Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2008 AA-A Central
       


Albion Sc B08 Premier - Marco -- (0109-10CB08-1185)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122887  Robb Field  08:00 AM  8 A3 vs A8Albion Sc B08 Premier - Marco 2 vs.LAGSD B08 White-Gurley1

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122890  Bonita Vista MS  12:50 PM  2 A1 vs A3AYSO Matrix Bonita B2008 - Iribe 1 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco2

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122895  SD Surf Cup SP  11:50 AM  C A5 vs A3SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 0 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco4

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122899  Lewis MS  01:20 PM  3 A7 vs A3CSC B2008 Elite 1 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122900  Southcreek Neighborhood PK  02:00 PM  1 A2 vs A3San Diego SC B2008 Silver 1 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco3

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122907  Robb Field  02:40 PM  8 A3 vs A4Albion Sc B08 Premier - Marco 0 vs.Atlante SD A Herrera B20083

Bracket - Sunday, October 13, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122908  Southcreek Neighborhood PK  09:00 AM  1 A6 vs A3San Diego SC B2008 Gold 1 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco2

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122915  Alga Norte Comm Pk  03:40 PM  2 A8 vs A3LAGSD B08 White-Gurley 2 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122918  Robb Field  12:00 PM  1 A3 vs A1Albion Sc B08 Premier - Marco 5 vs.AYSO Matrix Bonita B2008 - Iribe1

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122923  Robb Field  08:00 AM  1 A3 vs A5Albion Sc B08 Premier - Marco 4 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20080

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122927  Robb Field  12:00 PM  1 A3 vs A7Albion Sc B08 Premier - Marco 2 vs.CSC B2008 Elite1

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122928  Robb Field  10:40 AM  1 A3 vs A2Albion Sc B08 Premier - Marco 1 vs.San Diego SC B2008 Silver2