Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2011 AA-C North
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : LAGSD G11 - Dean W-1   L-9   T-2
A2 : Scripps United - G2011 W-3   L-7   T-2
A3 : Attack G11 White W-2   L-9   T-1
A4 : Oceanside Breakers - G11 W-6   L-5   T-1
A5 : Matrix G11 NC W-8   L-3   T-1
A6 : Express Girls 2011 Select - Schiefer W-3   L-7   T-2
A7 : DMCV Sharks G2011 - Williams W-2   L-9   T-1
A8 : Vista Storm SC - G2011 Black W-11   L-1   T-0
A9 : San Marcos Revolution - G2011 W-8   L-4   T-0
A10 : SD Force FC Academy G2011- Tennelle W-11   L-1   T-0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115288  Aviara Park  09:40 AM  6 A1 vs A2LAGSD G11 - Deanvs.Scripps United - G2011
 115291  SoCal Sports Complex  12:30 PM  5 A4 vs A9Oceanside Breakers - G11vs.San Marcos Revolution - G2011
 115290  San Dieguito Sports Complex  12:40 PM  1 A6 vs A7Express Girls 2011 Select - Schiefervs.DMCV Sharks G2011 - Williams
 115289  Horizon Church  12:45 PM  1A A3 vs A10Attack G11 Whitevs.SD Force FC Academy G2011- Tennelle
 115287  San Elijo Pk Hilltop  05:20 PM  1 A5 vs A8Matrix G11 NCvs.Vista Storm SC - G2011 Black

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115293  San Dieguito Sports Complex  10:20 AM  1 A6 vs A10Express Girls 2011 Select - Schiefervs.SD Force FC Academy G2011- Tennelle
 115292  Aviara Park  10:50 AM  6 A1 vs A3LAGSD G11 - Deanvs.Attack G11 White
 115295  Solana Ranch ES  11:45 AM  1A A7 vs A9DMCV Sharks G2011 - Williamsvs.San Marcos Revolution - G2011
 115294  Jerabek Park  12:10 PM  2 A2 vs A8Scripps United - G2011vs.Vista Storm SC - G2011 Black
 115296  San Elijo Pk Hilltop  01:40 PM  2 A5 vs A4Matrix G11 NCvs.Oceanside Breakers - G11

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115297  San Elijo Pk Hilltop  08:50 AM  1 A5 vs A3Matrix G11 NCvs.Attack G11 White
 115300  Solana Ranch ES  10:15 AM  1A A7 vs A10DMCV Sharks G2011 - Williamsvs.SD Force FC Academy G2011- Tennelle
 115299  SoCal Sports Complex  11:00 AM  5A A4 vs A1Oceanside Breakers - G11vs.LAGSD G11 - Dean
 115298  YMCA EAST  12:40 PM  1 A6 vs A2Express Girls 2011 Select - Schiefervs.Scripps United - G2011
 115301  Lake Park  12:50 PM  2 A8 vs A9Vista Storm SC - G2011 Blackvs.San Marcos Revolution - G2011

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115305  Walnut Grove  08:00 AM  6 A9 vs A10San Marcos Revolution - G2011vs.SD Force FC Academy G2011- Tennelle
 115302  Horizon Church  10:15 AM  1A A3 vs A7Attack G11 Whitevs.DMCV Sharks G2011 - Williams
 115304  Rancho del Oro Pk  10:20 AM  1 A8 vs A2Vista Storm SC - G2011 Blackvs.Scripps United - G2011
 115303  Aviara Park  10:50 AM  6 A1 vs A5LAGSD G11 - Deanvs.Matrix G11 NC
 115306  San Dieguito Sports Complex  01:50 PM  1 A6 vs A4Express Girls 2011 Select - Schiefervs.Oceanside Breakers - G11

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115307  Rancho del Oro Pk  09:10 AM  1 A8 vs A4Vista Storm SC - G2011 Blackvs.Oceanside Breakers - G11
 115311  Walnut Grove  09:10 AM  6 A9 vs A3San Marcos Revolution - G2011vs.Attack G11 White
 115309  Solana Ranch ES  10:30 AM  1A A7 vs A5DMCV Sharks G2011 - Williamsvs.Matrix G11 NC
 115308  Maranatha  12:40 PM  3 A10 vs A2SD Force FC Academy G2011- Tennellevs.Scripps United - G2011
 115310  San Dieguito Sports Complex  04:10 PM  1 A6 vs A1Express Girls 2011 Select - Schiefervs.LAGSD G11 - Dean

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115315  Maranatha  10:20 AM  3 A10 vs A4SD Force FC Academy G2011- Tennellevs.Oceanside Breakers - G11
 115313  San Elijo Pk Hilltop  10:25 AM  2 A5 vs A9Matrix G11 NCvs.San Marcos Revolution - G2011
 115314  Jerabek Park  11:20 AM  2 A2 vs A3Scripps United - G2011vs.Attack G11 White
 115312  Rancho del Oro Pk  11:30 AM  1 A8 vs A6Vista Storm SC - G2011 Blackvs.Express Girls 2011 Select - Schiefer
 115316  Solana Ranch ES  11:45 AM  1A A7 vs A1DMCV Sharks G2011 - Williamsvs.LAGSD G11 - Dean

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115317  Design 39 Campus  10:20 AM  1 A10 vs A6SD Force FC Academy G2011- Tennellevs.Express Girls 2011 Select - Schiefer
 115318  Walnut Grove  10:20 AM  6 A9 vs A7San Marcos Revolution - G2011vs.DMCV Sharks G2011 - Williams
 115320  Aviara Park  10:50 AM  4 A1 vs A8LAGSD G11 - Deanvs.Vista Storm SC - G2011 Black
 115319  SoCal Sports Complex  10:50 AM  5 A4 vs A3Oceanside Breakers - G11vs.Attack G11 White
 115321  Jerabek Park  12:20 PM  2 A2 vs A5Scripps United - G2011vs.Matrix G11 NC

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115325  Maranatha  09:10 AM  3 A10 vs A8SD Force FC Academy G2011- Tennellevs.Vista Storm SC - G2011 Black
 115324  Horizon Church  10:15 AM  1A A3 vs A6Attack G11 Whitevs.Express Girls 2011 Select - Schiefer
 115323  Solana Ranch ES  10:30 AM  1A A7 vs A2DMCV Sharks G2011 - Williamsvs.Scripps United - G2011
 115326  SoCal Sports Complex  11:10 AM  5 A4 vs A5Oceanside Breakers - G11vs.Matrix G11 NC
 115322  Walnut Grove  11:30 AM  6 A9 vs A1San Marcos Revolution - G2011vs.LAGSD G11 - Dean

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115330  Aviara Park  09:40 AM  6 A1 vs A10LAGSD G11 - Deanvs.SD Force FC Academy G2011- Tennelle
 115328  Jerabek Park  09:40 AM  2 A2 vs A9Scripps United - G2011vs.San Marcos Revolution - G2011
 115329  Horizon Church  11:30 AM  1A A3 vs A8Attack G11 Whitevs.Vista Storm SC - G2011 Black
 115331  SoCal Sports Complex  02:00 PM  5 A4 vs A7Oceanside Breakers - G11vs.DMCV Sharks G2011 - Williams
 115327  San Elijo Pk Hilltop  04:30 PM  2 A5 vs A6Matrix G11 NCvs.Express Girls 2011 Select - Schiefer

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115334  Maranatha  09:10 AM  3 A10 vs A3SD Force FC Academy G2011- Tennellevs.Attack G11 White
 115336  Walnut Grove  09:10 AM  6 A9 vs A4San Marcos Revolution - G2011vs.Oceanside Breakers - G11
 115335  Solana Ranch ES  10:30 AM  1A A7 vs A6DMCV Sharks G2011 - Williamsvs.Express Girls 2011 Select - Schiefer
 115333  Jerabek Park  11:20 AM  2 A2 vs A1Scripps United - G2011vs.LAGSD G11 - Dean
 115332  Rancho del Oro Pk  12:40 PM  1 A8 vs A5Vista Storm SC - G2011 Blackvs.Matrix G11 NC

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115340  Rancho del Oro Pk  08:00 AM  1 A8 vs A7Vista Storm SC - G2011 Blackvs.DMCV Sharks G2011 - Williams
 115339  Mance Buchanon Park  10:30 AM  5 A4 vs A2Oceanside Breakers - G11vs.Scripps United - G2011
 115337  Horizon Church  01:20 PM  1A A3 vs A1Attack G11 Whitevs.LAGSD G11 - Dean
 115338  San Dieguito Sports Complex  01:50 PM  1 A6 vs A9Express Girls 2011 Select - Schiefervs.San Marcos Revolution - G2011
 115341  San Elijo Pk Hilltop  03:20 PM  2 A5 vs A10Matrix G11 NCvs.SD Force FC Academy G2011- Tennelle

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 115342  Horizon Church  09:00 AM  1A A3 vs A5Attack G11 Whitevs.Matrix G11 NC
 115345  Maranatha  09:10 AM  3 A10 vs A7SD Force FC Academy G2011- Tennellevs.DMCV Sharks G2011 - Williams
 115346  Walnut Grove  10:20 AM  6 A9 vs A8San Marcos Revolution - G2011vs.Vista Storm SC - G2011 Black
 115344  Aviara Park  12:00 PM  5 A1 vs A4LAGSD G11 - Deanvs.Oceanside Breakers - G11
 115343  Jerabek Park  01:30 PM  2 A2 vs A6Scripps United - G2011vs.Express Girls 2011 Select - Schiefer