Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2003 AA-B North
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A9 : San Diego SC G2003 Black3333033333130312.5831.00 30  9  0 0
 A1 : Temecula United - G2003S3133303330330282.3328.00 15  17  1 0
 A3 : San Marcos Revolution - G 20033033330333300272.2527.00 12  14  1 0
 A4 : LAGSD G03 White-Esponoza0133033033130231.9223.00 16  16  3 0
 A8 : FC Heat G2003 WHITE3030330000310161.3316.00 0  23  0 0
 A5 : Hurricanes G030000331030300131.0813.00 -6  20  0 0
 A6 : Matrix G03 SE Wht3300000300 0090.829.82 -16  31  3 0
 A2 : Vista Storm SC - G2003 Black000300001000040.334.00 -26  38  0 0
 A7 : Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans0000010010 1030.273.27 -25  38  1 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303936  Paloma del Sol PK  08:00 AM  1 A1 vs A2Temecula United - G2003S 6 vs.Vista Storm SC - G2003 Black0
 303937  Valley Center ES 1  11:10 AM  1 A5 vs A8Hurricanes G03 1 vs.FC Heat G2003 WHITE2
 303934  Connors Park  11:15 AM  1 A6 vs A7Matrix G03 SE Wht 3 vs.Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans2
 303935  Poinsettia Park  01:10 PM  1 A4 vs A9LAGSD G03 White-Esponoza 1 vs.San Diego SC G2003 Black3

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303979  Black Mountain Ranch  08:00 AM  2 A9 vs A8San Diego SC G2003 Black 3 vs.FC Heat G2003 WHITE1
 303978  Walnut Grove  09:40 AM  1 A3 vs A5San Marcos Revolution - G 2003 2 vs.Hurricanes G031
 303981  Vista High School  10:40 AM  1 A2 vs A6Vista Storm SC - G2003 Black 0 vs.Matrix G03 SE Wht1
 303980  Poinsettia Park  01:40 PM  1 A4 vs A1LAGSD G03 White-Esponoza 1 vs.Temecula United - G2003S1

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303940  Vista Community Sports Park  09:20 AM  2 A2 vs A4Vista Storm SC - G2003 Black 3 vs.LAGSD G03 White-Esponoza6
 303939  Hollandia Park  09:35 AM  1 A3 vs A1San Marcos Revolution - G 2003 1 vs.Temecula United - G2003S2
 303938  4S Ranch Sports Park  03:30 PM  6 A7 vs A8Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans 0 vs.FC Heat G2003 WHITE2
 303941  Hollandia Park  04:40 PM  1 A6 vs A9Matrix G03 SE Wht 0 vs.San Diego SC G2003 Black5

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303984  Valley Center ES 1  08:00 AM  1 A5 vs A1Hurricanes G03 0 vs.Temecula United - G2003S1
 303982  Connors Park  09:00 AM  1 A6 vs A4Matrix G03 SE Wht 0 vs.LAGSD G03 White-Esponoza3
 303983  Walnut Grove  09:30 AM  1 A3 vs A7San Marcos Revolution - G 2003 3 vs.Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans1

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303943  Frances Ryan Park  08:00 AM  6 A8 vs A9FC Heat G2003 WHITE 2 vs.San Diego SC G2003 Black5
 303942  Valley Center HS  01:35 PM  1 A5 vs A3Hurricanes G03 0 vs.San Marcos Revolution - G 20033
 303944  Paloma del Sol PK  02:00 PM  1 A1 vs A4Temecula United - G2003S 2 vs.LAGSD G03 White-Esponoza0
 303945  Connors Park  02:40 PM  1 A6 vs A2Matrix G03 SE Wht 1 vs.Vista Storm SC - G2003 Black2

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303987  Valley Center ES 1  12:00 AM  1 A5 vs A7Hurricanes G03 6 vs.Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans0
 303985  Vista High School  10:30 AM  1 A2 vs A8Vista Storm SC - G2003 Black 1 vs.FC Heat G2003 WHITE3
 303986  Connors Park  01:30 PM  1 A3 vs A9San Marcos Revolution - G 2003 2 vs.San Diego SC G2003 Black1

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303949  Frances Ryan Park  08:00 AM  6 A8 vs A2FC Heat G2003 WHITE 1 vs.Vista Storm SC - G2003 Black0
 303947  4S Ranch Sports Park  09:30 AM  5 A7 vs A3Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans 0 vs.San Marcos Revolution - G 20034
 303948  Paloma del Sol PK  11:20 AM  1 A1 vs A5Temecula United - G2003S 0 vs.Hurricanes G032
 303946  Poinsettia Park  01:00 PM  2 A4 vs A6LAGSD G03 White-Esponoza 3 vs.Matrix G03 SE Wht1

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303951  Connors Park  11:10 AM  1 A6 vs A1Matrix G03 SE Wht 1 vs.Temecula United - G2003S2
 303953  4S Ranch Sports Park  01:00 PM  5 A7 vs A5Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans 0 vs.Hurricanes G030
 303952  Black Mountain Ranch  01:30 PM  3 A9 vs A3San Diego SC G2003 Black 2 vs.San Marcos Revolution - G 20031
 303950  Frances Ryan Park  01:50 PM  6 A8 vs A4FC Heat G2003 WHITE 1 vs.LAGSD G03 White-Esponoza2

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303957  Alliant Univ  09:30 AM  6 A9 vs A5San Diego SC G2003 Black 4 vs.Hurricanes G030
 303956  Frances Ryan Park  10:00 AM  6 A8 vs A6FC Heat G2003 WHITE 2 vs.Matrix G03 SE Wht3
 303955  4S Ranch Sports Park  11:00 AM  5 A7 vs A1Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans 2 vs.Temecula United - G2003S8
 303954  Vista Community Sports Park  02:30 PM  1 A2 vs A3Vista Storm SC - G2003 Black 0 vs.San Marcos Revolution - G 20032

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303959  Pat Birdsall Sports Park  10:00 AM  3 A1 vs A8Temecula United - G2003S 3 vs.FC Heat G2003 WHITE2
 303961  Valley Center ES 1  11:10 AM  1 A5 vs A2Hurricanes G03 3 vs.Vista Storm SC - G2003 Black0
 303960  Connors Park  04:00 PM  1 A3 vs A4San Marcos Revolution - G 2003 3 vs.LAGSD G03 White-Esponoza2

Bracket - Sunday, October 23, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303958  Black Mountain Ranch  01:45 PM  2 A9 vs A7San Diego SC G2003 Black 6 vs.Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans0

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303965  Paloma del Sol PK  08:30 AM  1 A1 vs A9Temecula United - G2003S 0 vs.San Diego SC G2003 Black8
 303964  Connors Park  11:00 AM  1 A6 vs A3Matrix G03 SE Wht 0 vs.San Marcos Revolution - G 20032
 303962  Poinsettia Park  11:40 AM  2 A4 vs A5LAGSD G03 White-Esponoza 4 vs.Hurricanes G030
 303963  4S Ranch Sports Park  02:00 PM  5 A7 vs A2Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans 0 vs.Vista Storm SC - G2003 Black0

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303968  Valley Center HS  10:50 AM  1 A5 vs A6Hurricanes G03 3 vs.Matrix G03 SE Wht1
 303966  Vista Community Sports Park  12:50 PM  2 A2 vs A9Vista Storm SC - G2003 Black 0 vs.San Diego SC G2003 Black3
 303967  Connors Park  01:00 PM  1 A3 vs A8San Marcos Revolution - G 2003 3 vs.FC Heat G2003 WHITE2
 303969  Poinsettia Park  01:00 PM  1 A4 vs A7LAGSD G03 White-Esponoza 4 vs.Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans0

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303970  Maranatha  09:40 AM  1 A7 vs A6Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans   vs.Matrix G03 SE Wht 
 303973  Frances Ryan Park  12:00 PM  6 A8 vs A5FC Heat G2003 WHITE 3 vs.Hurricanes G030
 303972  Vista Community Sports Park  01:00 PM  1 A2 vs A1Vista Storm SC - G2003 Black 0 vs.Temecula United - G2003S6
 303971  Mt Carmel High School  01:10 PM  1 A9 vs A4San Diego SC G2003 Black 2 vs.LAGSD G03 White-Esponoza2

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 303975  Paloma del Sol PK  11:30 AM  1 A1 vs A3Temecula United - G2003S 3 vs.San Marcos Revolution - G 20030
 303976  Poinsettia Park  11:40 AM  2 A4 vs A2LAGSD G03 White-Esponoza 6 vs.Vista Storm SC - G2003 Black0
 303974  Frances Ryan Park  01:30 PM  6 A8 vs A7FC Heat G2003 WHITE 2 vs.Arsenal FC SD G03 Elite II- Leuregans2
 303977  Black Mountain Ranch  02:00 PM  3 A9 vs A6San Diego SC G2003 Black 7 vs.Matrix G03 SE Wht0