Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA G2007 Flight 2
     



Bracket


ALL A


  
Group -- A
A1 : Oceanside Breakers -G07 Blk
A2 : Attack G07 Green
A3 : OVC - G2007 (Gigante)
A4 : Albion SC G07 Premier - Moore
A5 : Albion SC South - G07 Academy
A6 : DMCV Sharks G2007 - Hammond
A7 : LAGSD G07 Gold II-Walker
A8 : LAGSD G07 Gold-Samaniego
A9 : LIVERPOOL SC G07 - RED
A10 : Poway Vaqueros Academy - G07 Schultz
A11 : Rebels Soccer Club - G07 Blue
A12 : San Diego SC G2007 Orange

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292923  Aviara Park  09:40 AM  6 A7 vs A8LAGSD G07 Gold II-Walkervs.LAGSD G07 Gold-Samaniego
 292924  Robb Field  10:20 AM  7 A4 vs A11Albion SC G07 Premier - Moorevs.Rebels Soccer Club - G07 Blue
 292925  SoCal Soccer Complex  11:15 AM  5 A1 vs A2Oceanside Breakers -G07 Blkvs.Attack G07 Green
 292921  Flying Hills ES  12:10 PM  1 A3 vs A12OVC - G2007 (Gigante)vs.San Diego SC G2007 Orange
 292920  Torrey Hills Park  01:10 PM  2 A6 vs A9DMCV Sharks G2007 - Hammondvs.LIVERPOOL SC G07 - RED
 292922  Bonita Vista HS  04:10 PM  3 A5 vs A10Albion SC South - G07 Academyvs.Poway Vaqueros Academy - G07 Schultz

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292928  Flying Hills ES  09:50 AM  1 A3 vs A1OVC - G2007 (Gigante)vs.Oceanside Breakers -G07 Blk
 292927  Cottonwood Park  11:30 AM  2 A11 vs A6Rebels Soccer Club - G07 Bluevs.DMCV Sharks G2007 - Hammond
 292926  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  01:00 PM  2 A12 vs A5San Diego SC G2007 Orangevs.Albion SC South - G07 Academy
 292929  Aviara Park  01:10 PM  4 A8 vs A9LAGSD G07 Gold-Samaniegovs.LIVERPOOL SC G07 - RED
 292930  Horizon Church  02:00 PM  1SE A2 vs A4Attack G07 Greenvs.Albion SC G07 Premier - Moore
 292931  Meadowbrook MS  03:10 PM  1 A10 vs A7Poway Vaqueros Academy - G07 Schultzvs.LAGSD G07 Gold II-Walker

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292932  Robb Field  09:10 AM  6 A4 vs A1Albion SC G07 Premier - Moorevs.Oceanside Breakers -G07 Blk
 292937  Bonita Vista HS  10:20 AM  3 A5 vs A3Albion SC South - G07 Academyvs.OVC - G2007 (Gigante)
 292934  Torrey Hills Park  10:30 AM  2 A6 vs A2DMCV Sharks G2007 - Hammondvs.Attack G07 Green
 292933  Aviara Park  10:50 AM  4 A8 vs A11LAGSD G07 Gold-Samaniegovs.Rebels Soccer Club - G07 Blue
 292935  Rios Canyon ES  01:00 PM  1 A9 vs A10LIVERPOOL SC G07 - REDvs.Poway Vaqueros Academy - G07 Schultz
 292936  Aviara Park  02:20 PM  5 A7 vs A12LAGSD G07 Gold II-Walkervs.San Diego SC G2007 Orange

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292941  Meadowbrook MS  08:00 AM  2 A10 vs A11Poway Vaqueros Academy - G07 Schultzvs.Rebels Soccer Club - G07 Blue
 292939  SoCal Soccer Complex  10:30 AM  5 A1 vs A5Oceanside Breakers -G07 Blkvs.Albion SC South - G07 Academy
 292942  Torrey Hills Park  01:05 PM  2 A6 vs A4DMCV Sharks G2007 - Hammondvs.Albion SC G07 Premier - Moore
 292943  Rios Canyon ES  02:00 PM  1 A9 vs A12LIVERPOOL SC G07 - REDvs.San Diego SC G2007 Orange
 292940  Horizon Church  02:45 PM  1SE A2 vs A8Attack G07 Greenvs.LAGSD G07 Gold-Samaniego

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292948  Sage Canyon Park  09:15 AM  2 A6 vs A1DMCV Sharks G2007 - Hammondvs.Oceanside Breakers -G07 Blk
 292944  Rios Canyon ES  10:05 AM  1 A9 vs A3LIVERPOOL SC G07 - REDvs.OVC - G2007 (Gigante)
 292946  Meadowbrook MS  02:20 PM  2 A10 vs A2Poway Vaqueros Academy - G07 Schultzvs.Attack G07 Green
 292949  Aviara Park  02:20 PM  5 A7 vs A5LAGSD G07 Gold II-Walkervs.Albion SC South - G07 Academy
 292945  Aviara Park  02:20 PM  4 A8 vs A4LAGSD G07 Gold-Samaniegovs.Albion SC G07 Premier - Moore
 292947  Southwestern College  02:40 PM  2 A11 vs A12Rebels Soccer Club - G07 Bluevs.San Diego SC G2007 Orange

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292955  Southwestern College  08:00 AM  5 A11 vs A3Rebels Soccer Club - G07 Bluevs.OVC - G2007 (Gigante)
 292950  Aviara Park  08:30 AM  4 A7 vs A1LAGSD G07 Gold II-Walkervs.Oceanside Breakers -G07 Blk
 292954  Aviara Park  08:30 AM  5 A8 vs A6LAGSD G07 Gold-Samaniegovs.DMCV Sharks G2007 - Hammond
 292951  Bonita Vista HS  11:30 AM  3 A5 vs A9Albion SC South - G07 Academyvs.LIVERPOOL SC G07 - RED
 292952  Robb Field  01:50 PM  6 A4 vs A10Albion SC G07 Premier - Moorevs.Poway Vaqueros Academy - G07 Schultz
 292953  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  02:15 PM  2 A12 vs A2San Diego SC G2007 Orangevs.Attack G07 Green

Bracket - Sunday, October 16, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292966  Nativity Church  02:00 PM  1L A2 vs A5Attack G07 Greenvs.Albion SC South - G07 Academy

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292961  SoCal Soccer Complex  08:00 AM  5 A1 vs A8Oceanside Breakers -G07 Blkvs.LAGSD G07 Gold-Samaniego
 292959  Robb Field  09:10 AM  6 A5 vs A11Albion SC South - G07 Academyvs.Rebels Soccer Club - G07 Blue
 292958  Horizon Church  10:15 AM  1SE A2 vs A3Attack G07 Greenvs.OVC - G2007 (Gigante)
 292956  Rios Canyon ES  10:30 AM  1 A9 vs A7LIVERPOOL SC G07 - REDvs.LAGSD G07 Gold II-Walker
 292957  Meadowbrook MS  11:30 AM  1 A10 vs A6Poway Vaqueros Academy - G07 Schultzvs.DMCV Sharks G2007 - Hammond
 292960  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  03:30 PM  1 A12 vs A4San Diego SC G2007 Orangevs.Albion SC G07 Premier - Moore

Bracket - Sunday, October 23, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292938  Flying Hills ES  10:20 AM  1 A3 vs A7OVC - G2007 (Gigante)vs.LAGSD G07 Gold II-Walker

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292963  Meadowbrook MS  10:20 AM  2 A10 vs A8Poway Vaqueros Academy - G07 Schultzvs.LAGSD G07 Gold-Samaniego
 292967  Flying Hills ES  11:00 AM  1 A3 vs A4OVC - G2007 (Gigante)vs.Albion SC G07 Premier - Moore
 292964  Southwestern College  11:30 AM  5 A11 vs A7Rebels Soccer Club - G07 Bluevs.LAGSD G07 Gold II-Walker
 292965  Rios Canyon ES  12:15 PM  1 A9 vs A1LIVERPOOL SC G07 - REDvs.Oceanside Breakers -G07 Blk
 292962  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  01:00 PM  1 A12 vs A6San Diego SC G2007 Orangevs.DMCV Sharks G2007 - Hammond

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292973  Cottonwood Park  09:10 AM  2 A11 vs A9Rebels Soccer Club - G07 Bluevs.LIVERPOOL SC G07 - RED
 292972  Robb Field  09:10 AM  7 A4 vs A5Albion SC G07 Premier - Moorevs.Albion SC South - G07 Academy
 292969  Mance Buchanon Park  09:15 AM  5 A1 vs A10Oceanside Breakers -G07 Blkvs.Poway Vaqueros Academy - G07 Schultz
 292970  Sage Canyon Park  11:45 AM  2 A6 vs A3DMCV Sharks G2007 - Hammondvs.OVC - G2007 (Gigante)
 292968  Aviara Park  12:00 PM  6 A7 vs A2LAGSD G07 Gold II-Walkervs.Attack G07 Green
 292971  Aviara Park  01:10 PM  5 A8 vs A12LAGSD G07 Gold-Samaniegovs.San Diego SC G2007 Orange

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 292974  Mance Buchanon Park  09:15 AM  5 A1 vs A11Oceanside Breakers -G07 Blkvs.Rebels Soccer Club - G07 Blue
 292979  Horizon Church  11:30 AM  1SE A2 vs A9Attack G07 Greenvs.LIVERPOOL SC G07 - RED
 292975  Robb Field  11:30 AM  6 A4 vs A7Albion SC G07 Premier - Moorevs.LAGSD G07 Gold II-Walker
 292977  Bonita Vista HS  11:30 AM  3 A5 vs A6Albion SC South - G07 Academyvs.DMCV Sharks G2007 - Hammond
 292976  Flying Hills ES  12:30 PM  1 A3 vs A8OVC - G2007 (Gigante)vs.LAGSD G07 Gold-Samaniego
 292978  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  02:15 PM  2 A12 vs A10San Diego SC G2007 Orangevs.Poway Vaqueros Academy - G07 Schultz