Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2001 AA-B
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A2 : Tiffinys Pachuca Girls GU161333333333330342.8334.00 38  8  1 0
 A10 : La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones3333303333330332.7533.00 30  10  4 0
 A6 : Borussia Del Mar G013003313303330252.0825.00 8  11  0 0
 A1 : Hurricanes G011133331330030242.0024.00 16  14  3 0
 A4 : Inland Premier TFC - G2001 RED3003033103000161.3316.00 -2  24  1 1
 A11 : Sporting SD - G2001 - Tony Obregon0130001133300151.2515.00 -6  26  5 2
 A5 : Oceanside Breakers -G01 Blu0333013110000151.2515.00 -7  20  3 0
 A3 : San Marcos Revolution - G 20013000313101000121.0012.00 -8  32  1 0
 A9 : Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue00000313000 070.647.64 -14  30  4 0
 A8 : FC Chula Vista Matrix G-200100000000003 030.273.27 -31  59  1 0
 A7 : AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner300000000000030.253.00 -24  53  1 1

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285689  Diamond Valley Sports Park  08:00 AM  2 A4 vs A11Inland Premier TFC - G2001 RED 3 vs.Sporting SD - G2001 - Tony Obregon1
 285690  Valley Center MS  02:00 PM  1 A1 vs A2Hurricanes G01 0 vs.Tiffinys Pachuca Girls GU160
 285693  SoCal Soccer Complex  02:05 PM  3 lg A5 vs A10Oceanside Breakers -G01 Blu 0 vs.La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones2
 285691  Carmel Creek ES  02:15 PM  2 A6 vs A9Borussia Del Mar G01 2 vs.Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue1
 285692  Harvest Park  02:40 PM  1 A7 vs A8AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner 6 vs.FC Chula Vista Matrix G-20012

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285737  Chula Vista HS  09:30 AM  4 A8 vs A3FC Chula Vista Matrix G-2001 1 vs.San Marcos Revolution - G 20016
 285736  SoCal Soccer Complex  10:35 AM  2 A5 vs A6Oceanside Breakers -G01 Blu 1 vs.Borussia Del Mar G010
 285735  Luz Duran Park  11:40 AM  1 A2 vs A9Tiffinys Pachuca Girls GU16 6 vs.Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue1
 285734  Helix HS  03:40 PM  1 A11 vs A1Sporting SD - G2001 - Tony Obregon 1 vs.Hurricanes G011

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285697  Allen Field  10:30 AM  1 A10 vs A7La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones 6 vs.AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner1
 285698  Hollandia Park  11:10 AM  1 A3 vs A1San Marcos Revolution - G 2001 0 vs.Hurricanes G013
 285696  Luz Duran Park  02:50 PM  1 A2 vs A4Tiffinys Pachuca Girls GU16 3 vs.Inland Premier TFC - G2001 RED2

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285742  Walnut Grove  04:40 PM  1 A3 vs A10San Marcos Revolution - G 2001 1 vs.La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones7

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285699  Chula Vista HS  09:30 AM  4 A8 vs A11FC Chula Vista Matrix G-2001 1 vs.Sporting SD - G2001 - Tony Obregon2
 285703  Valley Center HS  09:55 AM  1 A1 vs A4Hurricanes G01 2 vs.Inland Premier TFC - G2001 RED0
 285700  SoCal Soccer Complex  11:25 AM  3 lg A5 vs A3Oceanside Breakers -G01 Blu 1 vs.San Marcos Revolution - G 20010
 285701  Carmel Creek ES  02:15 PM  2 A6 vs A2Borussia Del Mar G01 1 vs.Tiffinys Pachuca Girls GU163
 285702  Allen Field  03:30 PM  1 A9 vs A10Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue 1 vs.La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones3

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285739  Luz Duran Park  10:40 AM  2 A2 vs A11Tiffinys Pachuca Girls GU16 5 vs.Sporting SD - G2001 - Tony Obregon0
 285741  Carmel Creek ES  11:20 AM  2 A6 vs A7Borussia Del Mar G01 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner0
 285743  Mance Buchanon Park  11:30 AM  3 A5 vs A8Oceanside Breakers -G01 Blu 2 vs.FC Chula Vista Matrix G-20010
 285740  Diamond Valley Sports Park  01:10 PM  2 A4 vs A9Inland Premier TFC - G2001 RED 2 vs.Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue1

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285708  Diamond Valley Sports Park  08:00 AM  2 A4 vs A6Inland Premier TFC - G2001 RED
Forfeited Game
 0 vs.Borussia Del Mar G011F
 285706  Allen Field  02:15 PM  1 A10 vs A11La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones 6 vs.Sporting SD - G2001 - Tony Obregon0
 285707  Mance Buchanon Park  04:10 PM  2 A5 vs A1Oceanside Breakers -G01 Blu 1 vs.Hurricanes G012
 285705  Olympic Training Center  04:20 PM  1 A7 vs A3AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner 0 vs.San Marcos Revolution - G 20014
 285704  Luz Duran Park  05:00 PM  1 A2 vs A8Tiffinys Pachuca Girls GU16 10 vs.FC Chula Vista Matrix G-20010

Bracket - Sunday, October 02, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285754  Connors Park  08:00 AM  1 A3 vs A5San Marcos Revolution - G 2001 1 vs.Oceanside Breakers -G01 Blu1
 285738  Audie Murphy Sports Park  10:00 AM  1 A4 vs A7Inland Premier TFC - G2001 RED 5 vs.AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner3
 285723  Valley Center MS  12:00 PM  1 A1 vs A8Hurricanes G01 8 vs.FC Chula Vista Matrix G-20010

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285710  Carmel Creek ES  08:00 AM  2 A6 vs A1Borussia Del Mar G01 0 vs.Hurricanes G010
 285711  Chula Vista HS  10:00 AM  4 A8 vs A4FC Chula Vista Matrix G-2001 1 vs.Inland Premier TFC - G2001 RED4
 285712  Allen Field  12:45 PM  1 A10 vs A2La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones 2 vs.Tiffinys Pachuca Girls GU165
 285713  Palomar College Minkoff Field  03:30 PM  1 A9 vs A3Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue 0 vs.San Marcos Revolution - G 20011
 285709  Chula Vista Comm Park  03:40 PM  1 A7 vs A5AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner 3 vs.Oceanside Breakers -G01 Blu4

Bracket - Sunday, October 09, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285694  Chula Vista HS  10:00 AM  1 A8 vs A9FC Chula Vista Matrix G-2001 2 vs.Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue6
 285695  Helix HS  02:00 PM  1 A11 vs A6Sporting SD - G2001 - Tony Obregon 0 vs.Borussia Del Mar G011

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285717  Chula Vista HS  09:30 AM  4 A8 vs A6FC Chula Vista Matrix G-2001 1 vs.Borussia Del Mar G017
 285718  Hollandia Park  02:00 PM  1 A3 vs A11San Marcos Revolution - G 2001 2 vs.Sporting SD - G2001 - Tony Obregon2
 285715  Chula Vista Comm Park  02:00 PM  1 A7 vs A1AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner 1 vs.Hurricanes G014
 285716  Wilson Jr Hi  02:30 PM  2 A9 vs A5Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue 1 vs.Oceanside Breakers -G01 Blu1

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285721  Allen Field  02:00 PM  3 A10 vs A6La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones 3 vs.Borussia Del Mar G011
 285719  Helix HS  03:20 PM  2 A11 vs A5Sporting SD - G2001 - Tony Obregon 1 vs.Oceanside Breakers -G01 Blu1
 285720  Corfman MS  03:55 PM  3 A9 vs A7Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue 1F vs.AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner
Forfeited Game
0
 285722  Connors Park  05:35 PM  1 A3 vs A2San Marcos Revolution - G 2001 0 vs.Tiffinys Pachuca Girls GU169

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285728  Palomar College Minkoff Field  08:00 AM  1 A3 vs A4San Marcos Revolution - G 2001 1 vs.Inland Premier TFC - G2001 RED1
 285726  Valley Center HS  09:55 AM  1 A1 vs A9Hurricanes G01 6 vs.Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue1
 285727  Allen Field  03:00 PM  1 A10 vs A8La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones 7 vs.FC Chula Vista Matrix G-20010
 285725  Luz Duran Park  03:00 PM  1 A2 vs A5Tiffinys Pachuca Girls GU16 5 vs.Oceanside Breakers -G01 Blu0
 285724  Helix HS  04:20 PM  1 A11 vs A7Sporting SD - G2001 - Tony Obregon 2 vs.AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner1

Bracket - Sunday, October 30, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285714  Audie Murphy Sports Park  10:00 AM  1 A4 vs A10Inland Premier TFC - G2001 RED 0 vs.La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones2

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285729  Valley Center HS  02:00 PM  1 A1 vs A10Hurricanes G01 1 vs.La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones2
 285731  Helix HS  02:00 PM  1 A11 vs A9Sporting SD - G2001 - Tony Obregon 4 vs.Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue1
 285733  Mance Buchanon Park  02:00 PM  1 A5 vs A4Oceanside Breakers -G01 Blu 0 vs.Inland Premier TFC - G2001 RED1
 285732  Carmel Creek ES  02:55 PM  2 A6 vs A3Borussia Del Mar G01 2 vs.San Marcos Revolution - G 20011
 285730  Chula Vista Comm Park  03:40 PM  1 A7 vs A2AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner 0 vs.Tiffinys Pachuca Girls GU1613

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285748  Allen Field  09:00 AM  1 A10 vs A5La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones 4 vs.Oceanside Breakers -G01 Blu0
 285747  Chula Vista HS  09:45 AM  4 A8 vs A7FC Chula Vista Matrix G-2001 4 vs.AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner1
 285745  Luz Duran Park  01:10 PM  1 A2 vs A1Tiffinys Pachuca Girls GU16 8 vs.Hurricanes G011
 285746  Carmel Creek ES  02:50 PM  1 A9 vs A6Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue 0 vs.Borussia Del Mar G013
 285744  Helix HS  04:20 PM  1 A11 vs A4Sporting SD - G2001 - Tony Obregon 3 vs.Inland Premier TFC - G2001 RED2

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 285750  Carmel Creek ES  11:00 AM  2 A6 vs A11Borussia Del Mar G01 2 vs.Sporting SD - G2001 - Tony Obregon1
 285753  Valley Center MS  11:30 AM  1 A1 vs A3Hurricanes G01 5 vs.San Marcos Revolution - G 20010
 285749  Wilson Jr Hi  02:55 PM  2 A9 vs A8Dynamo El Centro Soccer Club - 01 - G2001 Blue   vs.FC Chula Vista Matrix G-2001 
 285751  Diamond Valley Sports Park  03:00 PM  2 A4 vs A2Inland Premier TFC - G2001 RED 1 vs.Tiffinys Pachuca Girls GU166
 285752  Chula Vista Comm Park  05:20 PM  1 A7 vs A10AYSO Matrix Bonita G2001 - Kluesner 0 vs.La Jolla IMPACT SELECT - G2001 Jones7