Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2006 AAA
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A8 : Albion SC South - G2006 Academy W-10   L-1   T-1333331330333 -031 25  11  2 0
A7 : DMCV Sharks G2006 - Eustace W-9   L-3   T-0330333333003 -027 14  12  1 0
A2 : FC Heat G2006 BLACK W-6   L-5   T-1313033030003 -019 5  14  3 0
A1 : Express Girls 2006 Premier - Marian W-5   L-5   T-2033330003011 -017 2  15  0 0
A6 : Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi W-4   L-4   T-4100301330311 -016 -3  23  0 0
A4 : Vista Storm SC - G2006 Black W-3   L-6   T-3010001303310 -012 -14  24  0 0
A3 : SD United G2006 White W-3   L-8   T-1003001000330 -010 -12  27  1 0
A5 : San Marcos Revolution - G2006 Elite W-1   L-9   T-2100000003010 -05 -17  23  1 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111125  Encinitas Community Park  08:30 AM  3 A1 vs A2Express Girls 2006 Premier - Marian 1 vs.FC Heat G2006 BLACK3
 111127  Albert Van Zanten Park  09:30 AM  1 A3 vs A8SD United G2006 White 2 vs.Albion SC South - G2006 Academy3
 111124  Vista Community Sports Park  09:30 AM  2 A4 vs A7Vista Storm SC - G2006 Black 0 vs.DMCV Sharks G2006 - Eustace2
 111126  Connors Park  12:45 PM  1 A5 vs A6San Marcos Revolution - G2006 Elite 1 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi1

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111129  Robb Field  09:30 AM  2 A8 vs A5Albion SC South - G2006 Academy 3 vs.San Marcos Revolution - G2006 Elite0
 111130  Encinitas Community Park  11:40 AM  3 A1 vs A3Express Girls 2006 Premier - Marian 2 vs.SD United G2006 White0
 111131  Encinitas Community Park  02:20 PM  4 A6 vs A7Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi 0 vs.DMCV Sharks G2006 - Eustace3
 111128  Frances Ryan Park  03:20 PM  1 A2 vs A4FC Heat G2006 BLACK 1 vs.Vista Storm SC - G2006 Black1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111135  Palomar College Minkoff Field  09:30 AM  1 A5 vs A3San Marcos Revolution - G2006 Elite 1 vs.SD United G2006 White2
 111133  Ashley Falls Park  11:00 AM  1 A7 vs A8DMCV Sharks G2006 - Eustace 1 vs.Albion SC South - G2006 Academy6
 111132  Cardiff Sports Park  03:10 PM  1 A6 vs A2Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi 0 vs.FC Heat G2006 BLACK3
 111134  Vista Community Sports Park  03:30 PM  1 A4 vs A1Vista Storm SC - G2006 Black 0 vs.Express Girls 2006 Premier - Marian3

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111139  Sage Canyon Park  09:35 AM  1 A7 vs A3DMCV Sharks G2006 - Eustace 5 vs.SD United G2006 White0
 111138  Cardiff Sports Park  01:20 PM  1 A6 vs A4Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi 5 vs.Vista Storm SC - G2006 Black0
 111136  Robb Field  02:00 PM  2 A8 vs A2Albion SC South - G2006 Academy 4 vs.FC Heat G2006 BLACK0
 111137  Connors Park  05:30 PM  1 A5 vs A1San Marcos Revolution - G2006 Elite 0 vs.Express Girls 2006 Premier - Marian4

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111140  Frances Ryan Park  09:00 AM  6 A2 vs A3FC Heat G2006 BLACK 3 vs.SD United G2006 White0
 111141  Ashley Falls Park  09:00 AM  1 A7 vs A5DMCV Sharks G2006 - Eustace 1 vs.San Marcos Revolution - G2006 Elite0
 111143  Robb Field  10:00 AM  3 A8 vs A4Albion SC South - G2006 Academy 5 vs.Vista Storm SC - G2006 Black0
 111142  Encinitas Community Park  11:50 AM  3 A1 vs A6Express Girls 2006 Premier - Marian 2 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111146  Hollandia Park  09:30 AM  1 A5 vs A2San Marcos Revolution - G2006 Elite 0 vs.FC Heat G2006 BLACK1
 111147  Albert Van Zanten Park  11:20 AM  1 A3 vs A4SD United G2006 White 1 vs.Vista Storm SC - G2006 Black1
 111145  Canyon Crest  01:45 PM  1 A7 vs A1DMCV Sharks G2006 - Eustace 1 vs.Express Girls 2006 Premier - Marian0
 111144  Robb Field  04:30 PM  2 A8 vs A6Albion SC South - G2006 Academy 2 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi2

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111149  Leo Mullen Sports Park  10:30 AM  1 A1 vs A8Express Girls 2006 Premier - Marian 2 vs.Albion SC South - G2006 Academy3
 111148  ADA Harris ES  10:30 AM  1 A6 vs A3Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi 4 vs.SD United G2006 White1
 111150  Vista High School  10:40 AM  1 A4 vs A5Vista Storm SC - G2006 Black 1 vs.San Marcos Revolution - G2006 Elite0
 111151  Frances Ryan Park  12:40 PM  6 A2 vs A7FC Heat G2006 BLACK 0 vs.DMCV Sharks G2006 - Eustace2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111153  Frances Ryan Park  08:00 AM  6 A2 vs A1FC Heat G2006 BLACK 4 vs.Express Girls 2006 Premier - Marian0
 111155  Robb Field  08:00 AM  2 A8 vs A3Albion SC South - G2006 Academy 3 vs.SD United G2006 White1
 111152  Sage Canyon Park  09:15 AM  1 A7 vs A4DMCV Sharks G2006 - Eustace 2 vs.Vista Storm SC - G2006 Black0
 111154  Cardiff Sports Park  10:10 AM  1 A6 vs A5Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi 1 vs.San Marcos Revolution - G2006 Elite0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111158  Albert Van Zanten Park  08:00 AM  1 A3 vs A1SD United G2006 White 1 vs.Express Girls 2006 Premier - Marian2
 111159  San Dieguito Academy HS  09:45 AM  1 A7 vs A6DMCV Sharks G2006 - Eustace 8 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi0
 111156  Vista Community Sports Park  04:10 PM  2 A4 vs A2Vista Storm SC - G2006 Black 1 vs.FC Heat G2006 BLACK0
 111157  Connors Park  06:35 PM  1 A5 vs A8San Marcos Revolution - G2006 Elite 2 vs.Albion SC South - G2006 Academy1

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111162  Leo Mullen Sports Park  08:00 AM  1 A1 vs A4Express Girls 2006 Premier - Marian 0 vs.Vista Storm SC - G2006 Black2
 111163  Albert Van Zanten Park  11:30 AM  1 A3 vs A5SD United G2006 White 2 vs.San Marcos Revolution - G2006 Elite0
 111160  Frances Ryan Park  01:00 PM  4 A2 vs A6FC Heat G2006 BLACK 1 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi2
 111161  Robb Field  04:15 PM  5 A8 vs A7Albion SC South - G2006 Academy 3 vs.DMCV Sharks G2006 - Eustace0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111167  Albert Van Zanten Park  08:00 AM  1 A3 vs A7SD United G2006 White 3 vs.DMCV Sharks G2006 - Eustace1
 111166  Vista Community Sports Park  11:00 AM  2 A4 vs A6Vista Storm SC - G2006 Black 2 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi2
 111165  Leo Mullen Sports Park  01:00 PM  1 A1 vs A5Express Girls 2006 Premier - Marian 1 vs.San Marcos Revolution - G2006 Elite1
 111164  Frances Ryan Park  01:00 PM  6 A2 vs A8FC Heat G2006 BLACK 1 vs.Albion SC South - G2006 Academy2

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 111168  Albert Van Zanten Park  08:00 AM  1 A3 vs A2SD United G2006 White 1 vs.FC Heat G2006 BLACK2
 111169  Connors Park  09:30 AM  1 A5 vs A7San Marcos Revolution - G2006 Elite 0 vs.DMCV Sharks G2006 - Eustace5
 111171  Vista Community Sports Park  11:00 AM  2 A4 vs A8Vista Storm SC - G2006 Black 0 vs.Albion SC South - G2006 Academy3
 111170  Cardiff Sports Park  04:50 PM  1 A6 vs A1Cardiff Mustangs - Competitive - G2006 Red Nadjafi 0 vs.Express Girls 2006 Premier - Marian0