Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2010 AA-A
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : PYSL Blast SC -Kerch G2010 W-2   L-9   T-1
A2 : San Diego SC G2010 White W-4   L-5   T-3
A3 : La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanagh W-3   L-7   T-2
A4 : SD Force FC Academy G2010- Wallace W-7   L-3   T-2
A5 : Attack G10 Green W-12   L-0   T-0
A6 : LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo W-7   L-2   T-3
A7 : San Marcos Revolution - G2010 Elite W-3   L-7   T-2
A8 : PYSL Blast SC - Souders G2011 W-4   L-5   T-3
A9 : Rebels Soccer Club - G10 Academy W-1   L-10   T-1
A10 : SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010 W-8   L-3   T-1

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118159  Rancho Bernardo Park  08:00 AM  1 A2 vs A1San Diego SC G2010 Whitevs.PYSL Blast SC -Kerch G2010
 118160  Allen Field  09:00 AM  2 A3 vs A10La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanaghvs.SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010
 118162  Maranatha  09:10 AM  3 A4 vs A9SD Force FC Academy G2010- Wallacevs.Rebels Soccer Club - G10 Academy
 118158  Horizon Church  11:30 AM  1A A5 vs A8Attack G10 Greenvs.PYSL Blast SC - Souders G2011
 118161  Aviara Park  01:10 PM  5 A6 vs A7LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppovs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118166  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A9San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.Rebels Soccer Club - G10 Academy
 118165  Rancho Bernardo Park  09:15 AM  1 A2 vs A8San Diego SC G2010 Whitevs.PYSL Blast SC - Souders G2011
 118167  Horizon Church  12:45 PM  1A A5 vs A4Attack G10 Greenvs.SD Force FC Academy G2010- Wallace
 118163  Allen Field  01:00 PM  2 A3 vs A1La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanaghvs.PYSL Blast SC -Kerch G2010
 118164  Aviara Park  01:10 PM  5 A6 vs A10LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppovs.SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118171  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A10San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010
 118169  Aviara Park  08:30 AM  5 A6 vs A2LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppovs.San Diego SC G2010 White
 118170  Maranatha  10:20 AM  3 A4 vs A1SD Force FC Academy G2010- Wallacevs.PYSL Blast SC -Kerch G2010
 118172  Southwestern College  11:30 AM  5 A9 vs A8Rebels Soccer Club - G10 Academyvs.PYSL Blast SC - Souders G2011
 118168  Nativity Church  01:15 PM  2 A5 vs A3Attack G10 Greenvs.La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanagh

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118175  Barnard ES  08:50 AM  1 A8 vs A2PYSL Blast SC - Souders G2011vs.San Diego SC G2010 White
 118177  Aviara Park  09:40 AM  5 A6 vs A4LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppovs.SD Force FC Academy G2010- Wallace
 118176  Southwestern College  10:20 AM  5 A9 vs A10Rebels Soccer Club - G10 Academyvs.SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010
 118173  Allen Field  11:45 AM  2 A3 vs A7La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanaghvs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118182  Southwestern College  08:00 AM  5 A9 vs A3Rebels Soccer Club - G10 Academyvs.La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanagh
 118181  Aviara Park  09:40 AM  6 A6 vs A1LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppovs.PYSL Blast SC -Kerch G2010
 118179  SD Surf Cup SP  10:10 AM  2 A10 vs A2SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010vs.San Diego SC G2010 White
 118180  Walnut Grove  10:20 AM  6 A7 vs A5San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.Attack G10 Green
 118178  Barnard ES  01:20 PM  1 A8 vs A4PYSL Blast SC - Souders G2011vs.SD Force FC Academy G2010- Wallace

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118174  Bob McEvoy  08:30 AM  1 A1 vs A5PYSL Blast SC -Kerch G2010vs.Attack G10 Green
 118211  Bob McEvoy  10:50 AM  1 A8 vs A7PYSL Blast SC - Souders G2011vs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118187  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A1San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.PYSL Blast SC -Kerch G2010
 118184  Horizon Church  08:45 AM  1A A5 vs A9Attack G10 Greenvs.Rebels Soccer Club - G10 Academy
 118183  Barnard ES  09:00 AM  1 A8 vs A6PYSL Blast SC - Souders G2011vs.LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo
 118185  Rancho Bernardo Park  10:30 AM  1 A2 vs A3San Diego SC G2010 Whitevs.La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanagh
 118186  SD Surf Cup SP  11:20 AM  2 A10 vs A4SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010vs.SD Force FC Academy G2010- Wallace

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118190  Maranatha  10:00 AM  3 A4 vs A3SD Force FC Academy G2010- Wallacevs.La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanagh

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118191  Barnard ES  09:00 AM  1 A1 vs A8PYSL Blast SC -Kerch G2010vs.PYSL Blast SC - Souders G2011
 118188  SD Surf Cup SP  09:00 AM  1 A10 vs A6SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010vs.LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo
 118189  Southwestern College  11:30 AM  5 A9 vs A7Rebels Soccer Club - G10 Academyvs.San Marcos Revolution - G2010 Elite
 118192  Rancho Bernardo Park  01:00 PM  1 A2 vs A5San Diego SC G2010 Whitevs.Attack G10 Green

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118196  SD Surf Cup SP  10:10 AM  2 A10 vs A8SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010vs.PYSL Blast SC - Souders G2011
 118194  Walnut Grove  10:20 AM  6 A7 vs A2San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.San Diego SC G2010 White
 118193  Southwestern College  10:20 AM  5 A9 vs A1Rebels Soccer Club - G10 Academyvs.PYSL Blast SC -Kerch G2010
 118197  Maranatha  12:40 PM  3 A4 vs A5SD Force FC Academy G2010- Wallacevs.Attack G10 Green
 118195  Allen Field  03:15 PM  2 A3 vs A6La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanaghvs.LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118201  Barnard ES  09:00 AM  1 A1 vs A10PYSL Blast SC -Kerch G2010vs.SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010
 118200  Allen Field  09:00 AM  2 A3 vs A8La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanaghvs.PYSL Blast SC - Souders G2011
 118202  Maranatha  12:40 PM  3 A4 vs A7SD Force FC Academy G2010- Wallacevs.San Marcos Revolution - G2010 Elite
 118199  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  01:00 PM  1 A2 vs A9San Diego SC G2010 Whitevs.Rebels Soccer Club - G10 Academy
 118198  Horizon Church  02:00 PM  1A A5 vs A6Attack G10 Greenvs.LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118206  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A6San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo
 118207  Southwestern College  09:10 AM  5 A9 vs A4Rebels Soccer Club - G10 Academyvs.SD Force FC Academy G2010- Wallace
 118205  SD Surf Cup SP  10:10 AM  2 A10 vs A3SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010vs.La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanagh
 118204  Barnard ES  12:20 PM  1 A1 vs A2PYSL Blast SC -Kerch G2010vs.San Diego SC G2010 White
 118203  Barnard ES  02:40 PM  1 A8 vs A5PYSL Blast SC - Souders G2011vs.Attack G10 Green

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118210  Maranatha  09:10 AM  3 A4 vs A2SD Force FC Academy G2010- Wallacevs.San Diego SC G2010 White
 118212  Horizon Church  09:40 AM  1A A5 vs A10Attack G10 Greenvs.SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010
 118208  Barnard ES  10:10 AM  1 A1 vs A3PYSL Blast SC -Kerch G2010vs.La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanagh
 118209  Aviara Park  10:50 AM  4 A6 vs A9LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppovs.Rebels Soccer Club - G10 Academy

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118217  Barnard ES  09:00 AM  1 A8 vs A9PYSL Blast SC - Souders G2011vs.Rebels Soccer Club - G10 Academy
 118215  Barnard ES  10:10 AM  1 A1 vs A4PYSL Blast SC -Kerch G2010vs.SD Force FC Academy G2010- Wallace
 118216  SD Surf Cup SP  10:10 AM  1 A10 vs A7SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010vs.San Marcos Revolution - G2010 Elite
 118213  Allen Field  10:15 AM  2 A3 vs A5La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanaghvs.Attack G10 Green
 118214  Rancho Bernardo Park  11:45 AM  1 A2 vs A6San Diego SC G2010 Whitevs.LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo