Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2001 AA-A
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A1 : FC Heat G2001 BLACK W-11   L-0   T-1333133333333 -034 37  5  6 0
A3 : Pachuca Girls 2001-Miguel W-9   L-3   T-0303333300333 -027 15  14  5 1
A5 : SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo) W-8   L-2   T-2301313333303 -026 20  16  3 0
A8 : Imperial Valley United FC G2002 Red W-6   L-5   T-1033300301330 -019 10  16  1 0
A4 : SWSC ELITE G02 W-5   L-6   T-1330300031030 -016 -7  31  0 1
A2 : Matrix G01 MM W-3   L-6   T-3003001301310 -012 -3  26  11 0
A7 : Albion SC G2002/03 Premier W-1   L-11   T-0000000003000 -03 -35  56  1 1
A6 : Olympicos - Ugarte G2002 W-1   L-11   T-0030000000000 -03 -37  80  1 1

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119118  Pat Birdsall Sports Park  10:00 AM  2 A4 vs A7SWSC ELITE G02 2 vs.Albion SC G2002/03 Premier0
 119121  Luz Duran Park  11:20 AM  1 A3 vs A8Pachuca Girls 2001-Miguel 1 vs.Imperial Valley United FC G2002 Red0
 119120  Hoover High School  02:00 PM  1 A5 vs A6SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo) 11 vs.Olympicos - Ugarte G20020
 119119  Frances Ryan Park  05:20 PM  1 A1 vs A2FC Heat G2001 BLACK 4 vs.Matrix G01 MM0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119125  All Seasons  11:40 AM  1 A6 vs A7Olympicos - Ugarte G2002 4 vs.Albion SC G2002/03 Premier2
 119124  Frances Ryan Park  12:00 PM  1 A1 vs A3FC Heat G2001 BLACK 3 vs.Pachuca Girls 2001-Miguel2
 119122  Mira Mesa HS  03:20 PM  2 A2 vs A4Matrix G01 MM 1 vs.SWSC ELITE G022

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119128  Pat Birdsall Sports Park  08:00 AM  2 A4 vs A1SWSC ELITE G02 1 vs.FC Heat G2001 BLACK5
 119126  Otay Rec Center  09:50 AM  1 A6 vs A2Olympicos - Ugarte G2002 1 vs.Matrix G01 MM5
 119127  Robb Field  10:00 AM  5 A7 vs A8Albion SC G2002/03 Premier 0 vs.Imperial Valley United FC G2002 Red4
 119129  Hoover High School  01:30 PM  1 A5 vs A3SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo) 1 vs.Pachuca Girls 2001-Miguel2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119133  Robb Field  10:00 AM  5 A7 vs A3Albion SC G2002/03 Premier 1 vs.Pachuca Girls 2001-Miguel6
 119131  Hoover High School  11:30 AM  1 A5 vs A1SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo) 1 vs.FC Heat G2001 BLACK1
 119132  All Seasons  11:40 AM  1 A6 vs A4Olympicos - Ugarte G2002 0 vs.SWSC ELITE G024
 119130  Hourglass Park  12:10 PM  3 A2 vs A8Matrix G01 MM 2 vs.Imperial Valley United FC G2002 Red3

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119137  Joshua Tree PK  10:00 AM  1 A8 vs A4Imperial Valley United FC G2002 Red 2 vs.SWSC ELITE G021
 119136  Frances Ryan Park  12:40 PM  1 A1 vs A6FC Heat G2001 BLACK 8 vs.Olympicos - Ugarte G20020
 119134  Hourglass Park  01:00 PM  3 A2 vs A3Matrix G01 MM 2 vs.Pachuca Girls 2001-Miguel3
 119135  Robb Field  02:00 PM  5 A7 vs A5Albion SC G2002/03 Premier 0 vs.SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo)7

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119141  Luz Duran Park  08:00 AM  1 A3 vs A4Pachuca Girls 2001-Miguel 3 vs.SWSC ELITE G020
 119139  Robb Field  12:00 PM  5 A7 vs A1Albion SC G2002/03 Premier 0 vs.FC Heat G2001 BLACK7
 119140  Sweetwater Lane CP  03:50 PM  1 A5 vs A2SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo) 2 vs.Matrix G01 MM2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119142  All Seasons  09:50 AM  1 A6 vs A3Olympicos - Ugarte G2002 1 vs.Pachuca Girls 2001-Miguel10
 119144  Pat Birdsall Sports Park  10:00 AM  2 A4 vs A5SWSC ELITE G02 2 vs.SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo)9
 119145  Hourglass Park  12:00 PM  3 A2 vs A7Matrix G01 MM 5 vs.Albion SC G2002/03 Premier0
 119143  Frances Ryan Park  03:20 PM  4 A1 vs A8FC Heat G2001 BLACK 3 vs.Imperial Valley United FC G2002 Red0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119146  Robb Field  10:00 AM  3 A7 vs A4Albion SC G2002/03 Premier 1 vs.SWSC ELITE G022
 119148  Otay Rec Center  11:40 AM  1 A6 vs A5Olympicos - Ugarte G2002 2 vs.SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo)10
 119147  Hourglass Park  01:40 PM  3 A2 vs A1Matrix G01 MM 1 vs.FC Heat G2001 BLACK5

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119152  Luz Duran Park  08:00 AM  1 A3 vs A1Pachuca Girls 2001-Miguel 0 vs.FC Heat G2001 BLACK2
 119151  Southwest HS  10:00 AM  1 A5 vs A8SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo) 2 vs.Imperial Valley United FC G2002 Red1
 119153  Robb Field  10:00 AM  3 A7 vs A6Albion SC G2002/03 Premier 5 vs.Olympicos - Ugarte G20023
 119150  Galway Downs  12:00 PM  5 A4 vs A2SWSC ELITE G02 2 vs.Matrix G01 MM2

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119157  Luz Duran Park  09:40 AM  1 A3 vs A5Pachuca Girls 2001-Miguel 1 vs.SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo)3
 119155  Robb Field  02:00 PM  4 A8 vs A7Imperial Valley United FC G2002 Red 4 vs.Albion SC G2002/03 Premier0
 119156  Frances Ryan Park  02:50 PM  1 A1 vs A4FC Heat G2001 BLACK 5 vs.SWSC ELITE G020
 119154  Hourglass Park  03:40 PM  3 A2 vs A6Matrix G01 MM 2 vs.Olympicos - Ugarte G20021

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119123  Hoover High School  10:00 AM  1 A8 vs A5Imperial Valley United FC G2002 Red 2 vs.SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo)3

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119161  Luz Duran Park  01:50 PM  1 A3 vs A7Pachuca Girls 2001-Miguel 7 vs.Albion SC G2002/03 Premier0
 119160  Pat Birdsall Sports Park  02:00 PM  2 A4 vs A6SWSC ELITE G02 5 vs.Olympicos - Ugarte G20020
 119158  Hourglass Park  02:00 PM  3 A8 vs A2Imperial Valley United FC G2002 Red 1 vs.Matrix G01 MM1
 119159  Frances Ryan Park  04:20 PM  4 A1 vs A5FC Heat G2001 BLACK 3 vs.SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo)0

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119138  Joshua Tree PK  01:35 PM  1 A8 vs A6Imperial Valley United FC G2002 Red 7 vs.Olympicos - Ugarte G20022

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119165  Galway Downs  12:00 PM  5 A4 vs A8SWSC ELITE G02 0 vs.Imperial Valley United FC G2002 Red3
 119163  Hoover High School  02:00 PM  1 A5 vs A7SD Real Madrid Black G2001 (Delgadillo) 5 vs.Albion SC G2002/03 Premier0
 119162  Luz Duran Park  02:10 PM  1 A3 vs A2Pachuca Girls 2001-Miguel 2 vs.Matrix G01 MM1
 119164  Otay Rec Center  03:20 PM  1 A6 vs A1Olympicos - Ugarte G2002 0 vs.FC Heat G2001 BLACK11

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 119149  Joshua Tree PK  04:30 PM  1 A8 vs A3Imperial Valley United FC G2002 Red
Forfeited Game
 0 vs.Pachuca Girls 2001-Miguel1F