Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2012 AA-B
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012 W-11   L-1   T-0
A2 : Matrix G12 NC W-7   L-3   T-2
A3 : Liverpool SC - G2012 Red W-6   L-6   T-0
A4 : Liverpool SC - G2012 White W-0   L-11   T-1
A5 : San Marcos Revolution - G2012 W-11   L-0   T-1
A6 : LAGSD G12 - Portillo W-7   L-5   T-0
A7 : CSC G2012 Elite W-4   L-5   T-3
A8 : Rebels Soccer Club - G13 Elite W-3   L-9   T-0
A9 : CSC G2012 Red W-5   L-6   T-1
A10 : Hotspurs USA - G2012 W-2   L-10   T-0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120663  Language Academy  08:00 AM  1 A3 vs A10Liverpool SC - G2012 Redvs.Hotspurs USA - G2012
 120664  Aviara Park  08:30 AM  6 A6 vs A7LAGSD G12 - Portillovs.CSC G2012 Elite
 120661  Walnut Grove  09:10 AM  6 A5 vs A8San Marcos Revolution - G2012vs.Rebels Soccer Club - G13 Elite
 120665  Language Academy  09:15 AM  1 A4 vs A9Liverpool SC - G2012 Whitevs.CSC G2012 Red
 120662  SD Surf Cup SP  11:20 AM  2 A1 vs A2SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012vs.Matrix G12 NC

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120688  San Elijo Pk Hilltop  03:30 PM  1 A2 vs A3Matrix G12 NCvs.Liverpool SC - G2012 Red

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120670  Walnut Grove  09:10 AM  6 A5 vs A4San Marcos Revolution - G2012vs.Liverpool SC - G2012 White
 120668  San Elijo Pk Hilltop  11:20 AM  2 A2 vs A8Matrix G12 NCvs.Rebels Soccer Club - G13 Elite
 120666  SD Surf Cup SP  11:30 AM  1 A1 vs A3SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012vs.Liverpool SC - G2012 Red
 120669  Lewis MS  11:45 AM  1 A7 vs A9CSC G2012 Elitevs.CSC G2012 Red
 120667  Aviara Park  12:00 PM  6 A6 vs A10LAGSD G12 - Portillovs.Hotspurs USA - G2012

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120671  Walnut Grove  09:10 AM  6 A5 vs A3San Marcos Revolution - G2012vs.Liverpool SC - G2012 Red
 120675  Southwestern College  09:10 AM  5 A8 vs A9Rebels Soccer Club - G13 Elitevs.CSC G2012 Red
 120674  Lewis MS  09:15 AM  1 A7 vs A10CSC G2012 Elitevs.Hotspurs USA - G2012
 120672  Aviara Park  10:50 AM  5 A6 vs A2LAGSD G12 - Portillovs.Matrix G12 NC
 120673  Language Academy  01:00 PM  1 A4 vs A1Liverpool SC - G2012 Whitevs.SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120676  Language Academy  08:00 AM  1 A3 vs A7Liverpool SC - G2012 Redvs.CSC G2012 Elite
 120677  SD Surf Cup SP  11:20 AM  2 A1 vs A5SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012vs.San Marcos Revolution - G2012
 120678  Southwestern College  12:40 PM  5 A8 vs A2Rebels Soccer Club - G13 Elitevs.Matrix G12 NC
 120679  Lewis MS  02:15 PM  1 A9 vs A10CSC G2012 Redvs.Hotspurs USA - G2012
 120680  Aviara Park  02:20 PM  4 A6 vs A4LAGSD G12 - Portillovs.Liverpool SC - G2012 White

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120689  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A10 vs A4Hotspurs USA - G2012vs.Liverpool SC - G2012 White

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120682  Los Coches Creek MS  08:00 AM  3 A10 vs A2Hotspurs USA - G2012vs.Matrix G12 NC
 120683  Lewis MS  09:15 AM  1 A7 vs A5CSC G2012 Elitevs.San Marcos Revolution - G2012
 120684  Aviara Park  09:40 AM  4 A6 vs A1LAGSD G12 - Portillovs.SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012
 120681  Cottonwood Park  11:30 AM  2 A8 vs A4Rebels Soccer Club - G13 Elitevs.Liverpool SC - G2012 White
 120685  Lewis MS  01:00 PM  1 A9 vs A3CSC G2012 Redvs.Liverpool SC - G2012 Red

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120687  Walnut Grove  09:10 AM  6 A5 vs A9San Marcos Revolution - G2012vs.CSC G2012 Red
 120686  Southwestern College  09:10 AM  5 A8 vs A6Rebels Soccer Club - G13 Elitevs.LAGSD G12 - Portillo
 120690  Lewis MS  10:30 AM  1 A7 vs A1CSC G2012 Elitevs.SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120692  Lewis MS  08:00 AM  1 A9 vs A7CSC G2012 Redvs.CSC G2012 Elite
 120694  SD Surf Cup SP  10:10 AM  1 A1 vs A8SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012vs.Rebels Soccer Club - G13 Elite
 120695  San Elijo Pk Hilltop  10:20 AM  2 A2 vs A5Matrix G12 NCvs.San Marcos Revolution - G2012
 120691  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A10 vs A6Hotspurs USA - G2012vs.LAGSD G12 - Portillo

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120700  Language Academy  09:15 AM  1 A4 vs A5Liverpool SC - G2012 Whitevs.San Marcos Revolution - G2012
 120697  Lewis MS  09:15 AM  1 A7 vs A2CSC G2012 Elitevs.Matrix G12 NC
 120698  Language Academy  11:40 AM  1 A3 vs A6Liverpool SC - G2012 Redvs.LAGSD G12 - Portillo
 120699  Los Coches Creek MS  12:00 PM  3 A10 vs A8Hotspurs USA - G2012vs.Rebels Soccer Club - G13 Elite
 120696  Lewis MS  01:00 PM  1 A9 vs A1CSC G2012 Redvs.SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120705  Language Academy  08:00 AM  1 A4 vs A7Liverpool SC - G2012 Whitevs.CSC G2012 Elite
 120703  Language Academy  09:15 AM  1 A3 vs A8Liverpool SC - G2012 Redvs.Rebels Soccer Club - G13 Elite
 120704  SD Surf Cup SP  11:30 AM  2 A1 vs A10SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012vs.Hotspurs USA - G2012
 120701  Walnut Grove  11:30 AM  6 A5 vs A6San Marcos Revolution - G2012vs.LAGSD G12 - Portillo
 120702  San Elijo Pk Hilltop  01:00 PM  2 A2 vs A9Matrix G12 NCvs.CSC G2012 Red

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120716  Language Academy  01:00 PM  1 A3 vs A5Liverpool SC - G2012 Redvs.San Marcos Revolution - G2012

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120707  San Elijo Pk Hilltop  08:00 AM  2 A2 vs A1Matrix G12 NCvs.SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012
 120706  Cottonwood Park  09:10 AM  2 A8 vs A5Rebels Soccer Club - G13 Elitevs.San Marcos Revolution - G2012
 120710  Lewis MS  10:30 AM  1 A9 vs A4CSC G2012 Redvs.Liverpool SC - G2012 White
 120708  Los Coches Creek MS  01:20 PM  3 A10 vs A3Hotspurs USA - G2012vs.Liverpool SC - G2012 Red
 120709  Lewis MS  03:30 PM  1 A7 vs A6CSC G2012 Elitevs.LAGSD G12 - Portillo

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120693  Language Academy  10:00 AM  1 A4 vs A3Liverpool SC - G2012 Whitevs.Liverpool SC - G2012 Red

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120715  Walnut Grove  08:00 AM  6 A5 vs A10San Marcos Revolution - G2012vs.Hotspurs USA - G2012
 120711  Language Academy  08:15 AM  1 A3 vs A1Liverpool SC - G2012 Redvs.SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012
 120713  Language Academy  09:25 AM  1 A4 vs A2Liverpool SC - G2012 Whitevs.Matrix G12 NC
 120714  Cottonwood Park  10:20 AM  2 A8 vs A7Rebels Soccer Club - G13 Elitevs.CSC G2012 Elite
 120712  Aviara Park  10:50 AM  5 A6 vs A9LAGSD G12 - Portillovs.CSC G2012 Red

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 120718  SD Surf Cup SP  10:10 AM  2 A1 vs A4SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012vs.Liverpool SC - G2012 White
 120717  San Elijo Pk Hilltop  10:10 AM  2 A2 vs A6Matrix G12 NCvs.LAGSD G12 - Portillo
 120720  Lewis MS  11:45 AM  1 A9 vs A8CSC G2012 Redvs.Rebels Soccer Club - G13 Elite
 120719  Los Coches Creek MS  01:20 PM  3 A10 vs A7Hotspurs USA - G2012vs.CSC G2012 Elite