Username: 
  Password: 

Team Schedules - SDDA B2002 Flight 2Gold
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A12 : CSC B-2002 Red33313333330282.8028.00 22  7  9 0
 A10 : Albion SC South - B02 Academy33310333330252.5025.00 20  11  4 0
 A2 : AYSO Matrix Elite B200233330003330212.1021.00 11  14  5 1
 A4 : FC Heat B2002 BLUE30333300330212.1021.00 7  14  9 0
 A11 : NFFC B2002 RED03313030330191.9019.00 13  17  6 0
 A5 : Albion SC B02 Premier - Raeihle00331333000161.6016.00 8  14  9 0
 A1 : San Marcos Revolution - B 2002 Green03011330300141.4014.00 2  23  12 0
 A9 : LAGSD B02 Premier II-Ritchie33000303000121.2012.00 -3  26  9 0
 A8 : Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez30003033000121.2012.00 2  20  7 0
 A3 : AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar0003000001040.404.00 -20  26  6 0
 A7 : Express Boys 2002 Premier - Hargreaves0000300000030.303.00 -27  32  3 0
 A6 : DMCV Sharks B2002 - Hammond0000000001010.101.00 -35  54  1 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295480  Southwest Middle School  09:00 AM  1 A2 vs A1AYSO Matrix Elite B2002 4 vs.San Marcos Revolution - B 2002 Green0
 295475  Ocean Air Park  03:50 PM  1 A6 vs A9DMCV Sharks B2002 - Hammond 1 vs.LAGSD B02 Premier II-Ritchie4
 295477  Robb Field  04:00 PM  3 A5 vs A10Albion SC B02 Premier - Raeihle 1 vs.Albion SC South - B02 Academy3
 295479  Frances Ryan Park  04:20 PM  6 A4 vs A11FC Heat B2002 BLUE 1 vs.NFFC B2002 RED0
 295476  Chula Vista Comm Park  05:20 PM  1 A3 vs A12AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar 1 vs.CSC B-2002 Red3
 295478  Encinitas Community Park  05:20 PM  3 A7 vs A8Express Boys 2002 Premier - Hargreaves 0 vs.Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez4

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295485  Southwest Middle School  09:15 AM  1 A2 vs A4AYSO Matrix Elite B2002 4 vs.FC Heat B2002 BLUE1
 295482  Hickman  09:40 AM  4 A11 vs A6NFFC B2002 RED 9 vs.DMCV Sharks B2002 - Hammond1
 295486  Robb Field  10:00 AM  5 A10 vs A7Albion SC South - B02 Academy 4 vs.Express Boys 2002 Premier - Hargreaves0
 295481  Pershing MS  01:15 PM  1 A12 vs A5CSC B-2002 Red 2 vs.Albion SC B02 Premier - Raeihle1
 295484  4S Ranch Sports Park  01:40 PM  6 A8 vs A9Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez 1 vs.LAGSD B02 Premier II-Ritchie2
 295483  Connors Park  05:35 PM  1 A1 vs A3San Marcos Revolution - B 2002 Green 3 vs.AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar2

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295491  Oak Crest MS  09:30 AM  1 A7 vs A12Express Boys 2002 Premier - Hargreaves 1 vs.CSC B-2002 Red4
 295488  Maranatha  09:40 AM  1 A8 vs A11Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez 2 vs.NFFC B2002 RED4
 295490  Aviara Oaks MS  10:00 AM  1 A9 vs A10LAGSD B02 Premier II-Ritchie 1 vs.Albion SC South - B02 Academy4
 295487  Frances Ryan Park  01:40 PM  6 A4 vs A1FC Heat B2002 BLUE 6 vs.San Marcos Revolution - B 2002 Green5
 295489  Ocean Air Park  02:30 PM  1 A6 vs A2DMCV Sharks B2002 - Hammond 0 vs.AYSO Matrix Elite B20028
 295492  Robb Field  04:00 PM  3 A5 vs A3Albion SC B02 Premier - Raeihle 2 vs.AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar0

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295530  Frances Ryan Park  08:00 AM  6 A4 vs A7FC Heat B2002 BLUE 1 vs.Express Boys 2002 Premier - Hargreaves0
 295529  Connors Park  10:00 AM  1 A1 vs A11San Marcos Revolution - B 2002 Green 3 vs.NFFC B2002 RED3
 295532  Robb Field  10:00 AM  3 A5 vs A6Albion SC B02 Premier - Raeihle 5 vs.DMCV Sharks B2002 - Hammond0
 295531  Olympic Training Center  11:20 AM  1 A3 vs A8AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar 1 vs.Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez0
 295534  Southwest Middle School  11:40 AM  1 A2 vs A9AYSO Matrix Elite B2002 2 vs.LAGSD B02 Premier II-Ritchie1
 295533  Pershing MS  12:00 PM  2 A12 vs A10CSC B-2002 Red 1 vs.Albion SC South - B02 Academy1

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295496  Bonita Vista HS  09:30 AM  1 A10 vs A11Albion SC South - B02 Academy 2 vs.NFFC B2002 RED4
 295498  Aviara Oaks MS  12:00 PM  1 A9 vs A12LAGSD B02 Premier II-Ritchie 0 vs.CSC B-2002 Red5
 295494  Connors Park  12:55 PM  1 A1 vs A5San Marcos Revolution - B 2002 Green 2 vs.Albion SC B02 Premier - Raeihle2
 295495  4S Ranch Sports Park  01:00 PM  5 A8 vs A2Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez 2 vs.AYSO Matrix Elite B20020
 295493  Olympic Training Center  02:40 PM  1 A3 vs A7AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar 0 vs.Express Boys 2002 Premier - Hargreaves1
 295497  Ocean Air Park  04:20 PM  1 A6 vs A4DMCV Sharks B2002 - Hammond 1 vs.FC Heat B2002 BLUE5

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295499  Aviara Oaks MS  09:40 AM  1 A9 vs A3LAGSD B02 Premier II-Ritchie 5 vs.AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar1
 295504  Encinitas Community Park  11:30 AM  3 A7 vs A5Express Boys 2002 Premier - Hargreaves 0 vs.Albion SC B02 Premier - Raeihle3
 295503  Sage Canyon Park  12:20 PM  1 A6 vs A1DMCV Sharks B2002 - Hammond 0 vs.San Marcos Revolution - B 2002 Green4
 295502  Hickman  01:10 PM  4 A11 vs A12NFFC B2002 RED 1 vs.CSC B-2002 Red3
 295500  4S Ranch Sports Park  02:40 PM  5 A8 vs A4Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez 0 vs.FC Heat B2002 BLUE1
 295501  Bonita Vista HS  05:45 PM  1 A10 vs A2Albion SC South - B02 Academy 5 vs.AYSO Matrix Elite B20022

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295508  Pershing MS  09:00 AM  1 A12 vs A2CSC B-2002 Red 4 vs.AYSO Matrix Elite B20021
 295510  Hickman  11:30 AM  4 A11 vs A3NFFC B2002 RED 4 vs.AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar1
 295509  4S Ranch Sports Park  12:40 PM  5 A8 vs A6Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez 5 vs.DMCV Sharks B2002 - Hammond0
 295506  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A9Albion SC B02 Premier - Raeihle 4 vs.LAGSD B02 Premier II-Ritchie2
 295505  Encinitas Community Park  04:20 PM  3 A7 vs A1Express Boys 2002 Premier - Hargreaves 1 vs.San Marcos Revolution - B 2002 Green4
 295507  Frances Ryan Park  05:00 PM  5 A4 vs A10FC Heat B2002 BLUE 0 vs.Albion SC South - B02 Academy1

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295512  Robb Field  08:00 AM  4 A10 vs A6Albion SC South - B02 Academy 8 vs.DMCV Sharks B2002 - Hammond0
 295511  Aviara Oaks MS  08:00 AM  1 A9 vs A7LAGSD B02 Premier II-Ritchie 6 vs.Express Boys 2002 Premier - Hargreaves1
 295516  Palomar College Minkoff Field  09:35 AM  1 A1 vs A8San Marcos Revolution - B 2002 Green 0 vs.Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez2
 295513  Southwest Middle School  01:50 PM  1 A2 vs A3AYSO Matrix Elite B2002 4 vs.AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar0
 295514  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A11Albion SC B02 Premier - Raeihle 3 vs.NFFC B2002 RED1
 295515  Pershing MS  03:55 PM  1 A12 vs A4CSC B-2002 Red 2 vs.FC Heat B2002 BLUE0

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295522  Olympic Training Center  08:00 AM  1 A3 vs A4AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar 0 vs.FC Heat B2002 BLUE4
 295517  Pershing MS  09:00 AM  2 A12 vs A6CSC B-2002 Red 6 vs.DMCV Sharks B2002 - Hammond0
 295518  Bonita Vista HS  09:30 AM  1 A10 vs A8Albion SC South - B02 Academy 10 vs.Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez1
 295521  Southwest Middle School  11:00 AM  1 A2 vs A5AYSO Matrix Elite B2002 2 vs.Albion SC B02 Premier - Raeihle1
 295519  Hickman  11:10 AM  4 A11 vs A7NFFC B2002 RED 4 vs.Express Boys 2002 Premier - Hargreaves0
 295520  Aviara Oaks MS  11:20 AM  1 A9 vs A1LAGSD B02 Premier II-Ritchie 1 vs.San Marcos Revolution - B 2002 Green3

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 295527  Frances Ryan Park  08:00 AM  5 A4 vs A5FC Heat B2002 BLUE 2 vs.Albion SC B02 Premier - Raeihle1
 295526  Monterey Ridge ES  08:00 AM  1 A8 vs A12Arsenal FC SD B02 Elite I- Valdez 1 vs.CSC B-2002 Red2
 295525  Ashley Falls Park  09:30 AM  2 A6 vs A3DMCV Sharks B2002 - Hammond 0 vs.AYSO Matrix Bonita B2002 -Villar0
 295524  Palomar College Minkoff Field  09:45 AM  1 A1 vs A10San Marcos Revolution - B 2002 Green 1 vs.Albion SC South - B02 Academy2
 295528  Hickman  11:20 AM  4 A11 vs A9NFFC B2002 RED 4 vs.LAGSD B02 Premier II-Ritchie1
 295523  Oak Crest MS  04:00 PM  1 A7 vs A2Express Boys 2002 Premier - Hargreaves 0 vs.AYSO Matrix Elite B20022