Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2006 AA-A
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A4 : SD Real Madrid G2006 (Loya)0330333333330302.5030.00 25  11  1 0
 A5 : Fallbrook Villa F.C. 20063133333130030262.1726.00 11  26  2 0
 A11 : DMCV Sharks G2006 - Brian3133313133100252.0825.00 14  12  0 0
 A9 : AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona3333101330130242.0024.00 14  14  0 0
 A6 : SD United G/2006 Black0113301333300211.7521.00 6  17  3 0
 A12 : Matrix G06 SE Blu3131130003300181.5018.00 3  17  0 0
 A3 : Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo0330310100130151.2515.00 -6  20  0 0
 A7 : San Diego SC G2006 Orange3310001101010110.9211.00 -7  19  0 0
 A1 : Temecula United - G2006D3000101300110100.8310.00 -7  18  0 0
 A2 : Rebels Soccer Club - G06 White0000330101110100.8310.00 -6  18  1 0
 A10 : Scripps United - G2006 Red000000003300060.506.00 -28  44  0 0
 A8 : PYSL Blast SC - Olsen G2006000000100011030.253.00 -19  24  0 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283772  Chollas Lake Recreational Center  08:15 AM  2 A4 vs A11SD Real Madrid G2006 (Loya) 2 vs.DMCV Sharks G2006 - Brian4
 283773  Paloma del Sol PK  11:10 AM  3 A1 vs A2Temecula United - G2006D 2 vs.Rebels Soccer Club - G06 White1
 283770  Ingold Sports Park  11:15 AM  1 A5 vs A10Fallbrook Villa F.C. 2006 5 vs.Scripps United - G2006 Red3
 283769  Maranatha  11:50 AM  2 A3 vs A12Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo 0 vs.Matrix G06 SE Blu3
 283768  Albert Van Zanten Park  12:40 PM  2 A6 vs A9SD United G/2006 Black 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona2
 283771  Southcreek Neighborhood PK  01:45 PM  1 A7 vs A8San Diego SC G2006 Orange 2 vs.PYSL Blast SC - Olsen G20060

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283775  Torrey Hills Park  09:20 AM  2 A11 vs A6DMCV Sharks G2006 - Brian 2 vs.SD United G/2006 Black2
 283778  Southwestern College  09:20 AM  2 A2 vs A4Rebels Soccer Club - G06 White 0 vs.SD Real Madrid G2006 (Loya)2
 283777  Mission Bay HS  10:00 AM  2 A8 vs A9PYSL Blast SC - Olsen G2006 0 vs.AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona4
 283776  Paloma del Sol PK  11:10 AM  3 A1 vs A3Temecula United - G2006D 0 vs.Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo1
 283779  Jerabek Park  11:50 AM  3 A10 vs A7Scripps United - G2006 Red 2 vs.San Diego SC G2006 Orange3
 283774  Hollandia Park  03:20 PM  1 A12 vs A5Matrix G06 SE Blu 4 vs.Fallbrook Villa F.C. 20064

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283829  Maranatha  08:00 AM  2 A3 vs A10Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo 3 vs.Scripps United - G2006 Red0
 283830  Albert Van Zanten Park  09:30 AM  2 A6 vs A7SD United G/2006 Black 0 vs.San Diego SC G2006 Orange0
 283828  Ingold Sports Park  10:00 AM  1 A5 vs A8Fallbrook Villa F.C. 2006 2 vs.PYSL Blast SC - Olsen G20061
 283831  Southwestern College  10:40 AM  2 A2 vs A11Rebels Soccer Club - G06 White 0 vs.DMCV Sharks G2006 - Brian2

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283783  Bonita Vista MS  09:30 AM  1 A9 vs A10AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona 6 vs.Scripps United - G2006 Red0
 283782  Albert Van Zanten Park  11:30 AM  2 A6 vs A2SD United G/2006 Black 4 vs.Rebels Soccer Club - G06 White2
 283785  Ingold Sports Park  12:00 PM  2 A5 vs A3Fallbrook Villa F.C. 2006 2 vs.Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo1
 283780  Chollas Lake Recreational Center  12:50 PM  2 A4 vs A1SD Real Madrid G2006 (Loya) 3 vs.Temecula United - G2006D1
 283784  Southcreek Neighborhood PK  02:00 PM  1 A7 vs A12San Diego SC G2006 Orange 0 vs.Matrix G06 SE Blu1
 283781  Mission Bay HS  02:45 PM  2 A8 vs A11PYSL Blast SC - Olsen G2006 0 vs.DMCV Sharks G2006 - Brian2

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283786  Maranatha  08:00 AM  2 A3 vs A7Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo 3 vs.San Diego SC G2006 Orange2
 283787  Paloma del Sol PK  08:40 AM  3 A1 vs A5Temecula United - G2006D 2 vs.Fallbrook Villa F.C. 20063
 283789  Jerabek Park  10:00 AM  3 A10 vs A11Scripps United - G2006 Red 0 vs.DMCV Sharks G2006 - Brian5
 283788  Mission Bay HS  02:30 PM  2 A8 vs A2PYSL Blast SC - Olsen G2006 0 vs.Rebels Soccer Club - G06 White2

Bracket - Sunday, October 02, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283833  San Elijo Pk Hilltop  09:00 AM  1 A12 vs A1Matrix G06 SE Blu 1 vs.Temecula United - G2006D1
 283832  Chollas Lake Recreational Center  10:00 AM  2 A4 vs A9SD Real Madrid G2006 (Loya)
Forfeited Game
 0 vs.AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona1F

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283795  Torrey Hills Park  08:00 AM  2 A11 vs A12DMCV Sharks G2006 - Brian 1 vs.Matrix G06 SE Blu1
 283793  Mission Bay HS  08:30 AM  2 A8 vs A4PYSL Blast SC - Olsen G2006 0 vs.SD Real Madrid G2006 (Loya)4
 283797  Southcreek Neighborhood PK  11:00 AM  1 A7 vs A5San Diego SC G2006 Orange 0 vs.Fallbrook Villa F.C. 20064
 283796  Albert Van Zanten Park  01:10 PM  2 A6 vs A1SD United G/2006 Black 1 vs.Temecula United - G2006D0
 283792  Bonita Vista MS  01:30 PM  3 A9 vs A3AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona 1 vs.Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo1
 283794  Jerabek Park  02:00 PM  3 A10 vs A2Scripps United - G2006 Red 0 vs.Rebels Soccer Club - G06 White2

Bracket - Sunday, October 09, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283790  Albert Van Zanten Park  09:30 AM  2 A6 vs A4SD United G/2006 Black 0 vs.SD Real Madrid G2006 (Loya)4
 283801  San Elijo Pk Hilltop  10:00 AM  1 A12 vs A2Matrix G06 SE Blu 2 vs.Rebels Soccer Club - G06 White1

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283800  Hardy Elementary  08:00 AM  1 A4 vs A10SD Real Madrid G2006 (Loya) 6 vs.Scripps United - G2006 Red0
 283803  Torrey Hills Park  09:10 AM  2 A11 vs A3DMCV Sharks G2006 - Brian 2 vs.Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo0
 283802  Mission Bay HS  11:30 AM  2 A8 vs A6PYSL Blast SC - Olsen G2006 0 vs.SD United G/2006 Black0
 283798  Southcreek Neighborhood PK  02:00 PM  1 A7 vs A1San Diego SC G2006 Orange 0 vs.Temecula United - G2006D0
 283799  Ingold Sports Park  03:20 PM  1 A5 vs A9Fallbrook Villa F.C. 2006 3 vs.AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona2

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283806  Southwestern College  08:00 AM  2 A2 vs A3Rebels Soccer Club - G06 White 0 vs.Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo0
 283809  Paloma del Sol PK  10:00 AM  3 A1 vs A8Temecula United - G2006D 2 vs.PYSL Blast SC - Olsen G20061
 283807  Ingold Sports Park  11:20 AM  1 A5 vs A11Fallbrook Villa F.C. 2006 2 vs.DMCV Sharks G2006 - Brian2
 283805  Jerabek Park  12:30 PM  3 A10 vs A6Scripps United - G2006 Red 1 vs.SD United G/2006 Black5
 283808  Hollandia Park  01:00 PM  1 A12 vs A4Matrix G06 SE Blu 1 vs.SD Real Madrid G2006 (Loya)2

Bracket - Sunday, October 23, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283804  Bonita Vista MS  11:00 AM  3 A9 vs A7AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona 1 vs.San Diego SC G2006 Orange1

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283811  Jerabek Park  08:30 AM  3 A10 vs A8Scripps United - G2006 Red 2 vs.PYSL Blast SC - Olsen G20060
 283812  Torrey Hills Park  09:20 AM  2 A11 vs A7DMCV Sharks G2006 - Brian 2 vs.San Diego SC G2006 Orange0
 283815  Maranatha  09:20 AM  2 A3 vs A4Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo 1 vs.SD Real Madrid G2006 (Loya)6
 283813  Bonita Vista MS  09:30 AM  3 A9 vs A1AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona 4 vs.Temecula United - G2006D1
 283810  San Elijo Pk Hilltop  02:20 PM  1 A12 vs A6Matrix G06 SE Blu 1 vs.SD United G/2006 Black2
 283814  Southwestern College  02:40 PM  2 A2 vs A5Rebels Soccer Club - G06 White 0 vs.Fallbrook Villa F.C. 20062

Bracket - Sunday, October 30, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283791  Hollandia Park  02:00 PM  1 A9 vs A12AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona 4 vs.Matrix G06 SE Blu2

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283821  Torrey Hills Park  08:00 AM  2 A11 vs A9DMCV Sharks G2006 - Brian 3 vs.AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona2
 283817  Paloma del Sol PK  10:00 AM  3 A1 vs A10Temecula United - G2006D 0 vs.Scripps United - G2006 Red1
 283820  Hardy Elementary  10:20 AM  1 A4 vs A5SD Real Madrid G2006 (Loya) 5 vs.Fallbrook Villa F.C. 20061
 283818  Albert Van Zanten Park  02:00 PM  2 A6 vs A3SD United G/2006 Black 3 vs.Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo0
 283816  Southcreek Neighborhood PK  02:00 PM  1 A7 vs A2San Diego SC G2006 Orange 1 vs.Rebels Soccer Club - G06 White1

Bracket - Sunday, November 06, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283819  Barnard ES  02:30 PM  2 A8 vs A12PYSL Blast SC - Olsen G2006 0 vs.Matrix G06 SE Blu1

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283827  Southwestern College  08:00 AM  2 A2 vs A9Rebels Soccer Club - G06 White 2 vs.AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona2
 283823  Hardy Elementary  08:00 AM  1 A4 vs A7SD Real Madrid G2006 (Loya) 3 vs.San Diego SC G2006 Orange1
 283826  Hollandia Park  09:20 AM  1 A12 vs A10Matrix G06 SE Blu 3 vs.Scripps United - G2006 Red0
 283825  Ingold Sports Park  09:30 AM  1 A5 vs A6Fallbrook Villa F.C. 2006 4 vs.SD United G/2006 Black5
 283822  Paloma del Sol PK  10:00 AM  3 A1 vs A11Temecula United - G2006D 1 vs.DMCV Sharks G2006 - Brian1
 283824  4S Ranch Sports Park  02:10 PM  6 A3 vs A8Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo 1 vs.PYSL Blast SC - Olsen G20061

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 283834  Bonita Vista MS  08:00 AM  3 A9 vs A6AYSO Matrix Bonita G2006 - Corona 1 vs.SD United G/2006 Black0
 283838  Torrey Hills Park  09:20 AM  2 A11 vs A4DMCV Sharks G2006 - Brian 1 vs.SD Real Madrid G2006 (Loya)2
 283837  Mission Bay HS  09:35 AM  2 A8 vs A7PYSL Blast SC - Olsen G2006 2 vs.San Diego SC G2006 Orange2
 283836  Jerabek Park  10:45 AM  3 A10 vs A5Scripps United - G2006 Red 1 vs.Fallbrook Villa F.C. 20066
 283839  Southwestern College  12:00 PM  2 A2 vs A1Rebels Soccer Club - G06 White 1 vs.Temecula United - G2006D1
 283835  4S Ranch Sports Park  12:40 PM  6 A3 vs A12Arsenal FC SD G06 Elite II- J. Ocampo 2 vs.Matrix G06 SE Blu0