Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2003 AA-A
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A10 : San Diego SC G2003 White3333133333130322.6732.00 33  2  0 0
 A3 : CSC G-2003 Red3003333303310252.0825.00 14  12  1 0
 A7 : Scripps United - G2003 Red3303031031130211.7521.00 10  9  0 0
 A4 : AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters3310330133100211.7521.00 6  13  1 0
 A1 : San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe1333131300100191.5819.00 6  14  5 0
 A11 : LAGSD G03 White-Martinez0103130303130181.5018.00 1  15  1 0
 A9 : Attack G03 Green3030003330300181.5018.00 0  17  1 0
 A2 : PYSL Blast SC - Tomasulo G20031111301031030151.2515.00 -2  17  0 0
 A12 : Albion SC G03 Premier - Johnson000030111111090.759.00 -8  17  2 0
 A6 : Aztecs FC G03003100001003080.678.00 -19  32  1 0
 A8 : Rebels Soccer Club - G03 White030000300100070.587.00 -29  44  1 0
 A5 : Barca Cantera - Black G03003010000030070.587.00 -12  28  1 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284878  Mesa Verde MS  09:30 AM  1 A1 vs A2San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe 2 vs.PYSL Blast SC - Tomasulo G20032
 284877  Harvest Park  11:20 AM  1 A4 vs A11AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters 3 vs.LAGSD G03 White-Martinez1
 284874  Pershing MS  12:30 PM  2 A3 vs A12CSC G-2003 Red 2 vs.Albion SC G03 Premier - Johnson0
 284873  Montgomery Waller Park  12:30 PM  1 A6 vs A9Aztecs FC G03 0 vs.Attack G03 Green5
 284875  Monte Vista HS  02:30 PM  1 A5 vs A10Barca Cantera - Black G03 0 vs.San Diego SC G2003 White6
 284876  Scripps Ranch Comm Park  03:50 PM  2 A7 vs A8Scripps United - G2003 Red 3 vs.Rebels Soccer Club - G03 White0

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284933  Monte Vista HS  08:00 AM  1 A5 vs A8Barca Cantera - Black G03 0 vs.Rebels Soccer Club - G03 White1
 284935  Montgomery Waller Park  08:00 AM  1 A6 vs A7Aztecs FC G03 1 vs.Scripps United - G2003 Red3
 284936  Mission Bay HS  08:30 AM  1 A2 vs A11PYSL Blast SC - Tomasulo G2003 1 vs.LAGSD G03 White-Martinez1
 284934  Pershing MS  10:00 AM  2 A3 vs A10CSC G-2003 Red 0 vs.San Diego SC G2003 White4
 284938  Robb Field  11:00 AM  2 A12 vs A1Albion SC G03 Premier - Johnson 0 vs.San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe2
 284937  Bonita Vista MS  11:40 AM  2 A4 vs A9AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters 2 vs.Attack G03 Green0

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284881  Mesa Verde MS  09:25 AM  1 A1 vs A3San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe 3 vs.CSC G-2003 Red1
 284882  Chula Vista Comm Park  11:00 AM  1 A8 vs A9Rebels Soccer Club - G03 White 0 vs.Attack G03 Green6
 284884  Mt Carmel High School  12:30 PM  1 A10 vs A7San Diego SC G2003 White 1 vs.Scripps United - G2003 Red0
 284883  Mission Bay HS  01:00 PM  1 A2 vs A4PYSL Blast SC - Tomasulo G2003 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters1
 284879  Robb Field  02:00 PM  5 A12 vs A5Albion SC G03 Premier - Johnson 0 vs.Barca Cantera - Black G034
 284880  Poinsettia Park  05:40 PM  2 A11 vs A6LAGSD G03 White-Martinez 1 vs.Aztecs FC G032

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284887  Montgomery Waller Park  09:30 AM  1 A6 vs A2Aztecs FC G03 0 vs.PYSL Blast SC - Tomasulo G20030
 284888  Canyon Crest  09:45 AM  1 A9 vs A10Attack G03 Green 0 vs.San Diego SC G2003 White6
 284886  Southwestern College  11:00 AM  3 A8 vs A11Rebels Soccer Club - G03 White 0 vs.LAGSD G03 White-Martinez3
 284890  Bay Terraces Community Park  12:00 PM  1 A5 vs A3Barca Cantera - Black G03 1 vs.CSC G-2003 Red4
 284889  Scripps Ranch Comm Park  05:15 PM  2 A7 vs A12Scripps United - G2003 Red 1 vs.Albion SC G03 Premier - Johnson0
 284885  Chula Vista Comm Park  05:20 PM  1 A4 vs A1AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters 0 vs.San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe1

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284892  Mesa Verde MS  08:00 AM  1 A1 vs A5San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe 1 vs.Barca Cantera - Black G031
 284891  Pershing MS  08:00 AM  2 A3 vs A7CSC G-2003 Red 2 vs.Scripps United - G2003 Red1
 284894  Mt Carmel High School  11:30 AM  1 A10 vs A11San Diego SC G2003 White 0 vs.LAGSD G03 White-Martinez0
 284895  Montgomery Waller Park  12:30 PM  1 A6 vs A4Aztecs FC G03 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters3
 284896  Canyon Crest  12:30 PM  1 A9 vs A12Attack G03 Green 0 vs.Albion SC G03 Premier - Johnson2
 284893  Mission Bay HS  04:15 PM  1 A8 vs A2Rebels Soccer Club - G03 White 0 vs.PYSL Blast SC - Tomasulo G20035

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284898  Southwestern College  09:30 AM  3 A8 vs A4Rebels Soccer Club - G03 White 0 vs.AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters4
 284899  Black Mountain Ranch  09:45 AM  3 A10 vs A2San Diego SC G2003 White 4 vs.PYSL Blast SC - Tomasulo G20030
 284897  Canyon Crest  09:45 AM  1 A9 vs A3Attack G03 Green 0 vs.CSC G-2003 Red1
 284901  Montgomery Waller Park  12:30 PM  4 A6 vs A1Aztecs FC G03 2 vs.San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe5
 284900  Poinsettia Park  01:10 PM  1 A11 vs A12LAGSD G03 White-Martinez 2 vs.Albion SC G03 Premier - Johnson1
 284902  Scripps Ranch Comm Park  02:40 PM  1 A7 vs A5Scripps United - G2003 Red 1 vs.Barca Cantera - Black G030

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284907  Chula Vista Comm Park  08:00 AM  1 A8 vs A6Rebels Soccer Club - G03 White 3 vs.Aztecs FC G031
 284903  Scripps Ranch Comm Park  12:00 PM  1 A7 vs A1Scripps United - G2003 Red 2 vs.San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe2
 284904  Monte Vista HS  12:40 PM  1 A5 vs A9Barca Cantera - Black G03 1 vs.Attack G03 Green2
 284906  Robb Field  02:00 PM  2 A12 vs A2Albion SC G03 Premier - Johnson 2 vs.PYSL Blast SC - Tomasulo G20032
 284908  Poinsettia Park  03:40 PM  1 A11 vs A3LAGSD G03 White-Martinez 1 vs.CSC G-2003 Red5
 284905  Chula Vista Comm Park  05:20 PM  1 A4 vs A10AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters 0 vs.San Diego SC G2003 White3

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284912  Monte Vista HS  08:00 AM  1 A5 vs A11Barca Cantera - Black G03 0 vs.LAGSD G03 White-Martinez2
 284914  Mesa Verde MS  11:00 AM  1 A1 vs A8San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe 2 vs.Rebels Soccer Club - G03 White0
 284909  RSF Sports Field  11:15 AM  1 A9 vs A7Attack G03 Green 1 vs.Scripps United - G2003 Red0
 284910  Mt Carmel High School  11:30 AM  1 A10 vs A6San Diego SC G2003 White 4 vs.Aztecs FC G031
 284911  Mission Bay HS  01:15 PM  1 A2 vs A3PYSL Blast SC - Tomasulo G2003 0 vs.CSC G-2003 Red3
 284913  Robb Field  02:00 PM  2 A12 vs A4Albion SC G03 Premier - Johnson 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters1

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284916  Black Mountain Ranch  08:00 AM  3 A10 vs A8San Diego SC G2003 White 6 vs.Rebels Soccer Club - G03 White1
 284919  Mission Bay HS  10:00 AM  1 A2 vs A5PYSL Blast SC - Tomasulo G2003 2 vs.Barca Cantera - Black G031
 284920  Pershing MS  01:20 PM  1 A3 vs A4CSC G-2003 Red 1 vs.AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters2
 284915  Robb Field  02:00 PM  3 A12 vs A6Albion SC G03 Premier - Johnson 1 vs.Aztecs FC G031
 284917  Poinsettia Park  02:30 PM  1 A11 vs A7LAGSD G03 White-Martinez 1 vs.Scripps United - G2003 Red3
 284918  Rancho Santa Fe ES  03:30 PM  1 A9 vs A1Attack G03 Green 2 vs.San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe1

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284922  Mesa Verde MS  08:00 AM  1 A1 vs A10San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe 0 vs.San Diego SC G2003 White2
 284921  Scripps Ranch Comm Park  09:20 AM  1 A7 vs A2Scripps United - G2003 Red 1 vs.PYSL Blast SC - Tomasulo G20031
 284923  Montgomery Waller Park  11:00 AM  1 A6 vs A3Aztecs FC G03 0 vs.CSC G-2003 Red3
 284925  Olympic Training Center  11:20 AM  1 A4 vs A5AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters 3 vs.Barca Cantera - Black G032
 284924  Southwestern College  02:00 PM  3 A8 vs A12Rebels Soccer Club - G03 White 2 vs.Albion SC G03 Premier - Johnson2
 284926  Poinsettia Park  02:40 PM  2 A11 vs A9LAGSD G03 White-Martinez 2 vs.Attack G03 Green0

Bracket - Sunday, November 06, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284929  Pershing MS  09:15 AM  2 A3 vs A8CSC G-2003 Red 5 vs.Rebels Soccer Club - G03 White0

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284927  Mesa Verde MS  08:00 AM  1 A1 vs A11San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe 0 vs.LAGSD G03 White-Martinez0
 284930  Bay Terraces Community Park  08:00 AM  1 A5 vs A6Barca Cantera - Black G03 3 vs.Aztecs FC G031
 284932  Mission Bay HS  11:45 AM  1 A2 vs A9PYSL Blast SC - Tomasulo G2003 0 vs.Attack G03 Green1
 284928  Chula Vista Comm Park  02:00 PM  1 A4 vs A7AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters 0 vs.Scripps United - G2003 Red0
 284931  Robb Field  04:00 PM  3 A12 vs A10Albion SC G03 Premier - Johnson 0 vs.San Diego SC G2003 White0

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 284944  Mission Bay HS  08:15 AM  1 A2 vs A1PYSL Blast SC - Tomasulo G2003 2 vs.San Diego Football Academy- 01- G2003 Stripe1
 284941  Black Mountain Ranch  10:30 AM  3 A10 vs A5San Diego SC G2003 White 5 vs.Barca Cantera - Black G030
 284942  Scripps Ranch Comm Park  11:40 AM  1 A7 vs A8Scripps United - G2003 Red 7 vs.Rebels Soccer Club - G03 White0
 284940  Robb Field  12:00 PM  3 A12 vs A3Albion SC G03 Premier - Johnson 0 vs.CSC G-2003 Red0
 284943  Poinsettia Park  01:20 PM  1 A11 vs A4LAGSD G03 White-Martinez 2 vs.AYSO Matrix Bonita G2003 - Walters0
 284939  RSF Sports Field  01:45 PM  1 A9 vs A6Attack G03 Green 1 vs.Aztecs FC G032