Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2006 AA-A North
       


San Marcos Revolution - B2006 Green -- (0224-02PB06-0304)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121177  Poinsettia Park  09:00 AM  1 A4 vs A7LAGSD B06 Gold-Tackaberry 3 vs.San Marcos Revolution - B2006 Green0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121184  SoCal Sports Complex  10:50 AM  1 A6 vs A7Oceanside Breakers - B06 Blu 9 vs.San Marcos Revolution - B2006 Green0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121186  Connors Park  08:00 AM  1 A7 vs A8San Marcos Revolution - B2006 Green 0 vs.Scripps United - B2006 Red7

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121192  Connors Park  02:30 PM  1 A7 vs A3San Marcos Revolution - B2006 Green 0 vs.Matrix B06 NC Elite4

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121194  Connors Park  09:35 AM  1 A7 vs A5San Marcos Revolution - B2006 Green 3 vs.SD Force FC Academy B2006- Leuregans4

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121198  Connors Park  07:05 PM  1 A7 vs A1San Marcos Revolution - B2006 Green 1 vs.Express Boys 2006 Select - Marian4

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121204  Frances Ryan Park  01:00 PM  6 A2 vs A7FC Heat B2006 7 vs.San Marcos Revolution - B2006 Green0

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121205  Palomar College Minkoff Field  03:30 PM  1 A7 vs A4San Marcos Revolution - B2006 Green 2 vs.LAGSD B06 Gold-Tackaberry7

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121212  Connors Park  05:15 PM  1 A7 vs A6San Marcos Revolution - B2006 Green 0 vs.Oceanside Breakers - B06 Blu8

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121214  Scripps Ranch Comm Park  11:05 AM  2 A8 vs A7Scripps United - B2006 Red 4 vs.San Marcos Revolution - B2006 Green1

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121220  Connors Park  11:05 AM  1 A3 vs A7Matrix B06 NC Elite 5 vs.San Marcos Revolution - B2006 Green1

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121222  Maranatha  11:00 AM  2 A5 vs A7SD Force FC Academy B2006- Leuregans 3 vs.San Marcos Revolution - B2006 Green2