Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2010 AA-C South
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : Dynamo El Centro Soccer Club -G2010 W-2   L-10   T-0
A2 : SD Real Madrid Green G2010 (Bailey) W-4   L-6   T-0
A3 : Rebels Soccer Club - G10 Premier W-5   L-7   T-0
A4 : AYSO Matrix Bonita G2010 - Close W-10   L-2   T-0
A5 : SD United G2010 Black W-12   L-0   T-0
A6 : Coronado FC - G2010 W-6   L-6   T-0
A7 : Matrix G10 TS W-1   L-9   T-0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158138  Bonita Vista MS  08:00 AM  3 A4 vs A7AYSO Matrix Bonita G2010 - Closevs.Matrix G10 TS
 158139  Albert Van Zanten Park  08:00 AM  2 A5 vs A6SD United G2010 Blackvs.Coronado FC - G2010
 158137  Southwest HS  10:20 AM  3 A2 vs A1SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)vs.Dynamo El Centro Soccer Club -G2010

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158141  Southwest HS  09:10 AM  3 A2 vs A4SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)vs.AYSO Matrix Bonita G2010 - Close
 158140  Coronado Cays  02:00 PM  2 A6 vs A7Coronado FC - G2010vs.Matrix G10 TS
 158142  Southwestern College  03:00 PM  5 A3 vs A1Rebels Soccer Club - G10 Premiervs.Dynamo El Centro Soccer Club -G2010

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158143  Coronado Cays  08:00 AM  2 A6 vs A2Coronado FC - G2010vs.SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)
 158145  Albert Van Zanten Park  09:10 AM  2 A5 vs A3SD United G2010 Blackvs.Rebels Soccer Club - G10 Premier
 158144  Bonita Vista MS  03:30 PM  3 A4 vs A1AYSO Matrix Bonita G2010 - Closevs.Dynamo El Centro Soccer Club -G2010

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158148  Bonita Vista MS  09:10 AM  3 A4 vs A6AYSO Matrix Bonita G2010 - Closevs.Coronado FC - G2010
 158146  Albert Van Zanten Park  09:10 AM  2 A5 vs A1SD United G2010 Blackvs.Dynamo El Centro Soccer Club -G2010
 158147  Farb MS  11:30 AM  2 A7 vs A3Matrix G10 TSvs.Rebels Soccer Club - G10 Premier

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158149  Southwest HS  08:00 AM  3 A2 vs A3SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)vs.Rebels Soccer Club - G10 Premier
 158151  Coronado Cays  10:00 AM  2 A6 vs A1Coronado FC - G2010vs.Dynamo El Centro Soccer Club -G2010
 158150  Farb MS  11:30 AM  2 A7 vs A5Matrix G10 TSvs.SD United G2010 Black

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158153  Albert Van Zanten Park  11:40 AM  2 A5 vs A2SD United G2010 Blackvs.SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)
 158154  Cottonwood Park  01:50 PM  2 A3 vs A4Rebels Soccer Club - G10 Premiervs.AYSO Matrix Bonita G2010 - Close
 158152  Farb MS  03:15 PM  2 A7 vs A1Matrix G10 TSvs.Dynamo El Centro Soccer Club -G2010

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158157  Southwest HS  08:00 AM  3 A2 vs A7SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)vs.Matrix G10 TS
 158156  Southwestern College  10:20 AM  5 A3 vs A6Rebels Soccer Club - G10 Premiervs.Coronado FC - G2010
 158155  Bonita Vista MS  12:40 PM  3 A4 vs A5AYSO Matrix Bonita G2010 - Closevs.SD United G2010 Black

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158160  Coronado Cays  09:30 AM  2 A6 vs A5Coronado FC - G2010vs.SD United G2010 Black
 158159  Farb MS  10:15 AM  2 A7 vs A4Matrix G10 TSvs.AYSO Matrix Bonita G2010 - Close
 158158  Southwest HS  11:30 AM  3 A1 vs A2Dynamo El Centro Soccer Club -G2010vs.SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158162  Bonita Vista MS  08:00 AM  3 A4 vs A2AYSO Matrix Bonita G2010 - Closevs.SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)
 158161  Farb MS  10:15 AM  2 A7 vs A6Matrix G10 TSvs.Coronado FC - G2010
 158163  Southwestern College  04:10 PM  5 A1 vs A3Dynamo El Centro Soccer Club -G2010vs.Rebels Soccer Club - G10 Premier

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158166  Cottonwood Park  10:20 AM  2 A3 vs A5Rebels Soccer Club - G10 Premiervs.SD United G2010 Black
 158164  Southwest HS  01:00 PM  3 A2 vs A6SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)vs.Coronado FC - G2010

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158169  Coronado Cays  08:00 AM  2 A6 vs A4Coronado FC - G2010vs.AYSO Matrix Bonita G2010 - Close
 158167  Albert Van Zanten Park  12:30 PM  2 A1 vs A5Dynamo El Centro Soccer Club -G2010vs.SD United G2010 Black
 158168  Cottonwood Park  12:40 PM  2 A3 vs A7Rebels Soccer Club - G10 Premiervs.Matrix G10 TS

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158171  Albert Van Zanten Park  09:10 AM  2 A5 vs A7SD United G2010 Blackvs.Matrix G10 TS
 158172  Corfman JH  10:00 AM  1 A1 vs A6Dynamo El Centro Soccer Club -G2010vs.Coronado FC - G2010
 158170  Cottonwood Park  01:50 PM  2 A3 vs A2Rebels Soccer Club - G10 Premiervs.SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158174  Southwest HS  08:00 AM  3 A2 vs A5SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)vs.SD United G2010 Black
 158175  Bonita Vista MS  08:00 AM  3 A4 vs A3AYSO Matrix Bonita G2010 - Closevs.Rebels Soccer Club - G10 Premier
 158173  Farb MS  02:00 PM  2 A1 vs A7Dynamo El Centro Soccer Club -G2010vs.Matrix G10 TS

Bracket - Sunday, November 10, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158176  Albert Van Zanten Park  02:00 PM  1 A5 vs A4SD United G2010 Blackvs.AYSO Matrix Bonita G2010 - Close

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 158178  Farb MS  10:15 AM  2 A7 vs A2Matrix G10 TSvs.SD Real Madrid Green G2010 (Bailey)
 158177  Coronado Cays  02:00 PM  2 A6 vs A3Coronado FC - G2010vs.Rebels Soccer Club - G10 Premier
 158165  Sunset View  03:00 PM  1 A1 vs A4Dynamo El Centro Soccer Club -G2010vs.AYSO Matrix Bonita G2010 - Close