Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2008 AA-A Central
       


SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 -- (0216-01AB08-1232)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122886  SD Surf Cup SP  10:20 AM  C A5 vs A6SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 1 vs.San Diego SC B2008 Gold2

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122889  Alga Norte Comm Pk  05:00 PM  3 A8 vs A5LAGSD B08 White-Gurley 1 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20083

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122895  SD Surf Cup SP  11:50 AM  C A5 vs A3SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 0 vs.Albion Sc B08 Premier - Marco4

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122897  SD Surf Cup SP  09:00 AM  4 A5 vs A1SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 3 vs.AYSO Matrix Bonita B2008 - Iribe3

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122901  Lewis MS  12:00 PM  3 A7 vs A5CSC B2008 Elite 2 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20082

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122906  SD Surf Cup SP  10:20 AM  C A5 vs A2SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 1 vs.San Diego SC B2008 Silver1

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122910  Chollas Elementary School  01:00 PM  1 A4 vs A5Atlante SD A Herrera B2008 5 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20081

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122914  Southcreek Neighborhood PK  08:00 AM  1 A6 vs A5San Diego SC B2008 Gold 2 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20081

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122917  SD Surf Cup SP  09:00 AM  C A5 vs A8SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 0 vs.LAGSD B08 White-Gurley3

Bracket - Sunday, November 03, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122923  Robb Field  08:00 AM  1 A3 vs A5Albion Sc B08 Premier - Marco 4 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20080

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122925  Marisol Pk  10:50 AM  1 A1 vs A5AYSO Matrix Bonita B2008 - Iribe 7 vs.SD Surf Academy Boys (Graves) 20082

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 122929  SD Surf Cup SP  09:00 AM  C A5 vs A7SD Surf Academy Boys (Graves) 2008 1 vs.CSC B2008 Elite1