Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2010 AA-C 1 Central
       


Albion SC B10 Premier - Ortega -- (0109-10CB10-1152)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125930  Ocean View Hills School  01:00 PM  4 A5 vs A6Atlante Golden Eagles B2010vs.Albion SC B10 Premier - Ortega

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125935  Robb Field  01:50 PM  6 A6 vs A7Albion SC B10 Premier - Ortegavs.Chula Vista FC Gold - B2010

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125936  Robb Field  12:40 PM  6 A6 vs A2Albion SC B10 Premier - Ortegavs.PYSL Blast SC - Pascu B2010

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125942  Robb Field  11:30 AM  6 A6 vs A4Albion SC B10 Premier - Ortegavs.Express Boys 2010 Select - Deeley

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125946  Robb Field  01:50 PM  6 A1 vs A6Albion SC B10 Premier - Caldasvs.Albion SC B10 Premier - Ortega

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125948  Los Coches Creek MS  08:00 AM  3 A8 vs A6Hotspurs USA - B2010 Whitevs.Albion SC B10 Premier - Ortega

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125952  Robb Field  09:10 AM  6 A6 vs A3Albion SC B10 Premier - Ortegavs.Matrix B10 TS

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125958  Robb Field  11:30 AM  7 A6 vs A5Albion SC B10 Premier - Ortegavs.Atlante Golden Eagles B2010

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125963  Terra Nova PK  11:30 AM  2 A7 vs A6Chula Vista FC Gold - B2010vs.Albion SC B10 Premier - Ortega

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125964  Barnard ES  11:10 AM  1 A2 vs A6PYSL Blast SC - Pascu B2010vs.Albion SC B10 Premier - Ortega

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125970  San Dieguito Sports Complex  10:20 AM  1 A4 vs A6Express Boys 2010 Select - Deeleyvs.Albion SC B10 Premier - Ortega

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 125974  Robb Field  10:20 AM  7 A6 vs A1Albion SC B10 Premier - Ortegavs.Albion SC B10 Premier - Caldas