Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA G2007 Flight 2 Gold
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Group -- A Win, Loss, Tie  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
A5 : Albion SC G07 Academy W-8   L-1   T-10333331333 -025 19  10  0 0
A8 : LAGSD G07 Pre Academy-Walker W-7   L-0   T-33333333111 -024 17  6  1 0
A6 : SD Surf Academy Girls Select 2007 W-7   L-2   T-13333303031 -022 15  9  0 0
A1 : SD Force FC Academy G2007- Wallace W-5   L-4   T-13300003331 -016 10  13  0 0
A4 : AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona W-4   L-5   T-13030030031 -013 0  12  1 0
A9 : Rebels SC East G2007 Simpson W-3   L-5   T-20003010331 -011 -9  19  2 0
A7 : Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty W-2   L-5   T-30030311001 -09 -6  19  0 0
A2 : FC Heat G2007 BLUE W-2   L-7   T-10300310000 -07 -17  38  2 0
A3 : DV7 San Diego G2007 GIJ W-0   L-9   T-10000000001 -01 -29  44  3 0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129289  SD Surf Cup SP  09:00 AM  9 A6 vs A7SD Surf Academy Girls Select 2007 6 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty0
 129287  Sunset View  09:30 AM  1 A4 vs A9AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona 3 vs.Rebels SC East G2007 Simpson1
 129286  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A8Albion SC G07 Academy 0 vs.LAGSD G07 Pre Academy-Walker1
 129288  Willow Grove Elem  05:00 PM  1 A1 vs A2SD Force FC Academy G2007- Wallace 6 vs.FC Heat G2007 BLUE0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129291  Cardiff Sports Park  10:10 AM  1 A7 vs A8Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty 0 vs.LAGSD G07 Pre Academy-Walker3
 129290  SD Surf Cup SP  10:45 AM  9 A6 vs A9SD Surf Academy Girls Select 2007 4 vs.Rebels SC East G2007 Simpson0
 129293  Frances Ryan Park  02:40 PM  6 A2 vs A4FC Heat G2007 BLUE 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona0
 129292  Victory Christian Academy  04:20 PM  1 A3 vs A1DV7 San Diego G2007 GIJ 1 vs.SD Force FC Academy G2007- Wallace6

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129294  SD Surf Cup SP  10:40 AM  10 A6 vs A2SD Surf Academy Girls Select 2007 3 vs.FC Heat G2007 BLUE0
 129296  Del Norte HS  11:20 AM  1 A1 vs A4SD Force FC Academy G2007- Wallace 0 vs.AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona1
 129297  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A3Albion SC G07 Academy 5 vs.DV7 San Diego G2007 GIJ0
 129295  Aviara Park  02:30 PM  2 A8 vs A9LAGSD G07 Pre Academy-Walker 2 vs.Rebels SC East G2007 Simpson0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129300  Sunset View  08:00 AM  1 A4 vs A6AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona 0 vs.SD Surf Academy Girls Select 20071
 129301  Encinitas Community Park  08:30 AM  4 A7 vs A3Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty 7 vs.DV7 San Diego G2007 GIJ1
 129299  Willow Grove Elem  12:55 PM  1 A1 vs A5SD Force FC Academy G2007- Wallace 1 vs.Albion SC G07 Academy3
 129298  Poinsettia Park  01:30 PM  1 A8 vs A2LAGSD G07 Pre Academy-Walker 10 vs.FC Heat G2007 BLUE0

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129302  SD Surf Cup SP  09:00 AM  10 A6 vs A1SD Surf Academy Girls Select 2007 3 vs.SD Force FC Academy G2007- Wallace1
 129303  Meridian ES  11:00 AM  1 A9 vs A3Rebels SC East G2007 Simpson 2 vs.DV7 San Diego G2007 GIJ1
 129305  Aviara Park  11:15 AM  1 A8 vs A4LAGSD G07 Pre Academy-Walker 2 vs.AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona1
 129304  Encinitas Community Park  01:10 PM  4 A7 vs A5Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty 1 vs.Albion SC G07 Academy2

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129307  Poinsettia Park  09:00 AM  2 A8 vs A6LAGSD G07 Pre Academy-Walker 2 vs.SD Surf Academy Girls Select 20070
 129308  Robb Field  10:00 AM  5 A5 vs A9Albion SC G07 Academy 2 vs.Rebels SC East G2007 Simpson0
 129306  Frances Ryan Park  11:20 AM  6 A2 vs A3FC Heat G2007 BLUE 4 vs.DV7 San Diego G2007 GIJ1
 129309  Encinitas Community Park  03:10 PM  4 A7 vs A1Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty 1 vs.SD Force FC Academy G2007- Wallace0

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129310  Meridian ES  10:00 AM  1 A9 vs A7Rebels SC East G2007 Simpson 0 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty0

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129314  Meridian ES  08:00 AM  1 A9 vs A1Rebels SC East G2007 Simpson 1 vs.SD Force FC Academy G2007- Wallace4
 129316  Frances Ryan Park  11:20 AM  6 A2 vs A7FC Heat G2007 BLUE 2 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty2
 129317  Victory Christian Academy  12:40 PM  1 A3 vs A6DV7 San Diego G2007 GIJ 1 vs.SD Surf Academy Girls Select 20076

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129321  Robb Field  08:00 AM  3 A5 vs A6Albion SC G07 Academy 4 vs.SD Surf Academy Girls Select 20071
 129319  Sunset View  09:30 AM  1 A4 vs A7AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona 1 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty0
 129320  Meridian ES  10:00 AM  1 A9 vs A2Rebels SC East G2007 Simpson 2 vs.FC Heat G2007 BLUE0
 129318  Victory Christian Academy  12:10 PM  1 A3 vs A8DV7 San Diego G2007 GIJ 1 vs.LAGSD G07 Pre Academy-Walker6

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129323  Sunset View  09:30 AM  1 A4 vs A9AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona 1 vs.Rebels SC East G2007 Simpson2
 129324  Frances Ryan Park  09:40 AM  6 A2 vs A1FC Heat G2007 BLUE 1 vs.SD Force FC Academy G2007- Wallace4
 129322  Poinsettia Park  10:15 AM  2 A8 vs A5LAGSD G07 Pre Academy-Walker 2 vs.Albion SC G07 Academy2
 129325  Encinitas Community Park  01:30 PM  4 A7 vs A6Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty 0 vs.SD Surf Academy Girls Select 20072

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129315  Bonita Vista MS  03:30 PM  1 A4 vs A5AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona 0 vs.Albion SC G07 Academy3

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129327  SD Surf Cup SP  09:00 AM  11 A6 vs A8SD Surf Academy Girls Select 2007 1 vs.LAGSD G07 Pre Academy-Walker1
 129313  Victory Christian Academy  10:30 AM  1 A3 vs A4DV7 San Diego G2007 GIJ 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona4
 129328  Frances Ryan Park  11:20 AM  6 A2 vs A5FC Heat G2007 BLUE 2 vs.Albion SC G07 Academy7

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129326  Maranatha  08:00 AM  1 A1 vs A3SD Force FC Academy G2007- Wallace 3 vs.DV7 San Diego G2007 GIJ1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129312  Robb Field  09:30 AM  2 A5 vs A2Albion SC G07 Academy 3 vs.FC Heat G2007 BLUE2
 129311  4S Ranch Sports Park  01:45 PM  6 A1 vs A8SD Force FC Academy G2007- Wallace 1 vs.LAGSD G07 Pre Academy-Walker1
 129330  Victory Christian Academy  05:40 PM  1 A3 vs A4DV7 San Diego G2007 GIJ 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2007 - Corona1

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 129329  Meridian ES  10:00 AM  1 A9 vs A7Rebels SC East G2007 Simpson 2 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - G2007 Red Hagerty2