Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2010 AA-C 2 North
       


SD Surf Academy Boys (Graves) 2010 -- (0216-01AB10-1233)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125868  SD Surf Cup SP  09:00 AM  1 A5 vs A8SD Surf Academy Boys (Graves) 2010vs.Borussia Del Mar B2010

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125877  SD Surf Cup SP  10:10 AM  1 A5 vs A4SD Surf Academy Boys (Graves) 2010vs.Albion SC North - B10 Premier Porter

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125878  SD Surf Cup SP  10:10 AM  2 A5 vs A3SD Surf Academy Boys (Graves) 2010vs.San Marcos Revolution - B2010

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125884  Rancho del Oro Pk  11:30 AM  1 A1 vs A5Vista Storm SC - B2010 Redvs.SD Surf Academy Boys (Graves) 2010

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125890  Aviara Park  01:10 PM  6 A7 vs A5LAGSD B10 White-Gutierrezvs.SD Surf Academy Boys (Graves) 2010

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125894  SD Surf Cup SP  12:30 PM  1 A5 vs A9SD Surf Academy Boys (Graves) 2010vs.Cardiff Mustangs - Competitive - B2010 White Suarez

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125902  Ingold Sports Park  08:00 AM  3N A2 vs A5Fallbrook Villa FC - B2010 Davidvs.SD Surf Academy Boys (Graves) 2010

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125907  San Elijo Pk Hilltop  03:50 PM  2 A4 vs A5Albion SC North - B10 Premier Portervs.SD Surf Academy Boys (Graves) 2010

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125908  SD Surf Cup SP  11:20 AM  1 A5 vs A6SD Surf Academy Boys (Graves) 2010vs.Attack B10 White

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125913  Carmel Creek ES  11:20 AM  1 A8 vs A5Borussia Del Mar B2010vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 2010

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125922  SD Surf Cup SP  11:20 AM  A A5 vs A10SD Surf Academy Boys (Graves) 2010vs.DMCV Sharks B2010 - Ortiz

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125923  Walnut Grove  01:50 PM  6 A3 vs A5San Marcos Revolution - B2010vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 2010