Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2008 AA-A Central
       


CSC B2008 Elite -- (0118-01CB08-1224)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122884  Chollas Elementary School  11:30 AM  1 A4 vs A7Atlante SD A Herrera B2008 2 vs.CSC B2008 Elite0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122891  Rolling Hills Pk  11:15 AM  1 A6 vs A7San Diego SC B2008 Gold 3 vs.CSC B2008 Elite0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122893  Lewis MS  10:40 AM  3 A7 vs A8CSC B2008 Elite 0 vs.LAGSD B08 White-Gurley4

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122899  Lewis MS  01:20 PM  3 A7 vs A3CSC B2008 Elite 1 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco1

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122901  Lewis MS  12:00 PM  3 A7 vs A5CSC B2008 Elite 2 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20082

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122905  Lewis MS  09:20 AM  3 A7 vs A1CSC B2008 Elite 6 vs.AYSO Matrix Bonita B2008 - Iribe3

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122911  Southcreek Neighborhood PK  09:30 AM  1 A2 vs A7San Diego SC B2008 Silver 1 vs.CSC B2008 Elite1

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122912  Lewis MS  09:20 AM  3 A7 vs A4CSC B2008 Elite 1 vs.Atlante SD A Herrera B20082

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122919  Lewis MS  12:00 PM  3 A7 vs A6CSC B2008 Elite 0 vs.San Diego SC B2008 Gold4

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122921  Alga Norte Comm Pk  01:00 PM  3 A8 vs A7LAGSD B08 White-Gurley 1 vs.CSC B2008 Elite2

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122927  Robb Field  12:00 PM  1 A3 vs A7Albion Sc B08 Premier - Marco 2 vs.CSC B2008 Elite1

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122929  SD Surf Cup SP  09:00 AM  C A5 vs A7SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 1 vs.CSC B2008 Elite1