Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2009 AAA
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A6 : NFFC G2009 RED W-7   L-2   T-3313313103033 -024 17  14  0 0
A5 : Express Girls 2009 Select - Valdez W-7   L-2   T-3313313133030 -024 12  15  0 0
A2 : La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger W-7   L-3   T-2330310331303 -023 18  15  0 0
A1 : CSC G2009 Elite W-7   L-4   T-1033013330330 -022 14  13  1 0
A3 : SD Real Madrid G2009 (Vidrio) W-3   L-8   T-1000030001303 -010 -16  33  0 0
A4 : SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2009 W-0   L-12   T-0000000000000 -00 -45  72  0 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118380  SD Surf Cup SP  09:00 AM  C A4 vs A5SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2009 1 vs.Express Girls 2009 Select - Valdez10
 118381  Lewis MS  10:40 AM  3 A1 vs A2CSC G2009 Elite 1 vs.La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger2
 118382  Sweetwater Lane CP  02:00 PM  2 A3 vs A6SD Real Madrid G2009 (Vidrio) 0 vs.NFFC G2009 RED5

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118383  Lewis MS  09:20 AM  3 A1 vs A3CSC G2009 Elite 5 vs.SD Real Madrid G2009 (Vidrio)0
 118384  Allen Field  10:30 AM  3 A2 vs A4La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger 6 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20090
 118385  San Dieguito Sports Complex  10:40 AM  2 A5 vs A6Express Girls 2009 Select - Valdez 2 vs.NFFC G2009 RED2

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118386  UC Gardens  08:00 AM  1 A6 vs A2NFFC G2009 RED 4 vs.La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger3
 118387  SD Surf Cup SP  09:00 AM  C A4 vs A1SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2009 0 vs.CSC G2009 Elite4
 118388  Encinitas Community Park  02:00 PM  5 A5 vs A3Express Girls 2009 Select - Valdez 3 vs.SD Real Madrid G2009 (Vidrio)0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118390  UC Gardens  09:10 AM  1 A6 vs A4NFFC G2009 RED 5 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20090
 118389  Allen Field  10:30 AM  3 A2 vs A3La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger 4 vs.SD Real Madrid G2009 (Vidrio)2
 118391  Lewis MS  12:00 PM  3 A1 vs A5CSC G2009 Elite 1 vs.Express Girls 2009 Select - Valdez3

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118394  UC Gardens  09:20 AM  1 A6 vs A1NFFC G2009 RED 1 vs.CSC G2009 Elite1
 118392  Allen Field  12:00 PM  3 A2 vs A5La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger 1 vs.Express Girls 2009 Select - Valdez1
 118393  Sweetwater Lane CP  06:00 PM  2 A3 vs A4SD Real Madrid G2009 (Vidrio) 6 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20090

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118396  Allen Field  09:00 AM  3 A2 vs A1La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger 0 vs.CSC G2009 Elite2
 118397  UC Gardens  10:40 AM  1 A6 vs A3NFFC G2009 RED 4 vs.SD Real Madrid G2009 (Vidrio)1
 118395  San Dieguito Sports Complex  04:00 PM  2 A5 vs A4Express Girls 2009 Select - Valdez 6 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20090

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118399  SD Surf Cup SP  09:00 AM  C A4 vs A2SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2009 0 vs.La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger4
 118400  UC Gardens  10:40 AM  1 A6 vs A5NFFC G2009 RED 1 vs.Express Girls 2009 Select - Valdez1
 118398  Sweetwater Lane CP  04:40 PM  2 A3 vs A1SD Real Madrid G2009 (Vidrio) 0 vs.CSC G2009 Elite2

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118401  Allen Field  11:00 AM  3 A2 vs A6La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger 4 vs.NFFC G2009 RED0

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118402  Lewis MS  10:40 AM  3 A1 vs A4CSC G2009 Elite 6 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20090
 118403  Sweetwater Lane CP  02:00 PM  2 A3 vs A5SD Real Madrid G2009 (Vidrio) 0 vs.Express Girls 2009 Select - Valdez3

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118405  SD Surf Cup SP  09:00 AM  4 A4 vs A6SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2009 0 vs.NFFC G2009 RED4
 118406  San Dieguito Sports Complex  10:40 AM  2 A5 vs A1Express Girls 2009 Select - Valdez 3 vs.CSC G2009 Elite2
 118404  Sweetwater Lane CP  02:00 PM  2 A3 vs A2SD Real Madrid G2009 (Vidrio) 1 vs.La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118408  SD Surf Cup SP  09:00 AM  4 A4 vs A3SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2009 0 vs.SD Real Madrid G2009 (Vidrio)11
 118409  UC Gardens  10:40 AM  1 A6 vs A1NFFC G2009 RED 1 vs.CSC G2009 Elite2
 118407  San Dieguito Sports Complex  02:40 PM  2 A5 vs A2Express Girls 2009 Select - Valdez 0 vs.La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger4

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118410  SD Surf Cup SP  09:00 AM  C A4 vs A5SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 2009 1 vs.Express Girls 2009 Select - Valdez2
 118411  Lewis MS  10:40 AM  3 A1 vs A2CSC G2009 Elite 3 vs.La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger1
 118412  Southwest HS  11:00 AM  2 A3 vs A6SD Real Madrid G2009 (Vidrio) 0 vs.NFFC G2009 RED5

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 118413  Lewis MS  09:20 AM  3 A1 vs A3CSC G2009 Elite 1 vs.SD Real Madrid G2009 (Vidrio)2
 118414  Allen Field  10:30 AM  3 A2 vs A4La Jolla IMPACT - G2009 Blue Tash Belak-Berger 8 vs.SD Surf Academy Girls (Dolinsky) 20091
 118415  San Dieguito Sports Complex  12:00 PM  2 A5 vs A6Express Girls 2009 Select - Valdez 0 vs.NFFC G2009 RED2