Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2010 AA-B
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : LAGSD G10 Gold - Magana W-7   L-4   T-1
A2 : Liverpool SC - G2010 Red W-9   L-1   T-2
A3 : Oceanside Breakers - G10 W-10   L-1   T-1
A4 : Albion SC G10 Academy 1 W-4   L-4   T-4
A5 : SD Force FC Academy G2010- Tennelle W-2   L-8   T-2
A6 : Hotspurs USA - G2010 W-3   L-7   T-2
A7 : Barcelona Cantera - G2010 BLUE W-1   L-11   T-0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118303  Los Coches Creek MS  10:40 AM  3 A6 vs A5Hotspurs USA - G2010vs.SD Force FC Academy G2010- Tennelle
 118304  Aviara Park  12:00 PM  5 A1 vs A2LAGSD G10 Gold - Maganavs.Liverpool SC - G2010 Red
 118302  Robb Field  03:00 PM  7 A4 vs A7Albion SC G10 Academy 1vs.Barcelona Cantera - G2010 BLUE

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118305  Language Academy  08:00 AM  1 A2 vs A4Liverpool SC - G2010 Redvs.Albion SC G10 Academy 1
 118307  SoCal Sports Complex  08:10 AM  5 A3 vs A1Oceanside Breakers - G10vs.LAGSD G10 Gold - Magana
 118306  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A6 vs A7Hotspurs USA - G2010vs.Barcelona Cantera - G2010 BLUE

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118310  Aviara Park  08:30 AM  4 A1 vs A4LAGSD G10 Gold - Maganavs.Albion SC G10 Academy 1
 118309  Maranatha  09:10 AM  3 A5 vs A3SD Force FC Academy G2010- Tennellevs.Oceanside Breakers - G10
 118308  Los Coches Creek MS  05:20 PM  3 A6 vs A2Hotspurs USA - G2010vs.Liverpool SC - G2010 Red

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118311  Monte Vista HS  08:00 AM  3 A7 vs A3Barcelona Cantera - G2010 BLUEvs.Oceanside Breakers - G10
 118312  Aviara Park  01:10 PM  5 A1 vs A5LAGSD G10 Gold - Maganavs.SD Force FC Academy G2010- Tennelle

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118316  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A6 vs A1Hotspurs USA - G2010vs.LAGSD G10 Gold - Magana
 118314  Language Academy  09:30 AM  1 A2 vs A3Liverpool SC - G2010 Redvs.Oceanside Breakers - G10
 118315  Maranatha  10:20 AM  3 A5 vs A7SD Force FC Academy G2010- Tennellevs.Barcelona Cantera - G2010 BLUE

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118317  Monte Vista HS  10:30 AM  3 A7 vs A1Barcelona Cantera - G2010 BLUEvs.LAGSD G10 Gold - Magana
 118313  Robb Field  01:50 PM  7 A4 vs A6Albion SC G10 Academy 1vs.Hotspurs USA - G2010
 118319  Maranatha  02:00 PM  3 A5 vs A2SD Force FC Academy G2010- Tennellevs.Liverpool SC - G2010 Red

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118321  SoCal Sports Complex  11:30 AM  5 A3 vs A6Oceanside Breakers - G10vs.Hotspurs USA - G2010
 118322  Robb Field  12:40 PM  6 A4 vs A5Albion SC G10 Academy 1vs.SD Force FC Academy G2010- Tennelle

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118323  Monte Vista HS  10:25 AM  3 A7 vs A4Barcelona Cantera - G2010 BLUEvs.Albion SC G10 Academy 1
 118324  Maranatha  11:30 AM  3 A5 vs A6SD Force FC Academy G2010- Tennellevs.Hotspurs USA - G2010
 118325  Language Academy  03:45 PM  1 A2 vs A1Liverpool SC - G2010 Redvs.LAGSD G10 Gold - Magana

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118320  Language Academy  08:00 AM  1 A2 vs A7Liverpool SC - G2010 Redvs.Barcelona Cantera - G2010 BLUE
 118318  SoCal Sports Complex  11:30 AM  5A A3 vs A4Oceanside Breakers - G10vs.Albion SC G10 Academy 1

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118327  Monte Vista HS  08:00 AM  3 A7 vs A6Barcelona Cantera - G2010 BLUEvs.Hotspurs USA - G2010
 118328  Aviara Park  10:50 AM  5 A1 vs A3LAGSD G10 Gold - Maganavs.Oceanside Breakers - G10
 118326  Robb Field  11:30 AM  6 A4 vs A2Albion SC G10 Academy 1vs.Liverpool SC - G2010 Red

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118329  Language Academy  08:00 AM  1 A2 vs A6Liverpool SC - G2010 Redvs.Hotspurs USA - G2010
 118331  Robb Field  08:00 AM  6 A4 vs A1Albion SC G10 Academy 1vs.LAGSD G10 Gold - Magana
 118330  SoCal Sports Complex  12:30 PM  5 A3 vs A5Oceanside Breakers - G10vs.SD Force FC Academy G2010- Tennelle

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118333  Maranatha  08:00 AM  3 A5 vs A1SD Force FC Academy G2010- Tennellevs.LAGSD G10 Gold - Magana
 118334  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A6 vs A4Hotspurs USA - G2010vs.Albion SC G10 Academy 1
 118332  SoCal Sports Complex  03:20 PM  5 A3 vs A7Oceanside Breakers - G10vs.Barcelona Cantera - G2010 BLUE

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118336  Monte Vista HS  09:15 AM  3 A7 vs A5Barcelona Cantera - G2010 BLUEvs.SD Force FC Academy G2010- Tennelle
 118337  Aviara Park  09:40 AM  6 A1 vs A6LAGSD G10 Gold - Maganavs.Hotspurs USA - G2010
 118335  Mance Buchanon Park  12:20 PM  5 A3 vs A2Oceanside Breakers - G10vs.Liverpool SC - G2010 Red

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118338  Aviara Park  09:40 AM  4 A1 vs A7LAGSD G10 Gold - Maganavs.Barcelona Cantera - G2010 BLUE
 118339  Robb Field  11:30 AM  7 A4 vs A3Albion SC G10 Academy 1vs.Oceanside Breakers - G10
 118340  Language Academy  03:25 PM  1 A2 vs A5Liverpool SC - G2010 Redvs.SD Force FC Academy G2010- Tennelle

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118343  Maranatha  08:00 AM  3 A5 vs A4SD Force FC Academy G2010- Tennellevs.Albion SC G10 Academy 1
 118342  Los Coches Creek MS  09:20 AM  3 A6 vs A3Hotspurs USA - G2010vs.Oceanside Breakers - G10
 118341  Monte Vista HS  09:45 AM  3 A7 vs A2Barcelona Cantera - G2010 BLUEvs.Liverpool SC - G2010 Red