Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2010 AA-C 2 North
       


Albion SC North - B10 Premier Porter -- (0255-03CB10-0050)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125872  San Elijo Pk Hilltop  09:10 AM  2 A4 vs A9Albion SC North - B10 Premier Portervs.Cardiff Mustangs - Competitive - B2010 White Suarez

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125877  SD Surf Cup SP  10:10 AM  1 A5 vs A4SD Surf Academy Boys (Graves) 2010vs.Albion SC North - B10 Premier Porter

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125880  San Elijo Pk Hilltop  10:10 AM  2 A4 vs A1Albion SC North - B10 Premier Portervs.Vista Storm SC - B2010 Red

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125887  Horizon Church  12:45 PM  1A A6 vs A4Attack B10 Whitevs.Albion SC North - B10 Premier Porter

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125888  Carmel Creek ES  03:10 PM  1 A8 vs A4Borussia Del Mar B2010vs.Albion SC North - B10 Premier Porter

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125896  Torrey Hills Park  10:35 AM  1 A10 vs A4DMCV Sharks B2010 - Ortizvs.Albion SC North - B10 Premier Porter

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125900  San Elijo Pk Hilltop  08:00 AM  2 A4 vs A3Albion SC North - B10 Premier Portervs.San Marcos Revolution - B2010

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125907  San Elijo Pk Hilltop  03:50 PM  2 A4 vs A5Albion SC North - B10 Premier Portervs.SD Surf Academy Boys (Graves) 2010

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125912  San Elijo Pk Hilltop  11:50 AM  2 A4 vs A7Albion SC North - B10 Premier Portervs.LAGSD B10 White-Gutierrez

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125917  ADA Harris ES  10:50 AM  1 A9 vs A4Cardiff Mustangs - Competitive - B2010 White Suarezvs.Albion SC North - B10 Premier Porter

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125920  San Elijo Pk Hilltop  11:50 AM  2 A4 vs A2Albion SC North - B10 Premier Portervs.Fallbrook Villa FC - B2010 David

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125925  Rancho del Oro Pk  11:30 AM  1 A1 vs A4Vista Storm SC - B2010 Redvs.Albion SC North - B10 Premier Porter