Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA G2002 Flight 1
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A2 : Temecula United - G2002T10333313310212.1021.00 8  16  5 0
 A6 : LAGSD G02 Premier-Bedford03303331030191.9019.00 5  14  3 0
 A3 : Rebels Soccer Club - G02 Elite33300303310191.9019.00 2  11  2 0
 A5 : Albion SC G02 Premier - Kooiman33033011030171.7017.00 4  11  3 0
 A1 : NFFC G2002 RED1003001030080.808.00 0  14  3 1
 A4 : AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona0000001000010.101.00 -19  25  2 2

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328143  Hickman  12:20 PM  5 A1 vs A2NFFC G2002 RED 1 vs.Temecula United - G2002T1
 328144  Southwestern College  01:30 PM  4 A3 vs A6Rebels Soccer Club - G02 Elite 2 vs.LAGSD G02 Premier-Bedford0
 328142  Chula Vista Comm Park  03:40 PM  1 A4 vs A5AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona 0 vs.Albion SC G02 Premier - Kooiman1

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328170  Southwestern College  11:40 AM  4 A3 vs A4Rebels Soccer Club - G02 Elite 2 vs.AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona0
 328169  Hickman  03:00 PM  4 A1 vs A6NFFC G2002 RED 0 vs.LAGSD G02 Premier-Bedford1
 328171  Robb Field  04:00 PM  3 A5 vs A2Albion SC G02 Premier - Kooiman 5 vs.Temecula United - G2002T3

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328145  Southwestern College  08:00 AM  6 A3 vs A1Rebels Soccer Club - G02 Elite 3 vs.NFFC G2002 RED2
 328147  Buena Vista ES  12:00 PM  1 A6 vs A5LAGSD G02 Premier-Bedford 3 vs.Albion SC G02 Premier - Kooiman1
 328146  Paloma del Sol PK  01:00 PM  1 A2 vs A4Temecula United - G2002T 3 vs.AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona2

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328149  Robb Field  12:00 PM  3 A5 vs A3Albion SC G02 Premier - Kooiman 3 vs.Rebels Soccer Club - G02 Elite0
 328148  Army Navy Academy  12:00 PM  1 A6 vs A2LAGSD G02 Premier-Bedford 2 vs.Temecula United - G2002T5

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328150  Olympic Training Center  09:40 AM  1 A4 vs A1AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona 0 vs.NFFC G2002 RED5

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328152  Paloma del Sol PK  09:40 AM  1 A2 vs A3Temecula United - G2002T 3 vs.Rebels Soccer Club - G02 Elite0
 328153  Hickman  12:30 PM  3 A1 vs A5NFFC G2002 RED 0 vs.Albion SC G02 Premier - Kooiman1
 328151  Pacific Ridge School  01:30 PM  1 A6 vs A4LAGSD G02 Premier-Bedford 2 vs.AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona0

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328155  Southwestern College  09:50 AM  4 A3 vs A4Rebels Soccer Club - G02 Elite 3 vs.AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona1
 328154  Buena Vista ES  10:30 AM  1 A6 vs A1LAGSD G02 Premier-Bedford 2 vs.NFFC G2002 RED1
 328156  Paloma del Sol PK  02:20 PM  1 A2 vs A5Temecula United - G2002T 2 vs.Albion SC G02 Premier - Kooiman1

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328159  Pacific Ridge School  10:30 AM  1 A6 vs A3LAGSD G02 Premier-Bedford 2 vs.Rebels Soccer Club - G02 Elite0
 328157  Robb Field  02:00 PM  5 A5 vs A4Albion SC G02 Premier - Kooiman 0 vs.AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona0
 328158  Paloma del Sol PK  02:20 PM  1 A2 vs A1Temecula United - G2002T 2 vs.NFFC G2002 RED2

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328161  Olympic Training Center  11:20 AM  1 A4 vs A2AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona 1 vs.Temecula United - G2002T2
 328160  Hickman  03:00 PM  5 A1 vs A3NFFC G2002 RED 0 vs.Rebels Soccer Club - G02 Elite2
 328162  Robb Field  04:00 PM  3 A5 vs A6Albion SC G02 Premier - Kooiman 2 vs.LAGSD G02 Premier-Bedford2

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328164  All Seasons  09:50 AM  1 A3 vs A5Rebels Soccer Club - G02 Elite 1 vs.Albion SC G02 Premier - Kooiman0
 328163  Paloma del Sol PK  11:40 AM  1 A2 vs A6Temecula United - G2002T 3 vs.LAGSD G02 Premier-Bedford2
 328165  Hickman  01:50 PM  3 A1 vs A4NFFC G2002 RED 4 vs.AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona1

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328167  All Seasons  11:40 AM  1 A3 vs A2Rebels Soccer Club - G02 Elite 0 vs.Temecula United - G2002T0
 328168  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A1Albion SC G02 Premier - Kooiman 1 vs.NFFC G2002 RED0

Bracket - Sunday, November 06, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 328166  Olympic Training Center  01:00 PM  1 A4 vs A6AYSO Matrix Bonita Elite G2002 - Corona 0 vs.LAGSD G02 Premier-Bedford3