Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2004 AA-A
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A8 : Attack G04/05 Green W-10   L-2   T-0333330303333 -030 18  8  8 0
A5 : San Diego SC G2004 White W-9   L-2   T-1033333133033 -028 28  8  3 0
A2 : NFFC G2004 RED W-9   L-2   T-1300331333333 -028 23  9  0 0
A6 : Barcelona Cantera - G2004 BLUE W-8   L-4   T-0333333300030 -024 17  18  4 0
A7 : Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold W-6   L-5   T-1033003103303 -019 -3  42  0 0
A9 : Vista Storm SC - G2004 Red W-5   L-6   T-1300330130300 -016 3  26  1 0
A3 : Oceanside Breakers - G04 Blu W-4   L-7   T-1330300000310 -013 -9  28  2 0
A4 : AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans W-3   L-8   T-1003001300003 -010 -18  33  0 0
A1 : Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath W-1   L-10   T-1000000003010 -04 -25  39  1 0
A10 : Atlante SD North G2004 W-1   L-10   T-1000000130000 -04 -34  61  0 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130734  Alliant Univ  09:45 AM  6 A5 vs A8San Diego SC G2004 White 1 vs.Attack G04/05 Green2
 130737  Monte Vista HS  10:00 AM  1 A6 vs A7Barcelona Cantera - G2004 BLUE 5 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold0
 130735  Arbolitos Sports Park  01:10 PM  2 A1 vs A2Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath 0 vs.NFFC G2004 RED6
 130736  SoCal Sports Complex  02:00 PM  1 A3 vs A10Oceanside Breakers - G04 Blu 4 vs.Atlante SD North G20040
 130738  Harvest Park  03:40 PM  1 A4 vs A9AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans 1 vs.Vista Storm SC - G2004 Red2

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130764  Monte Vista HS  08:00 AM  1 A10 vs A6Atlante SD North G2004 1 vs.Barcelona Cantera - G2004 BLUE8

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130741  Hickman  08:00 AM  1 A2 vs A8NFFC G2004 RED 0 vs.Attack G04/05 Green1
 130743  Alliant Univ  09:45 AM  6 A5 vs A4San Diego SC G2004 White 5 vs.AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans0
 130739  Arbolitos Sports Park  01:00 PM  1 A1 vs A3Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath 1 vs.Oceanside Breakers - G04 Blu2
 130740  Monte Vista HS  01:00 PM  1 A6 vs A10Barcelona Cantera - G2004 BLUE 8 vs.Atlante SD North G20040
 130742  Chula Vista Comm Park  03:50 PM  1 A7 vs A9Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold 7 vs.Vista Storm SC - G2004 Red2

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130744  Rancho Bernardo Stadium  10:30 AM  1 A5 vs A3San Diego SC G2004 White 5 vs.Oceanside Breakers - G04 Blu0
 130746  Bonita Vista MS  12:00 PM  1 A4 vs A1AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans 3 vs.Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath0
 130747  Chula Vista Comm Park  12:10 PM  1 A7 vs A10Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold 10 vs.Atlante SD North G20040
 130748  Rancho Santa Fe ES  03:00 PM  1 A8 vs A9Attack G04/05 Green 1 vs.Vista Storm SC - G2004 Red0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130749  SoCal Sports Complex  09:50 AM  2 A3 vs A7Oceanside Breakers - G04 Blu 4 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold0
 130750  Arbolitos Sports Park  10:30 AM  1 A1 vs A5Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath 0 vs.San Diego SC G2004 White3
 130751  Rancho Santa Fe ES  11:15 AM  1 A8 vs A2Attack G04/05 Green 3 vs.NFFC G2004 RED1
 130752  Vista Community Sports Park  02:40 PM  2 A9 vs A10Vista Storm SC - G2004 Red 7 vs.Atlante SD North G20041
 130753  Monte Vista HS  02:45 PM  1 A6 vs A4Barcelona Cantera - G2004 BLUE 6 vs.AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans0

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130756  Chula Vista Comm Park  08:30 AM  1 A7 vs A5Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold 0 vs.San Diego SC G2004 White14
 130758  Vista High School  09:00 AM  1 A9 vs A3Vista Storm SC - G2004 Red 3 vs.Oceanside Breakers - G04 Blu0
 130755  Hilton Head Park  11:00 AM  2 A10 vs A2Atlante SD North G2004 0 vs.NFFC G2004 RED9
 130757  Monte Vista HS  11:30 AM  1 A6 vs A1Barcelona Cantera - G2004 BLUE 5 vs.Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath0
 130754  Rancho Santa Fe ES  02:40 PM  1 A8 vs A4Attack G04/05 Green 3 vs.AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130761  Hickman  08:00 AM  2 A2 vs A3NFFC G2004 RED 4 vs.Oceanside Breakers - G04 Blu2
 130760  Westview HS  08:30 AM  2 A5 vs A9San Diego SC G2004 White 4 vs.Vista Storm SC - G2004 Red0
 130759  Rancho Santa Fe ES  10:30 AM  1 A8 vs A6Attack G04/05 Green 0 vs.Barcelona Cantera - G2004 BLUE2
 130763  Chula Vista Comm Park  12:10 PM  1 A7 vs A1Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold 1F vs.Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath
Forfeited Game
0
 130762  Hilton Head Park  03:30 PM  3 A10 vs A4Atlante SD North G2004 2 vs.AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans2

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130768  Hickman  09:40 AM  1 A2 vs A5NFFC G2004 RED 1 vs.San Diego SC G2004 White1
 130766  Bonita Vista MS  10:50 AM  1 A4 vs A3AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans 1 vs.Oceanside Breakers - G04 Blu0
 130765  Vista High School  12:10 PM  1 A9 vs A7Vista Storm SC - G2004 Red 4 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold4
 130767  Arbolitos Sports Park  05:30 PM  1 A1 vs A8Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath 0 vs.Attack G04/05 Green6

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130773  Harvest Park  12:20 PM  1 A4 vs A5AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans 1 vs.San Diego SC G2004 White3
 130770  Chula Vista Comm Park  02:00 PM  1 A7 vs A2Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold 0 vs.NFFC G2004 RED6
 130769  Vista Community Sports Park  03:40 PM  2 A9 vs A1Vista Storm SC - G2004 Red 7 vs.Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath1
 130772  Larsen Field  04:00 PM  1 A10 vs A8Atlante SD North G2004 2 vs.Attack G04/05 Green1
 130771  Mance Buchanon Park  05:45 PM  2 A3 vs A6Oceanside Breakers - G04 Blu 2 vs.Barcelona Cantera - G2004 BLUE4

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130745  Monte Vista HS  09:30 AM  1 A6 vs A2Barcelona Cantera - G2004 BLUE 0 vs.NFFC G2004 RED2

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130778  Harvest Park  08:00 AM  1 A4 vs A7AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans 2 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold6
 130774  Westview HS  08:00 AM  2 A5 vs A6San Diego SC G2004 White 3 vs.Barcelona Cantera - G2004 BLUE1
 130777  Valley ES  09:00 AM  1 A1 vs A10Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath 4 vs.Atlante SD North G20040
 130775  Hickman  11:10 AM  2 A2 vs A9NFFC G2004 RED 2 vs.Vista Storm SC - G2004 Red1
 130776  SoCal Sports Complex  01:10 PM  1 A3 vs A8Oceanside Breakers - G04 Blu 1 vs.Attack G04/05 Green4

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130780  Hickman  02:00 PM  3 A2 vs A1NFFC G2004 RED 4 vs.Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath0
 130783  Vista Community Sports Park  02:00 PM  2 A9 vs A4Vista Storm SC - G2004 Red 5 vs.AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans0
 130779  Rancho Santa Fe ES  03:30 PM  1 A8 vs A5Attack G04/05 Green 3 vs.San Diego SC G2004 White1
 130781  Ocean View Hills School  04:00 PM  2 A10 vs A3Atlante SD North G2004
Forfeited Game
 0 vs.Oceanside Breakers - G04 Blu1F
 130782  Chula Vista Comm Park  05:40 PM  1 A7 vs A6Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold 2 vs.Barcelona Cantera - G2004 BLUE1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130788  Westview HS  11:30 AM  2 A5 vs A10San Diego SC G2004 White 4 vs.Atlante SD North G20040
 130785  Monte Vista HS  11:40 AM  1 A6 vs A9Barcelona Cantera - G2004 BLUE 4 vs.Vista Storm SC - G2004 Red2
 130787  Rancho Santa Fe ES  02:00 PM  1 A8 vs A7Attack G04/05 Green 3 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold0
 130786  Discovery Park  03:50 PM  1 A4 vs A2AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans
Forfeited Game
 0 vs.NFFC G2004 RED1F
 130784  Mance Buchanon Park  05:15 PM  1 A3 vs A1Oceanside Breakers - G04 Blu 1 vs.Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 130791  Valley ES  01:40 PM  1 A1 vs A4Poway Vaqueros SC- G2004 Horvath 0 vs.AYSO Matrix Bonita G2004 - Evans1
 130790  Hickman  05:20 PM  1 A2 vs A6NFFC G2004 RED 6 vs.Barcelona Cantera - G2004 BLUE1
 130793  Vista Community Sports Park  05:30 PM  2 A9 vs A8Vista Storm SC - G2004 Red 0 vs.Attack G04/05 Green1
 130792  Cesar Chavez Park  06:00 PM  1 A10 vs A7Atlante SD North G2004 1 vs.Rebels Soccer Club - G04 Premier Gold3
 130789  Mance Buchanon Park  07:00 PM  1 A3 vs A5Oceanside Breakers - G04 Blu 0 vs.San Diego SC G2004 White5