Username: 
  Password: 

Team Schedules - G2010 AA-A
       


San Marcos Revolution - G2010 Elite -- (0224-02SG10-0309)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118161  Aviara Park  01:10 PM  5 A6 vs A7LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppovs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118166  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A9San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.Rebels Soccer Club - G10 Academy

Bracket - Sunday, September 15, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118171  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A10San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118173  Allen Field  11:45 AM  2 A3 vs A7La Jolla IMPACT - G2010 Ashley Cavanaghvs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118180  Walnut Grove  10:20 AM  6 A7 vs A5San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.Attack G10 Green

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118211  Bob McEvoy  10:50 AM  1 A8 vs A7PYSL Blast SC - Souders G2011vs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118187  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A1San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.PYSL Blast SC -Kerch G2010

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118189  Southwestern College  11:30 AM  5 A9 vs A7Rebels Soccer Club - G10 Academyvs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118194  Walnut Grove  10:20 AM  6 A7 vs A2San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.San Diego SC G2010 White

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118202  Maranatha  12:40 PM  3 A4 vs A7SD Force FC Academy G2010- Wallacevs.San Marcos Revolution - G2010 Elite

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118206  Walnut Grove  08:00 AM  6 A7 vs A6San Marcos Revolution - G2010 Elitevs.LAGSD G10 Pre Academy II - Cacioppo

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 118216  SD Surf Cup SP  10:10 AM  1 A10 vs A7SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010vs.San Marcos Revolution - G2010 Elite