olympicos - S. Baltazar G2006 3 vs.PYSL Blast SC - Saldarriaga G20065
 150210  Hollandia Park  12:20 PM  1 A9 vs A1San Marcos Revolution - G2006 Green 1 vs.Matrix G06 AP1
 150209  Southwest HS  12:40 PM  1 A8 vs A2SD Real Madrid White G2006 (Flood) 1 vs.Coronado FC - G20061
 150207  Black Mountain Ranch  04:00 PM  2 A6 vs A4San Diego SC G2006 Black 0 vs.Atlante SD J Castro G20060

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150211  Pacific Beach MS  09:00 AM  1 A3 vs A1PYSL Blast SC - Saldarriaga G2006 0 vs.Matrix G06 AP1
 150213  Pershing MS  01:30 PM  2 A5 vs A8CSC G2006 Red 1 vs.SD Real Madrid White G2006 (Flood)1
 150214  Otay Rec Center  01:30 PM  1 A7 vs A6Olympicos - S. Baltazar G2006 1 vs.San Diego SC G2006 Black0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150217  Connors Park  08:00 AM  1 A9 vs A3San Marcos Revolution - G2006 Green 0 vs.PYSL Blast SC - Saldarriaga G20060
 150215  Otay Rec Center  09:50 AM  1 A7 vs A5Olympicos - S. Baltazar G2006 3 vs.CSC G2006 Red0
 150216  Hoover High School  02:10 PM  1 A8 vs A4SD Real Madrid White G2006 (Flood) 3 vs.Atlante SD J Castro G20060
 150218  Tidelands Park  02:30 PM  1 A2 vs A6Coronado FC - G2006 11 vs.San Diego SC G2006 Black0

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150220  Pershing MS  10:00 AM  2 A5 vs A1CSC G2006 Red 1 vs.Matrix G06 AP3
 150222  Otay Rec Center  01:30 PM  1 A7 vs A8Olympicos - S. Baltazar G2006 0 vs.SD Real Madrid White G2006 (Flood)0
 150221  Connors Park  04:05 PM  1 A9 vs A6San Marcos Revolution - G2006 Green 1 vs.San Diego SC G2006 Black1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150225  Creekside ES  08:00 AM  1 A1 vs A4Matrix G06 AP 2 vs.Atlante SD J Castro G20060
 150223  Southwest HS  08:00 AM  1 A8 vs A6SD Real Madrid White G2006 (Flood) 5 vs.San Diego SC G2006 Black0
 150224  Connors Park  03:55 PM  1 A9 vs A5San Marcos Revolution - G2006 Green 0 vs.CSC G2006 Red0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150228  Los Coches Creek MS  08:00 AM  1 A1 vs A6Matrix G06 AP 4 vs.San Diego SC G2006 Black0
 150229  Coronado Cays  10:00 AM  1 A2 vs A5Coronado FC - G2006 8 vs.CSC G2006 Red0
 150230  Larsen Field  02:00 PM  1 A4 vs A3Atlante SD J Castro G2006 0 vs.PYSL Blast SC - Saldarriaga G20064
 150227  Connors Park  05:00 PM  1 A9 vs A7San Marcos Revolution - G2006 Green 1 vs.Olympicos - S. Baltazar G20060

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150232  Southwest HS  09:30 AM  1 A8 vs A5SD Real Madrid White G2006 (Flood) 2 vs.CSC G2006 Red1
 150231  Larsen Field  10:00 AM  1 A4 vs A9Atlante SD J Castro G2006 2 vs.San Marcos Revolution - G2006 Green1
 150234  Mission Bay HS  03:30 PM  1 A3 vs A7PYSL Blast SC - Saldarriaga G2006 2 vs.Olympicos - S. Baltazar G20061

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150233  Los Coches Creek MS  09:40 AM  1 A1 vs A2Matrix G06 AP 0 vs.Coronado FC - G20062

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150237  Mission Bay HS  10:30 AM  1 A3 vs A9PYSL Blast SC - Saldarriaga G2006 1 vs.San Marcos Revolution - G2006 Green1
 150238  Pershing MS  11:00 AM  1 A5 vs A2CSC G2006 Red 0 vs.Coronado FC - G20066
 150235  Larsen Field  12:00 PM  1 A4 vs A8Atlante SD J Castro G2006 1 vs.SD Real Madrid White G2006 (Flood)2
 150236  Westview HS  01:15 PM  2 A6 vs A1San Diego SC G2006 Black 2 vs.Matrix G06 AP1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150240  Creekside ES  09:40 AM  1 A1 vs A9Matrix G06 AP 2 vs.San Marcos Revolution - G2006 Green1
 150242  Pershing MS  12:30 PM  1 A5 vs A4CSC G2006 Red 0 vs.Atlante SD J Castro G20064
 150239  4S Ranch Sports Park  12:45 PM  7 A6 vs A8San Diego SC G2006 Black 0 vs.SD Real Madrid White G2006 (Flood)5
 150241  Coronado Cays  02:00 PM  1 A2 vs A7Coronado FC - G2006 5 vs.Olympicos - S. Baltazar G20060

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150244  4S Ranch Sports Park  09:30 AM  7 A6 vs A3San Diego SC G2006 Black 1 vs.PYSL Blast SC - Saldarriaga G20066
 150219  Larsen Field  11:00 AM  1 A4 vs A2Atlante SD J Castro G2006 0 vs.Coronado FC - G20064
 150245  Pershing MS  01:00 PM  1 A5 vs A9CSC G2006 Red 0 vs.San Marcos Revolution - G2006 Green0
 150243  Otay Rec Center  03:20 PM  1 A7 vs A1Olympicos - S. Baltazar G2006 1 vs.Matrix G06 AP3

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 150212  Connors Park  08:00 AM  1 A9 vs A4San Marcos Revolution - G2006 Green 3 vs.Atlante SD J Castro G20060
 150248  Black Mountain Ranch  11:00 AM  1 A6 vs A7San Diego SC G2006 Black 0 vs.Olympicos - S. Baltazar G20061
 150246  Coronado Cays  12:00 PM  1 A2 vs A1Coronado FC - G2006 2 vs.Matrix G06 AP0
 150247  Sweetwater Lane CP  02:00 PM  1 A8 vs A3SD Real Madrid White G2006 (Flood) 1 vs.PYSL Blast SC - Saldarriaga G20060