Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2002 AA-A
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A6 : San Marcos Revolution - G 20023301333333330312.5831.00 26  6  2 0
 A9 : Attack G02 Green0033331313330262.1726.00 19  7  0 0
 A1 : Temecula United - G2002G3313300331330262.1726.00 12  15  2 0
 A5 : Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez3033311310030211.7521.00 4  24  1 0
 A8 : Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich3313033001300201.6720.00 9  23  3 0
 A4 : NFFC G2002 BLACK3030300313300191.5819.00 2  30  1 2
 A2 : Matrix G02 SE0311003313030181.5018.00 9  18  0 0
 A7 : Albion SC G02 Premier - Remsensperger011331000000090.759.00 -7  37  6 0
 A10 : San Diego SC G2002 Black010003000103080.678.00 -21  37  2 0
 A3 : FC Heat G2002 BLUE300000301000070.587.00 -28  51  0 0
 A11 : Matrix G02CPU000000003000030.253.00 -25  47  2 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288651  Hickman  10:40 AM  5 A4 vs A11NFFC G2002 BLACK 2 vs.Matrix G02CPU1
 288653  Palomar College Minkoff Field  10:40 AM  1 A6 vs A9San Marcos Revolution - G 2002 1 vs.Attack G02 Green0
 288654  Robb Field  12:00 PM  3 A7 vs A8Albion SC G02 Premier - Remsensperger 3 vs.Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich5
 288652  Pat Birdsall Sports Park  01:00 PM  3 A1 vs A2Temecula United - G2002G 3 vs.Matrix G02 SE2
 288655  Monterey Ridge ES  03:00 PM  1 A5 vs A10Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez 1 vs.San Diego SC G2002 Black0

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288716  Frances Ryan Park  08:00 AM  5 A3 vs A5FC Heat G2002 BLUE 1 vs.Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez0

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288658  Connors Park  11:10 AM  1 A2 vs A4Matrix G02 SE 8 vs.NFFC G2002 BLACK0
 288659  Black Mountain Ranch  11:30 AM  2 A10 vs A7San Diego SC G2002 Black 3 vs.Albion SC G02 Premier - Remsensperger3
 288660  Frances Ryan Park  12:00 PM  6 A3 vs A1FC Heat G2002 BLUE 2 vs.Temecula United - G2002G4
 288656  Arbolitos Sports Park  12:50 PM  2 A8 vs A9Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich 2 vs.Attack G02 Green0
 288657  Paige Fieldhouse  02:55 PM  1 A11 vs A6Matrix G02CPU 1 vs.San Marcos Revolution - G 20028

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288708  Westview HS  08:00 AM  1 A9 vs A6Attack G02 Green 1 vs.San Marcos Revolution - G 20020
 288709  Valley ES  09:00 AM  1 A8 vs A7Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich 3 vs.Albion SC G02 Premier - Remsensperger3
 288710  Black Mountain Ranch  10:45 AM  2 A10 vs A5San Diego SC G2002 Black 2 vs.Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez6
 288707  Connors Park  12:00 PM  1 A2 vs A1Matrix G02 SE 1 vs.Temecula United - G2002G1
 288706  Paige Fieldhouse  04:50 PM  1 A11 vs A4Matrix G02CPU 2 vs.NFFC G2002 BLACK3

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288664  Canyon Crest  08:00 AM  1 A9 vs A10Attack G02 Green 4 vs.San Diego SC G2002 Black0
 288665  Paloma del Sol PK  09:30 AM  1 A1 vs A4Temecula United - G2002G 3 vs.NFFC G2002 BLACK0
 288661  Meadowbrook MS  09:50 AM  3 A8 vs A11Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich 6 vs.Matrix G02CPU1
 288662  4S Ranch Sports Park  11:10 AM  5 A5 vs A3Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez 3 vs.FC Heat G2002 BLUE0
 288663  Connors Park  07:05 PM  1 A6 vs A2San Marcos Revolution - G 2002 0 vs.Matrix G02 SE0

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288714  Robb Field  08:00 AM  3 A7 vs A10Albion SC G02 Premier - Remsensperger 6 vs.San Diego SC G2002 Black2
 288711  Cathedral Catholic HS  10:00 AM  2 A9 vs A8Attack G02 Green 3 vs.Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich0
 288715  Pat Birdsall Sports Park  10:35 AM  3 A1 vs A3Temecula United - G2002G 8 vs.FC Heat G2002 BLUE0
 288713  Hickman  01:30 PM  3 A4 vs A2NFFC G2002 BLACK 2 vs.Matrix G02 SE0
 288712  Connors Park  03:05 PM  1 A6 vs A11San Marcos Revolution - G 2002 3 vs.Matrix G02CPU0

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288667  Robb Field  08:00 AM  3 A7 vs A3Albion SC G02 Premier - Remsensperger 6 vs.FC Heat G2002 BLUE1
 288670  Hickman  09:40 AM  4 A4 vs A6NFFC G2002 BLACK 2 vs.San Marcos Revolution - G 20024
 288666  Palomar College Minkoff Field  10:50 AM  1 A2 vs A8Matrix G02 SE 1 vs.Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich3
 288668  Black Mountain Ranch  11:00 AM  2 A10 vs A11San Diego SC G2002 Black 2 vs.Matrix G02CPU0
 288669  4S Ranch Sports Park  11:10 AM  5 A5 vs A1Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez 2 vs.Temecula United - G2002G1

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288674  Black Mountain Ranch  08:00 AM  2 A10 vs A2San Diego SC G2002 Black 0 vs.Matrix G02 SE3
 288671  Robb Field  08:00 AM  3 A7 vs A5Albion SC G02 Premier - Remsensperger 2 vs.Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez2
 288673  Meadowbrook MS  09:50 AM  3 A8 vs A4Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich 3 vs.NFFC G2002 BLACK1
 288675  Canyon Crest  11:15 AM  1 A9 vs A3Attack G02 Green 5 vs.FC Heat G2002 BLUE1
 288672  Connors Park  07:10 PM  1 A6 vs A1San Marcos Revolution - G 2002 4 vs.Temecula United - G2002G1

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288676  Hickman  08:00 AM  2 A4 vs A10NFFC G2002 BLACK 7 vs.San Diego SC G2002 Black0
 288678  Rancho Santa Fe ES  08:00 AM  1 A9 vs A5Attack G02 Green 0 vs.Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez0
 288679  Arbolitos Sports Park  09:00 AM  1 A8 vs A6Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich 1 vs.San Marcos Revolution - G 20022
 288677  Robb Field  12:00 PM  3 A7 vs A1Albion SC G02 Premier - Remsensperger 0 vs.Temecula United - G2002G1
 288680  Frances Ryan Park  01:50 PM  6 A3 vs A11FC Heat G2002 BLUE 2 vs.Matrix G02CPU1

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288683  Black Mountain Ranch  08:00 AM  2 A10 vs A6San Diego SC G2002 Black 0 vs.San Marcos Revolution - G 20021
 288682  RSF Sports Field  12:45 PM  1 A9 vs A7Attack G02 Green 2 vs.Albion SC G02 Premier - Remsensperger0
 288685  Pat Birdsall Sports Park  01:00 PM  3 A1 vs A8Temecula United - G2002G 3 vs.Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich2
 288681  Paige Fieldhouse  03:00 PM  1 A11 vs A5Matrix G02CPU 4 vs.Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez5
 288684  Frances Ryan Park  04:30 PM  4 A3 vs A2FC Heat G2002 BLUE 2 vs.Matrix G02 SE6

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288690  Frances Ryan Park  09:50 AM  1 A3 vs A4FC Heat G2002 BLUE 2 vs.NFFC G2002 BLACK2
 288688  Pat Birdsall Sports Park  10:00 AM  3 A1 vs A9Temecula United - G2002G 1 vs.Attack G02 Green1
 288686  Paige Fieldhouse  11:55 AM  1 A11 vs A7Matrix G02CPU 4 vs.Albion SC G02 Premier - Remsensperger3
 288687  Connors Park  12:30 PM  1 A2 vs A5Matrix G02 SE 2 vs.Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez2
 288689  Black Mountain Ranch  01:15 PM  2 A10 vs A8San Diego SC G2002 Black 1 vs.Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich1

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288694  Palomar College Minkoff Field  08:00 AM  1 A6 vs A3San Marcos Revolution - G 2002 8 vs.FC Heat G2002 BLUE0
 288692  Robb Field  08:00 AM  3 A7 vs A2Albion SC G02 Premier - Remsensperger 1 vs.Matrix G02 SE3
 288695  Monterey Ridge ES  09:40 AM  1 A5 vs A4Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez 1 vs.NFFC G2002 BLACK4
 288691  Pat Birdsall Sports Park  11:20 AM  3 A1 vs A10Temecula United - G2002G 4 vs.San Diego SC G2002 Black1
 288693  Paige Fieldhouse  03:00 PM  1 A11 vs A9Matrix G02CPU 0 vs.Attack G02 Green4

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288700  Hickman  08:00 AM  4 A4 vs A7NFFC G2002 BLACK 6 vs.Albion SC G02 Premier - Remsensperger3
 288698  Maranatha  08:00 AM  1 A5 vs A6Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez 0 vs.San Marcos Revolution - G 20025
 288697  Palomar College Minkoff Field  09:40 AM  1 A2 vs A9Matrix G02 SE 0 vs.Attack G02 Green3
 288699  Meadowbrook MS  01:40 PM  3 A8 vs A3Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich 6 vs.FC Heat G2002 BLUE0
 288696  Paige Fieldhouse  02:20 PM  1 A11 vs A1Matrix G02CPU 0 vs.Temecula United - G2002G1

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 288701  Connors Park  08:00 AM  1 A2 vs A11Matrix G02 SE 8 vs.Matrix G02CPU1
 288704  Frances Ryan Park  08:00 AM  6 A3 vs A10FC Heat G2002 BLUE 1 vs.San Diego SC G2002 Black2
 288705  4S Ranch Sports Park  08:00 AM  5 A5 vs A8Arsenal FC SD G02 Elite- Valdez 5 vs.Poway Vaqueros Academy - G02 M.Willrich3
 288702  Hickman  09:20 AM  3 A4 vs A9NFFC G2002 BLACK 2 vs.Attack G02 Green3
 288703  Palomar College Minkoff Field  09:55 AM  1 A6 vs A7San Marcos Revolution - G 2002 5 vs.Albion SC G02 Premier - Remsensperger0