Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2008 AA-A North
       


San Marcos Revolution - B2008 Green -- (0224-02PB08-0300)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122935  Nativity Church  12:00 PM  2 A3 vs A8Attack B08 Green 3 vs.San Marcos Revolution - B2008 Green0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122937  Walnut Grove  01:50 PM  2 A8 vs A5San Marcos Revolution - B2008 Green 6 vs.Vista Storm SC - B2008 Black3

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122941  Galway Downs  11:00 AM  10 A7 vs A8SWSC B08 Jose 4 vs.San Marcos Revolution - B2008 Green1

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122944  Walnut Grove  08:00 AM  2 A8 vs A2San Marcos Revolution - B2008 Green 3 vs.Express Boys 2008 Premier - Hidalgo6

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122951  Walnut Grove  09:20 AM  2 A8 vs A4San Marcos Revolution - B2008 Green 2 vs.Albion SC North - B08 Academy Hanson1

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122952  Walnut Grove  08:00 AM  2 A8 vs A6San Marcos Revolution - B2008 Green 2 vs.Southwest SC B20084

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122957  Frances Ryan Park  08:00 AM  2 A1 vs A8FC Heat B2008 WHITE 6 vs.San Marcos Revolution - B2008 Green3

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122963  Walnut Grove  09:20 AM  2 A8 vs A3San Marcos Revolution - B2008 Green 2 vs.Attack B08 Green3

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122965  Lake Park  09:20 AM  1 A5 vs A8Vista Storm SC - B2008 Black 4 vs.San Marcos Revolution - B2008 Green1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122969  Walnut Grove  10:40 AM  2 A8 vs A7San Marcos Revolution - B2008 Green 2 vs.SWSC B08 Jose5

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122972  San Dieguito Sports Complex  12:00 PM  2 A2 vs A8Express Boys 2008 Premier - Hidalgo 6 vs.San Marcos Revolution - B2008 Green0

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122979  Hollandia Park  12:10 PM  1 A4 vs A8Albion SC North - B08 Academy Hanson 3 vs.San Marcos Revolution - B2008 Green0