Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA G2004 Flight 1
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A3 : Coronado FC - G2004 W-6   L-0   T-43313313311 -022 13  5  0 0
A2 : San Diego SC G2004 Academy Orange W-7   L-2   T-13103033333 -022 8  9  1 0
A4 : SD United G2004 Black W-5   L-2   T-33113313300 -018 4  14  3 0
A5 : Albion SC G04 Academy W-5   L-2   T-33113300331 -018 5  8  2 0
A1 : Scripps United - G2004 W-5   L-3   T-20310330133 -017 14  10  0 0
A7 : SD Surf Academy Girls (Condliffe) 2004 W-2   L-8   T-00030000030 -06 -19  27  3 0
A8 : Albion SC North - G04 Academy Hanson W-1   L-7   T-20100010003 -05 -12  28  2 0
A6 : Rebels Soccer Club - G04 Premier W-1   L-8   T-10030100000 -04 -13  24  1 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129004  Coronado Cays  10:00 AM  4 A3 vs A8Coronado FC - G2004 4 vs.Albion SC North - G04 Academy Hanson3
 129002  Scripps Ranch Comm Park  05:10 PM  1 A1 vs A2Scripps United - G2004 2 vs.San Diego SC G2004 Academy Orange3
 129001  Albert Van Zanten Park  05:50 PM  1 A4 vs A7SD United G2004 Black 2 vs.SD Surf Academy Girls (Condliffe) 20040

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129003  Robb Field  08:00 AM  3 A5 vs A6Albion SC G04 Academy 1 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier0
 129005  El Cajon Valley High School  09:40 AM  1 A4 vs A8SD United G2004 Black 1 vs.Albion SC North - G04 Academy Hanson1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129008  Scripps Ranch Comm Park  10:00 AM  2 A1 vs A7Scripps United - G2004 4 vs.SD Surf Academy Girls (Condliffe) 20040
 129007  Robb Field  10:00 AM  5 A5 vs A2Albion SC G04 Academy 1 vs.San Diego SC G2004 Academy Orange1
 129006  Chula Vista Comm Park  02:00 PM  1 A6 vs A3Rebels Soccer Club - G04 Premier 0 vs.Coronado FC - G20045

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129009  Albert Van Zanten Park  09:00 AM  1 A4 vs A1SD United G2004 Black 2 vs.Scripps United - G20042
 129010  SD Surf Cup SP  09:00 AM  10 A7 vs A8SD Surf Academy Girls (Condliffe) 2004 3 vs.Albion SC North - G04 Academy Hanson2
 129012  Robb Field  02:00 PM  5 A5 vs A3Albion SC G04 Academy 0 vs.Coronado FC - G20040
 129011  Chula Vista Comm Park  05:40 PM  1 A6 vs A2Rebels Soccer Club - G04 Premier 1 vs.San Diego SC G2004 Academy Orange0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129015  SD Surf Cup SP  09:00 AM  10 A7 vs A3SD Surf Academy Girls (Condliffe) 2004 0 vs.Coronado FC - G20044
 129014  Chula Vista Comm Park  10:20 AM  1 A6 vs A4Rebels Soccer Club - G04 Premier 2 vs.SD United G2004 Black5
 129013  Connors Park  11:00 AM  1 A8 vs A2Albion SC North - G04 Academy Hanson 0 vs.San Diego SC G2004 Academy Orange1
 129016  Robb Field  12:00 PM  2 A5 vs A1Albion SC G04 Academy 1 vs.Scripps United - G20040

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129020  SD Surf Cup SP  10:45 AM  10 A7 vs A5SD Surf Academy Girls (Condliffe) 2004 0 vs.Albion SC G04 Academy1
 129017  Black Mountain Ranch  01:00 PM  1 A2 vs A3San Diego SC G2004 Academy Orange 1 vs.Coronado FC - G20042
 129018  Connors Park  04:20 PM  1 A8 vs A4Albion SC North - G04 Academy Hanson 1 vs.SD United G2004 Black2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129023  SD Surf Cup SP  10:50 AM  10 A7 vs A1SD Surf Academy Girls (Condliffe) 2004 1 vs.Scripps United - G20045
 129021  Black Mountain Ranch  12:15 PM  1 A2 vs A5San Diego SC G2004 Academy Orange 3 vs.Albion SC G04 Academy1
 129024  Coronado Cays  02:00 PM  4 A3 vs A4Coronado FC - G2004 0 vs.SD United G2004 Black0

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129022  Connors Park  11:50 AM  1 A8 vs A6Albion SC North - G04 Academy Hanson 3 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier3

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129028  Scripps Ranch Comm Park  08:30 AM  2 A1 vs A8Scripps United - G2004 7 vs.Albion SC North - G04 Academy Hanson1
 129027  Albert Van Zanten Park  09:30 AM  1 A4 vs A5SD United G2004 Black 2 vs.Albion SC G04 Academy1
 129025  Coronado Cays  10:00 AM  4 A3 vs A6Coronado FC - G2004 2 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier1
 129026  Black Mountain Ranch  01:30 PM  1 A2 vs A7San Diego SC G2004 Academy Orange 3 vs.SD Surf Academy Girls (Condliffe) 20040

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129029  SD Surf Cup SP  09:00 AM  11 A7 vs A4SD Surf Academy Girls (Condliffe) 2004 1 vs.SD United G2004 Black3
 129031  Chula Vista Comm Park  02:00 PM  1 A6 vs A5Rebels Soccer Club - G04 Premier 1 vs.Albion SC G04 Academy3
 129030  Westview HS  04:15 PM  1 A2 vs A1San Diego SC G2004 Academy Orange 2 vs.Scripps United - G20041

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129032  Connors Park  09:40 AM  1 A8 vs A3Albion SC North - G04 Academy Hanson 0 vs.Coronado FC - G20042

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129036  Coronado Cays  10:00 AM  4 A3 vs A1Coronado FC - G2004 0 vs.Scripps United - G20040
 129033  Cuyamaca College  12:00 PM  1 A4 vs A2SD United G2004 Black 0 vs.San Diego SC G2004 Academy Orange1
 129035  Robb Field  02:00 PM  5 A5 vs A8Albion SC G04 Academy 4 vs.Albion SC North - G04 Academy Hanson1
 129034  Chula Vista Comm Park  05:40 PM  1 A6 vs A7Rebels Soccer Club - G04 Premier 1 vs.SD Surf Academy Girls (Condliffe) 20042

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129019  Scripps Ranch Comm Park  01:40 PM  1 A1 vs A6Scripps United - G2004 1 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129039  Black Mountain Ranch  11:15 AM  1 A2 vs A6San Diego SC G2004 Academy Orange 2 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier1
 129038  Connors Park  02:00 PM  1 A8 vs A7Albion SC North - G04 Academy Hanson 2 vs.SD Surf Academy Girls (Condliffe) 20041
 129037  Scripps Ranch Comm Park  03:55 PM  1 A1 vs A4Scripps United - G2004 5 vs.SD United G2004 Black0
 129040  Coronado Cays  04:00 PM  4 A3 vs A5Coronado FC - G2004 0 vs.Albion SC G04 Academy0